Pomoc w interpretacji, praca
#1

Cześć! Wątek założyłam, gdyż zamierzam wrócić do kart Lenormand i nauczyć się z nich czytać. Zachęcam innych, do pomocy w odczytywaniu rozkładów oraz wrzucania swoich! 
Dzisiaj proszę o pomoc w interpretacji małego rozkładu dla osoby, która zadała następujące pytanie:
Jak się potoczą sprawy z pracą?
Osoba ta aktualnie pracy nie ma.
10 kosa - 11 rózga - 7 wąż - 6 chmury - 23 myszy 
Wydaje mi się, ze tu wyszła trochę przeszłość osoby, wcześniejsza praca. Żmija jako dokuczliwa kierowniczka, która kosą zakończyła pracę tej osoby. Chmury ciemna stroną odwrócone do tych kart, czyli ten etap się już zakończył. Nie wiem jak zinterpetować myszy. 
Proszę o pomoc w interpetacji 
Tak więc dodam, że wróżba dotyczy mojej mamy, która bardzo by chciała, żeby ktoś pomógł mi to zinterpetować [Obrazek: usmiech.gif] Wszystko jest za jej zgodą.
Ma na imię Małgorzata
Odpowiedz
#2

Myszy.. to gryzonie.. Gdzieś wyczytałam, że jeśli są odwrócone do jakiejś karty, to jakby podgryzają.. czyli jakieś sprawy związane z czymś mogą się skomplikować.. A myszy może dlatego, że właśnie sytuacja w pracy była taka niefajna? I jakieś negatywne tutaj rzeczy mogły być.. 
To tylko moje 3 grosze.. może chociaż troszkę pomogłam..  Kwiatek
Odpowiedz
#3

Dziękuję!
Tak właśnie mi się wydawało, że moze to do przeszłej pracy odniesienie, albo generalnie komplikacje i przeszkody w poszukiwaniu nowej pracy ????
Odpowiedz
#4

(25-08-2019, 11:54)Nimfka napisał(a):  ... dla osoby, która zadała następujące pytanie:
Jak się potoczą sprawy z pracą?
Osoba ta aktualnie pracy nie ma.
10 kosa - 11 rózga - 7 wąż - 6 chmury - 23 myszy 

Nimfka , aby móc wyciągnąć dla siebie odpowiednie wnioski, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, na jakie pytanie kazałyście kartom odpowiadać (ty lub/i mama)

 "Jak się potoczą sprawy z pracą?" - Czyli już z samego zadanego pytania, nakazujesz kartom pokazać przyszłość prawda? ... A więc dlaczego wyłożone karty na to pytanie, interpretujesz w kontekście przeszłości?  Myśli  
One o przeszłości Ci nie powiedzą. Nie o to pytałaś się kart w momencie ich wykładania.

Wszystkie Twoje 5 kart mają na zadanie odpowiedzieć Ci na zadane pytanie, bez podziału czasowego na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
5 kart to stanowczo za mało na to, aby robić w nich jeszcze przedział czasowy. 
 
Pytanie Twoje jest bardzo ogólne i nie pozwala żadnemu wróżbicie dać odpowiedź jednoznaczną.

Nie zawarłaś przedziału czasowego ...

Jak się potoczą sprawy z pracą (u mojej mamy) w ciągu najbliższych 3 miesięcy? - Świetne pytanie, dla każdego odpowiedź będzie pomocna.
Weryfikacja w późniejszym czasie pozwala na indywidualną naukę. Nie trzeba będzie długo na nią czekać i więcej chętnych się znajdzie na interpretację twoich kart. 
Jaka będzie Twoja weryfikacja? Teraz Twoje pytanie pokazuje jedynie to, że sprawy związane z pracą mogą toczyć się przez kolejne następne lata ...

Podejrzewam, że po czasie (mp. po kilku latach) może być tak, że sama zapomnisz o weryfikacji. A więc dlaczego ja dziś mam się starać ci pomóc? 

Odnoszę wrażenie, że Twoje pytanie dotyczy się oceny czyjegoś życia zawodowego, a więc i weryfikacja nastąpi po jego przejściu na emeryturę lub fizycznej śmierci.

Proponuję ponownie rozłożyć karty na pytanie o sprawy zawodowe (twoje lub twojej may), które ma zawarte ograniczenie czasowe.  Kotek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości