Moje sny
#1

Witam, proszę o interpretację snu: śniło mi się dziś w nocy, że przyjechałam w odwiedziny do domu rodzinnego mojego ojca na wieś, szykowana była uroczystość rodzinna, a budynki gospodarcze obory były malowane w środku przez kogoś na biało sufity i wysoko ściany. Dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Dom rodzinny symbolizuje pewność i bezpieczeństwo, ochronę przed złem tego świata. Biały kolor to czystość, świętość, niewinność, światło, doskonałość. Dom ogólnie (budynek) symbolizuje naszą psychikę, jest siedzibą duszy, a poszczególne jego części są warstwami psychiki. Dbanie o dom, krzątanie się wskazują na dobry stan psychiczny. Być może Twój sen oznaczał pragnienie uzyskania takiego stanu, odnalezienia poczucia bezpieczeństwa. Nie wiem, jak zakwalifikować budynki gospodarcze - może chodzi o jakieś zakamarki Twojej psychiki, do których trzeba dotrzeć, oczyścić je, odświeżyć, "pogrzebać" w nich...? Myśli W większości przypadków sen ma odniesienie do tego, co się dzieje w naszym życiu i w tym kontekście warto go analizować.
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuje..........pozdrawiam serdecznie Mewo
Odpowiedz
#4

Witam serdecznie, dziś w nocy śniło mi się, że widzę kościół z kamienia dość mały z piękną wieżą która przykuła moją uwagę i równocześnie widzę działkę budowlana dużą na której rośnie trawa, i nie jest ona zadbana. Następnie wchodzę do kościoła, a to okazuje się wieża widokowa na którą prowadzą schody, po których nie poszłam. Po tym śni mi się, że jestem z synem u lekarza, który go bada, ale w odczuciu moim wszystko jest w porządku z jego zdrowiem. Bardzo proszę o interpretację mojego snu i z góry dziękuję.
Odpowiedz
#5

Hej Hejka to jest dalej ten sam temat co z tym budynkiem . Uśmiech
Odpowiedz
#6

Dzięki Alex, nie skojarzyłam.........
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości