Emocje w snach
#1

Odbieracie emocje innych w swoich snach??
Popierając się własnym przykładem powiem tak. Jeżeli się z kimś pokłóce a potem ta osoba w snach przychodzi pozytywnie nastawiona wiem juz że chce wyciągnąc reke na zgode. Złe nastawienie danej osoby dla mnie to znak że ktoz ma do mnie żal lub złe zamiary. Ostatnio analizowałam sen znajomej która była po rozstaniu z męzem - zdrada-choć po rozwodzie nie byli.Długi czas przychodził do niej w snach smutny ale usmiechnięty pozytywnie nastawiony.Faktycznie okazało sie że chce się pogodzić .Tamta zdrada na dobre mu nie wyszła żałował swojego błędu.
Odpowiedz
#2

Dostajesz piękne wskazówki w snach. Słuchaj ich. To wyjątkowe. Nie każdy pamięta swoje sny . Tak, sny często podpowiadają nam , jakie intencje ma druga osoba.
Odpowiedz
#3

Kilka przypadków w moich snach się pojawiło przytoczę pewne zdarzenie które utknęło mi do dzisiaj  w pamięci.Mojego znajomego ojciec był dobrym człowiekiem o złotym sercu niestety  stronił od kieliszka odkąd sięgam pamięcią zawsze jak spotykałam przypadkiem faceta kazanie prawiłam jak ksiądz w kościele na mszy końcowej żeby się ogarnął,ogolił...niestety zmarł niespodziewanie  znajomego ojciec w domu niech jemu będzie lekka ziemia, do czego zmierzam pojawił się w moim śnie ogarnięty, uśmiechnięty,ogolony moja reakcja słowa ,, przecież pan nie żyje,ładnie wygląda facet nic nie odpowiedział stał i się uśmiechał.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości