Karta mnie prześladuje
#1

Witam 
Od jakiegoś czasu kiedy wyciągam kartę dnia pokazuje mi się ciągle ta sama karta - Giermek buław(pałeczek).
Nie wiem dlaczego prześladuje mnie ta karta, raz mi nawet wypadła z tali kiedy tasowałam karty 
Proszę doradźcie coś, może ktoś też miał podobną sytuację jak ja?? 
Z góry dziekuję za pomoc
Odpowiedz
#2

Czasami karty 'przyklejają' się do jakiejś osoby - to są tzw. Sygnifikatory.
Giermek (paź) buław to karta ukazująca młodego chłopaka, oznacza też rozpoczęcie czegoś nowego.
Zastanów się, czy w Twoim otoczeniu jest ktoś, kogo by ta karta wskazywała.
Możesz zadawać pytania kartom o kilka osób, układ np po 3 karty, i jeżeli przy którejś wyjdzie paź buław, to niewykluczone, że to jego karty Ci wskazują. Może to być ktoś, kto przyniesie dla Ciebie korzyści, a nawet zapowiedź miłości
Mnie karty ostrzegały kiedyś przed Cesarzem, miałem już podejrzenia kto to jest, a pytając o tą osobę, karty wskazały mi, że to ten Cesarz.
Tak samo moją koleżankę ostatnio (układ 6ciu kart według Barbary Moore) karty określiły jako Królowa Buław (sygnifikator), a potem, gdy sprawdzałem jej byłego (aktualnie żonaty) wskazało że on dalej coś czuje do Królowej Buław (czyli koleżanki). Czasami niezłe jaja z kart wychodzą
Odpowiedz
#3

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź i cenne wskazówki, zrobię jak piszesz może uzyskam odpowiedź kim jest ta osoba
Pozdrawiam Cie serdecznie
Odpowiedz
#4

Witam  Uśmiech 
zrobiłam rozkłady na osoby które są w moim otoczeniu, karta nie pokazała mojego prześladowcy Bezradny (giermek buław)
Dzisiaj zrobiłam rozkład z 3 kart który znalazłam w necie wygląda tak:
Twoja sytuacja po wybraniu opcji 1/ Twoja sytuacja po wybraniu opcji 2/ Rada
karta 1 to mężczyna M./ karta 2 mężczyzna A / karta 3 to karta rada  WYNIKI:
Karta 1 - gwiazda/ karta 2 - 6 denarów / rada- i tutaj pojawił się mój prześladowca Giermek buław
co myślicie o tym rozkładzie i o całej tej sytuacji,
bedę wdzięczna za wskazówki
pozdrawiam serdecznie Buźki
Odpowiedz
#5

1. Czym różni się fizycznie ta karta od innych w tej talii? (Sfatygowana, połamana, pobrudzona,odgięta)
2. Jeśli się niczym nie różni, a nie wybrałaś jeszcze strażnika talii, to jest to właśnie on . Uśmiech
3. Giermek buław może oznaczać , że ma się problemy z samym sobą. Oczko
Odpowiedz
#6

Dziękuję za odpowiedź Oczko
Karta niczym się nie różni od innych,
Albo jest strażnikiem talii albo coś z czasem jeszcze wyjdzie  Myśli
jeśli chodzi o problemy z samym sobą, to może coś w tym być ponieważ jestem teraz w bardzo trudnym momencie zyciowym, niezdecydowana..
pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#7

Przedstaw ten rozkład w dziale Nasze wrózby...
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=14
tutaj, to nie ten dział...nie będzie rozkład rozpatrywany

Wspomniałaś wcześniej, ze losujesz kartę dnia...
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=55
tutaj mamy dział, gdzie można założyć swój watek i codziennie wpisywać swoje interpretacje...
podpatrz jak robią to inni...możne skorzystasz...


I jeszcze jedno...Strażnika talii, Ty sama sobie wybierasz... masz wybranego...??
i są określone działania do dalszego wróżenia, jeśli jako pierwszą kartę wyciągasz Strażnika...poczytaj/poszukaj na ten temat w naszych opracowaniach Tarot w praktyce...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#8

Ostatnio mam wrażenie, że prześladuje mnie karta Diabla razem z kartą 5 mieczy. Nie rozumiem, ale na większość pytań jakie zadaje na siebie wychodzi jak nie Diabeł to 5 mieczy. Czy to oznacza, że robię coś złego o czym nie wiem lub, że coś mi grozi ? Nie rozumiem o co chodzi. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9

Jezeli dana karta ciągle sie nam powtarza "prześladuje" tzn.,ze ta karta chce nam coś przekazać.(tak nam wytłumaczono na wykładach z Tarota ) Uśmiech Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#10

Dzięki Izyda Uśmiech Już się wyjaśniła ta karta, oznaczała sporą dawkę emocji i kłótnię. Na szczęście już przestała się pokazywać Oczko Pozdrawiam
Odpowiedz
#11

Jest jeszcze jedna fajna metoda na sprawdzenie o co chodzi.
Trzeba dokładnie potasowac talię i potem odkrywac karty po kolei, aż dojdziemy do tej "uprzykrzonej". Zazwyczaj te karty, które są bezposrednio przy niej - czyli karta przed i po - dokładnie wyjaśnią sytuację.
Odpowiedz
#12

Odkąd zaczęłam pracować z Tarotem, różnymi taliami, to przylepiły się do mnie cztery karty, ale na szczęście wiem dlaczego. Królowa Mieczy, Cesarzowa, 9 pentakli zaradna singielka i Rycerz Buław Uśmiech A w tym tygodniu, jakiej talii bym nie dotknęła, to mi wylatuje Umiarkowanie i Wisielec, a sytuacja obecna faktycznie jest taka, że trzeba czekać i i zająć się swoimi sprawami. Te przylepiające się karty pokazują, kim jesteśmy, czego nam brakuje, kim mamy się stać, co nam w danej chwili jest potrzebne dla lepszego rozwoju. Albo, jeśli ktoś nam podświadomie siedzi w głowie, to karty dotyczą tych osób.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości