Tarot i numerologia
#1

Do czego jest potrzebna data urodzenia przy wróżbach?
Witam wspaniałych Tarocistów i mam pytania:
- dlaczego prosicie o imie i data urodzenia osob, ktorych wrozba ma dotyczyc. Czy korzystacie takze ze swojej wiedzy numerologicznej, czy ma to byc informacja dla Tarota, ze pytamy konkretnie o te osobe?
- moja znajoma zawodowa Tarocistka wymaga aktualnego zdjecia osoby, dla ktorej kladzie karty na odleglosc. Sadze, ze korzysta wtedy z energii i aury danej ooby. Czy Wy tez tak uwazacie?

Juzsie ciesze na odpowiedzi
serdecznosci, u mnie slicznie slonecznie tylko wyjsc do parku, by porzucac sie liscmi
Ella
Odpowiedz
#2

To jest indywidualna sprawa kazdego Tarocisty , kazdy ma swoje zasady .
Jednym jest nic nie potrzebne i wrózą.
Innym zdjecie , jeszcze innym imie i data urodzenia , a jest to po to , żeby lepiej złapac energie danej osoby , jak tez niektórym ułatwia spojrzenie na charakter i znak zodiaku danej osoby .
Odpowiedz
#3

potrzebuje imienia i daty urodzin albo imienia i nazwiska, nie do numerologii (choc tez mozna dodatkowo) - a po to by miec pewnosc, ze trafiam na nic energetyczna tej wlasnie osoby, czy tez -jak wolisz, ze czytam aure tej osoby
samo zdjecie tez moze byc, ale poniewaz wroze od 18 lat, zatem pytam o wiek (date urozdenia), by uniknac mozliwych klopotow - zatem zdjecie dodatkowo, badz dla osob trzecich (gdzie np. dokladna data nie jest znana)

w sumie, mozna wrozyc na podstawie nicka lub tylko imienia, ale istnieje nieduze ryzyko, ze cos nie tak wyjdzie
jak z kims rozmawiamy, nie musi byc vis a vis jednak - tez nie potrzeba daty, bo jest bezposrednia lacznosc

generalnie, chodzi o to by miec pewnosc, ze sie trafia na "zapis" tej wlasnie osoby - charakteru, wydarzen
Odpowiedz
#4

no właśnie, tak jak mówi Ramona.
dla mnie osobiście liczy się to, że wróżę konkretnej pani/panu. nie 14 innym paniom o tym imieniu, które znam. nie wymyślonej personie (tak, czasem ludzie robią takie dziwne "testy" na wróżkach).
jak napisała Alathea, powinna zaistnieć między nami taka namiastka kontaktu, namiastka poznania się. stąd też imię.
poza tym - znak zodiaku to ważna informacja na temat osobowości, a już szczególnie w relacjach między ludźmi.
na numerologii nie znam się zupełnie.
Odpowiedz
#5

dzieki, dzieki za wszystkie odpowiedzi
serdecznosci E
Odpowiedz
#6

Zgodze sie z Ramona; nie kazdy potrzebuje daty czy nazwiska.To chyba zalezy od zdolnosci ezoterycznych wrozacego , jedni potrzebuja dat inni imion czy nazwisk a jeszcze inni samego nicku.Twierdzenie,ze bez daty urodzenia nie mozna dobrze wrozyc jest bledne.Jesli osoba wrozaca jest "mocna energetycznie" postawi karty ze 100% dokladnoscia bez daty urodzenia osoby pytajacej.
Odpowiedz
#7

Witam wszystkich wrozacych.

Mam do Was pytanie jaka role pelni data urodzenia w stawianiu Kart(wrozeniu)
Odpowiedz
#8

Mnie pozwala wesprzeć się numerologią i tarotowym portretem. Bardziej poczuć w jakim miejscu może znajdować się dana osoba - w innym będzie nastolatka, czy nawet dwudziestoparolatka w innym ktoś dojrzalszy.
Poza tym pozwala mi to taką osobe lepiej sobie zwizualizować, poczuć z nią kontakt. Imię też w tym pomaga.
Wróżąc face to face czasem tego nie potrzebuję, jednak na odległość - zawsze...
Odpowiedz
#9

Najczęściej służy wróżącemu jako dodatkowa informacja. Chodzi o numerologię, która daje wskazówki dotyczące swoistego "profilu psychologicznego" osobnika któremu się wróży - cechy charakteru, predyspozycje, sposób działania, motywy itp, jak również charakter przyszłości... Dla innych jest tak jakby sposobem na namierzenie osoby, czyli skonkretyzowanie i przybliżenie osoby w stopniu najbliższym jak to możeliwe - pan X urodzony dnia Y pyta czy...
Dzięki takim informacjom jesteśmy w stanie zawęzić znaczenie kart i ich odczyt dla osoby, bo jeżeli np. osoba jest pasywna i wyjdzie jej karta działania, to oznacza że coś się zmieni, lub wydarzy co spowoduje że weźmie sprawy w swoje ręce; jeśli jednak jest człowiekiem żywiołowym i wyjdzie mu taka karta, to znaczy że działa po swojemu, nic na niego nie wpłynęło w takim stopnu by zmienić jego sposób zachowania.

Pozdrawiam Ok
Odpowiedz
#10

Czyli data urodzenia jest tak jakby nosnikiem informacji(energii) ktora pozwala prawidlowo odzcytac przekaz z rozkladu kart.
Odpowiedz
#11

tak . Uśmiech pozdrawiam cie goraco
Odpowiedz
#12

Dla mnie też jest takim właśnie nośnikiem,.. Uśmiech
Ja rzadko korzystam z numerologii...
Ale jakoś muszę "połączyć się" z osoba której rozkładam karty...
Jak KatiJo napisała -pozwala zwizualizować osobę i złapać z nią kontakt...
Odpowiedz
#13

dla mnie dużą podpowiedzią w interpretacji jest znak zodiaku danej osoby, to samo w relacjach partnerskich - korelacja znaków.
Odpowiedz
#14

Ja lubie znac rok urodzenia...ale niekoniecznie go potrzebuje. Czasem gdy mam problem by "wyczuc" osobe to podpytuje o wiek tylko.
Odpowiedz
#15

Frapuje mnie to od dłuższego czasu - prawie każdy, kto na tym forum prosi o wróżbę, podaje swoją dokładną datę urodzenia, czasem też datę urodzenia partnera. No i nie wiem, jak się wykorzystuje taką informację we wróżbie, w czym jest pomocna? Znalazłam tylko opis Sławka, ale może różne osoby mają różne sposoby?
Będę wdzięczna, jeśli ktoś zechce się podzielić swoim doświadczeniem Kwiatek
Odpowiedz
#16

Tak naprawdę nie każdemu ona jest potrzebna,ja do póki nie zajmowałam sie numerologia nie potrzebowałam daty,ale ze podpieram sie nia teraz
jest mi potrzebna.Niektórzy uważają ,ze głębiej wchodzą w energetykę osobie wróżącej. Oczko
Odpowiedz
#17

Dokładnie, dobrze jest wyczuć wibrację danej osoby. To pomaga przy interpretacji
Odpowiedz
#18

I ta energia wynika z cyfr obecnych w dacie, czy może z sumowania ich?
Jestem całkiem zielona w temacie, dlatego dopytuję Zawstydzony
Odpowiedz
#19

Ja się na numerologii za bardzo nie znam, jak próbuje coś policzyć to jakaś tragedia Bezradny Sumuję tylko datę urodzenia. Nie wyliczam nic z imienia, żadnych piramidek... tylko tą główną liczbę, to jest zresztą najprostsze. A imię powtarzam sobie w myślach.
Odpowiedz
#20

ja nie liczę niczego. "podpinam" się pod imię z datą do konkretnej osoby a dokładniej pod jej energetykę. pomaga mi lepiej interpretować (stąd raz np. Mag jest super chłopem niosącym pomoc a zaraz pokazuje mi osobę manipulującą i chcącą zdominować otoczenie) czasem też wyczuję "zaburzenia" w zdrowiu i aurze. np, ból głowy, problemy z sercem, rozchwianie którejś z głównych czakr. chociaż to z tarotem nie ma nic wspólnego Zawstydzony
Odpowiedz
#21

A do tego "podpięcia" wykorzystujesz jakąś wiedzę numerologiczną, czy posługujesz się po prostu intuicją?
Ja jak patrzę po prostu na cyferki, to żadnej wibracji/energii nie czuję... Nie wiem nawet, z której strony do tego podejść Oczko
Odpowiedz
#22

intuicja. cyfr w ogóle nie czuję.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości