Witam serdecznie
#1

Cześć wszystkim, od dawna śledzę to forum i wiele się nauczyłam od was kochani. Postanowiłam sie zarejestrować i aktywnie uczestniczyć w życiu forum.
jestem wróżką z wieloletnim doświadczeniem i stosuje tylko białą magie
pozdrawiam [Obrazek: default_smile.png]
Odpowiedz
#2

witaj!
Na jakiej podstawie twierdzisz Alicjo ,że większość wróżących używa porgramów komputerowych do wróżenia?
Czy usługa "spętania miłosnego" to wg ciebie  "biała  magia?"
Odpowiedz
#3

Wybacz Alicjo, wróżko z wieloletnim doświadczeniem  Oczko ale rejestrując się pod takim nickiem automatycznie stawiasz się w pozycji osoby która przyszła na forum tylko po to by się zareklamować...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

Ciekawe, czy wróżka Alicja postawiła karty jak zostanie przyjęta na tym forum?  Kwiatek
Z ciekawości przeglądnęłam stronę wróżki, podziwiałam jej zdjęcie na facebooku-niezła biżuteria. Dlatego chętnie poklikam z nią na temat praw autorskich w internecie.
Czy naprawdę  przez 3 godziny leje wodę (przepraszam -wosk), kiedy zaczeła widzieć i ile lat naprawdę tasuje karty.
Tu radzę uważać, bo solidnie przygotowałam się do dyskusji robiąc zrzuty z ekranu z innych stron internetowych, oraz rozsypując wokoło  loptopa kilogram soli z Wieliczki.
Zdjęcie z portalu https://reductress.com/post/take-back-po...rot-cards/
Odpowiedz
#5

Przykro mi i pewnie innym użytkownikom, że tacy ludzi podają się za wróżki.  Zawsze ktoś musi zepsuć naszą dobrą opinię. Tym bardziej rejestrując się już pod linkiem twojej strony, to już daje wiele do myślenia...

Przykro mi fruszko, ale dla mnie nie jesteś wiarygodna.

Nawet na profilu na Facebooku zdjęcia "Kart" są z internetu, a nie twoje prywatne...

Ponad 20 letnie doświadczenie, a stronę na Facebooku masz od 8 lutego 2017. Przy tylu klientach powinnaś mieć więcej niż 20 polubień strony, chyba, że coś idzie niezgodnie z twoim niecnym planem Uśmiech
Odpowiedz
#6

Tak czy inaczej, Pani z twarzy wygląda na miła Rotfl witamy.
Odpowiedz
#7

Wróżka rzeczywiście wygląda profesjonalnie, ale wątpię czy to jest zdjęcie pani Alicji. Bezradny
Mam nadzieję , że rozwiąże te (i inne) wątpliwości osobiście.
Odpowiedz
#8

http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=10781
Wróżka Alicja była juz na naszym Forum...w trzech odsłonach...
wobec tego i czwarta odsłona...likwidacja konta...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości