Ścięta głowa na karcie Królowej mieczy z talii Initiatory Tarot of the Golden Dawn
#23

wydaje mi sie, ze czasem Eremicie za szybko dajesz ostrzezenia
ani uwaga violeta ani Reni nie byla specjalnie ostra - za to obie byly niemerytoryczne i chyba na to trzeba bylo zwrocic im uwage, przywolac do porzadku - zeby wrocili do tematu
Odpowiedz
#24

"...A teraz rzecznik pana Walesy wypowie sie co pan prezydent mial na mysli , mowiac..." Nasz Eremit mial chyba zly dzien...gdzies mu sie zawieruszylo jego poczucie humoru Bezradny ...
Przeciez Rene nie jest nowa, ona juz kiedys pisala na poczatku...mi sie podobaja jej wypowiedzi...Wladzo nasza kochana...cos mi tu nie pasuje...co jest grane...wydaje mi sie ,ze zbyt surowo ja potraktowales. Paluszkiem
Odpowiedz
#25

Mam zły dzień, niech będzie, ale nigdy nie wykorzystuje swojej pozycji, tak przynajmniej staram się. Może to wygląda inaczej po drugiej stronie.

Wcale nie szastam ostrzeżeniami, wróćmy do faktów.
Violet odezwał się niegrzecznie i normalnie nie było to na wage ostrzeżenia, jednak Rene zgłosiła post do moderacji, a ponadto łobuz jest pod szczególnym nadzorem i dobrze wie, że będzie miał ostrzeżenie. Akurat mu wszystkie wygasły i wkalkulował, to sobie.
Rene zamiast poczekać na reakcje moderacji sama sie odgryzła, moim zdaniem na jeszcze niższym poziomie, violet to też człowiek, jej uwaga była wyniosła i przykra.

Ponadto od razu pojechała po forum, że tu takie praktyki dozwolone itd. to na pewno było przedwczesne, bo jej zgłoszenia nikt nie zdążył rozpatrzyć.

Ja sie znam na ludziach, kochani poczytajcie jej posty dokładnie jeszcze raz, są ironiczne i wyniosłe. Mój humor jeszcze zachowałem i chciałem załagodzic spór śmieszną uwagą, tymczasem jaśniepani zobaczyła w tym jakieś zarzuty Szok
Jakie zarzuty Myśli czy ktos potrafi wymienić chociaż jeden? Takie rzeczy może pisać tylko osoba oderwana od rzeczywistości, moje rzekome zarzuty powstały w jej głowie. Stąd mój następny post w postaci terapii szokowej, niestety bez powodzenia Bezradny Rene nie zwróciła na siebie uwagi, nie szuka w sobie błędów, ona jest wporzo, a cały świat beee

Eremit dostaje ostrzeżenie Język
Odpowiedz
#26

Lojjjj...ilez to trzeba miec wyrozumialosci i cierpliwosci do wszystkich...jak ty to ogarniasz..? Pociesza

Eremit ma ostrzezenie ! Wyśmiewacz Wyśmiewacz .... :laughing-rolling:
Odpowiedz
#27

i słusznie!
MUśmiech
Odpowiedz
#28

Burza w szklance wody! Chyba napięcie przedmiesiączkowe albo wczesna andropauza. Dopasować do interlokutorów - wedle uznania. Forum to nie szkółka niedzielna i służy do dyskusji. Nawet ostrej. A Eremitowi ostatnio coś za szybko "ręka leci" do karania. Może by tak najpierw przywołac do porządku i spokojnie pogadać z ludźmi? Tacy już jesteśmy, jedni cacy cacy i Francja-elegancja, a drudzy rogate dusze. Jedni wyrozumiali a inni cholerycy i czepialscy. Jak to na forum. A Szefuńcio powinien być ponad swary , ojcem, matką i mediatorem. Wyrozumiałym właśnie.
ps
a w końcu ro była jednak jakaś merytoryczn dyskusja, bo forum zasypane jest nowicjuszami co najczęściej tylko "po prośbie" tu trafiają, a nie po nauki żadne.
Na to E. jakoś nie reaguje.
Odpowiedz
#29

Cytat:Dopasować do interlokutorów - wedle uznania. Forum to nie szkółka niedzielna i służy do dyskusji. Nawet ostrej. A Eremitowi ostatnio coś za szybko "ręka leci" do karania. Może by tak najpierw przywołac do porządku i spokojnie pogadać z ludźmi? Tacy już jesteśmy, jedni cacy cacy i Francja-elegancja, a drudzy rogate dusze. Jedni wyrozumiali a inni cholerycy i czepialscy. Jak to na forum. A Szefuńcio powinien być ponad swary , ojcem, matką i mediatorem.

dokladnie tak
Odpowiedz
#30

Libra22 napisał(a):...a w końcu ro była jednak jakaś merytoryczn dyskusja, bo forum zasypane jest nowicjuszami co najczęściej tylko "po prośbie" tu trafiają, a nie po nauki żadne.
Na to E. jakoś nie reaguje.

Bardzo dobra uwaga, Ewa, ostatnio mamy tak malo ciekawych dyskusji, takich jak ta powyzsza. Wlasnie dokladnie to samo przyszlo mi do glowy gdy cztalam ten watek.
Odpowiedz
#31

Eremit napisał(a):Rene zamiast poczekać na reakcje moderacji sama sie odgryzła, moim zdaniem na jeszcze niższym poziomie, violet to też człowiek, jej uwaga była wyniosła i przykra.

Ponadto od razu pojechała po forum, że tu takie praktyki dozwolone itd. to na pewno było przedwczesne, bo jej zgłoszenia nikt nie zdążył rozpatrzyć.

na wstępie przy rejestracji powinien być jakiś test psychologiczny czy coś bo przylezie takie czuczło,zrobi zamieszania i se pójdzie

teraz wkurza mnie wasze za szybko to przepraszam bardzo admin ma rok ważyć czy kolor skórki taki a taki jest dobry czy zły? Wy się chyba nie słyszałyście
Cytat:a w końcu ro była jednak jakaś merytoryczn dyskusja
no,genialna była, po prostu książkę o tym można pisać

Cytat:Forum to nie szkółka niedzielna i służy do dyskusji. Nawet ostrej.
tu masz rację chociaż niektórzy widzą to inaczej
Odpowiedz
#32

Nie ma co oceniac poziomu dyskusji, Wajlet, ja przynajmniej nie zamierzam, bo mam jeszcze wiele do nauczenia. Dyskusja byla dla mnie ciekawa. A ty nie otrzasaj sie jak pies z blota, bo mi sie okulary zachlapaly. Lepiej wrzuc jakis ciekawy temat do dyskusji, bo sie strasznie ostatnio opinkalasz Wajlet, chyba nie tylko mnie dopadlo lenistwo.
PS. ja tam nie mam nic przeciwko ostrej dyskusji, zawsze sie ubawie.
Odpowiedz
#33

Violek Ty się chyba też nie słyszysz. A w każdym razie czasem nie czytasz tego co napiszesz. Bo może powinieneś. Weź no trochę na wstrzymanie, bo nawet jak masz czasem rację, to forma bywa na granicy strawności. Racje szanuję, ale prostactwa nie trawię. Robisz tu za czarną owcę, no i dobrze, ale nie za świętą krowę. Czasem zrównujesz się ze smarkatym poziomem, nie równaj w dół.
Odpowiedz
#34

wolę lecieć w dół niż robić z siebie nie wiadomo jaką paniusię ąę
Odpowiedz
#35

No to ci troche ewa dolozyla, no i co zatka£o ruskie kaka£o ? Wyśmiewacz
Odpowiedz
#36

Oj tam, oj tam Dokucza
Odpowiedz
#37

Libra22 napisał(a):bo nawet jak masz czasem rację, to forma bywa na granicy strawności..
no przepraszam bardzo ale ja wolę za przeproszeniem dopieprzyć niż gadać o jakiś kwiatkach sratkach i innych duperelach i w ogóle omijać temat,no sorry ale jeśli mój styl się nie podoba-dodaj mnie do wrogów i będzie z automatu ukrywało u ciebie moje posty

zachowujecie się jak dzieci z Afryki które nigdy nie były w internecie i nie wiedziały co robić
Odpowiedz
#38

Zdecyduj się, to w końcu paniusie czy dzieci z Afryki? A paniusie też potrafią dopieprzyć zdrowo, co do dzieci to nie mam rozeznania. Przynajmniej co do tych z Afryki. Za wroga też u mnie robić nie będziesz bo miły z Ciebie zwierz, jeno może ciutkę czupurny. Przeżyję, heheh.
Odpowiedz
#39

Alezzzz...co to opowiadasz violet...!!! ciebie..? za wroga..??? No tezzzzz...cosssss!!!!
Odpowiedz
#40

ja już mam dwóch wrogów więc :uoee:
Odpowiedz
#41

violetcie.dawnie dorosly chyba chlop,a zachowujesz sie jak dzieciak.byc moze wiedze ezoteryczna jaks masz,ale obrazanie kogokolwiek swiadczy tylko o Tobie,w dodatku na poziomie za przeproszeniem buraka,ktory wyzej sra niz dupe ma.nie znam Ciebie,ale czytajac niektore twoje wypowiedzi,epitety pod adresem innych forumowiczow,stwierdzam zes bezczelny,chamski,zadufany w sobie ,bez kultury czlowieczek.Takie zachowanie to kompleksy chyba,proba dowartosciowania sie.jestes niegrzecznym i niewychowanym chlopcem.
Odpowiedz
#42

Cytat:stwierdzam zes bezczelny,chamski,zadufany w sobie ,bez kultury czlowieczek

wiesz,i teraz padniesz bo dobrze mi z tym
a poza tym zgraja cnotliwych dewotek i tak mnie nie zmieni więc Plask
Odpowiedz
#43

Ogłaszam koniec dyskusji, chyba że wrocicie do dyskusji tak jak w temacie wątku....
Ścieta głowa u królowej mieczy
jeśli ktoś coś ma do kogoś...proszę na pw....

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#44

Myślałam , że się czegoś ciekawego dowiem tutaj o tej królowej mieczy...
Ale wiecie co? Teraz to ja Ja wychodzę. Nie bawi mnie takie gadanie. Beze mnie. Nie chce mi się już tego dłużej słuchać [czytać] .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości