Warsztat 222 - Droga
#1

Witajcie w kolejnym warsztacie!
Mam dla Was zdjęcie i dwa pytania go dotyczące:
   
1. Co znajduje się po prawej stronie drogi?
2. Co znajduje się po lewej stronie drogi?

Powodzenia :--)
Rozwiązanie za tydzień
Odpowiedz
#2

1. Co znajduje się po prawej stronie drogi?-5 Pucharów(-)

Może najdować się jakiś strumyk, rzeczka, jezioro, staw lub cmentarz

2. Co znajduje się po lewej stronie drogi?- Rycerz Mieczy 4 Puchary

Jest to miejsce gwarne, gdzie ludzie zatrzymują się będąc w drodze. To może być ośrodek dydaktyczny, szkoła,  restauracja, kawiarnia, hmmm jakiś ośrodek związany z leczeniem starszych ludzi, sanatorium, dom starców,
Odpowiedz
#3

Dziękuję za udział   Kwiatek
Odpowiedz
#4

1.Co znajduję się po prawej stronie drogi? 4 monety

Bank,biblioteka, więzienie

2.Co znajduję się po lewej stronie drogi? XVIl Gwiazda

Galeria sztuki,filharmonia,teatr,salon kosmetyczny,akademik
Odpowiedz
#5

Malinowa, dziękuję za udział Kwiatek
Odpowiedz
#6

Czy są jeszcze odważni?
Odpowiedz
#7

1. Co znajduje się po prawej stronie drogi?
XXI Świat, 2 buławy, VI Kochankowie, 10 denarów
Teren otwarty, z szerokim widokiem, możliwe zbocze, spad w dół, klif... widoczny budynek, możliwe że coś w rodzaju rodzinnego biznesu, pensjonatu itp. Możliwe że droga rozwidla się - i z jednej strony jest zejście na otwarty teren, a w drugą stronę ten budynek... i dalej droga w stronę miasta.

2. Co znajduje się po lewej stronie drogi?
As mieczy, Paź buław
Teren być może ogrodzony, gdzie trzeba się wykazać umiejętnościami, szybkością zręcznością - teren do spacerów, ścieżka rowerowa, plac zabaw, przedszkole, szkoła.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#8

Dziękuję za udział. Fajnie, że cały czas się rozwijacie. Z pomocą kart jesteście świetnymi detektywami.
Rozwiązanie
Droga na fotografii biegnie wzdłuż klifów nad morzem, to też:
- z prawej strony jest urwisko, plaża i morze;
- z lewej jest część rekreacyjna: polana ze ścieżkami pieszymi i rowerowymi. Tu często się odbywają pikiniki, targi natury, koncerty. Kiedyś była tam stadnina konna, ale została przeniesiona. Dalej jest jezdnia, a za jezdnią centrum handlowe, a za centrum kolej skm i domy prywatne.


(22-09-2019, 21:53)Lady of Dreams napisał(a):  1. Co znajduje się po prawej stronie drogi?-5 Pucharów(-)

Może najdować się jakiś strumyk, rzeczka, jezioro, staw lub cmentarz - po prawej stronie znajduje się morze, prawidłowo zobaczyłaś wodę, bo do morza prowadzi strumyczek, jest na wprost tej drogi.

2. Co znajduje się po lewej stronie drogi?- Rycerz Mieczy 4 Puchary

Jest to miejsce gwarne, gdzie ludzie zatrzymują się będąc w drodze. To może być ośrodek dydaktyczny, szkoła,  restauracja, kawiarnia, hmmm jakiś ośrodek związany z leczeniem starszych ludzi, sanatorium, dom starców, - po lewej stronie jest centrum handlowe, które posiada również restauracje i kawiarnie
(23-09-2019, 09:18)Malinowa napisał(a):  1.Co znajduję się po prawej stronie drogi? 4 monety

Bank,biblioteka, więzienie - nic z tych rzeczy :--(

2.Co znajduję się po lewej stronie drogi? XVIl Gwiazda

Galeria sztuki,filharmonia,teatr,salon kosmetyczny,akademik - galeria, ale handlowa :--) w której też jest fryzjer i inne. Park posiada miejsce dla rzeźbiarzy, w parku jest sporo rzeźb, znajduje się też tam miejsce "Kuźnia talentów", w tym roku odbył się tam koncert "Męskie granie".
(29-09-2019, 02:41)LeCaro napisał(a):  1. Co znajduje się po prawej stronie drogi?
XXI Świat, 2 buławy, VI Kochankowie, 10 denarów
Teren otwarty, z szerokim widokiem, możliwe zbocze, spad w dół, klif... widoczny budynek, możliwe że coś w rodzaju rodzinnego biznesu, pensjonatu itp. Możliwe że droga rozwidla się - i z jednej strony jest zejście na otwarty teren, a w drugą stronę ten budynek... i dalej droga w stronę miasta. - tak, po prawej stronie jest urwisko i widok na morze, otwarta przestrzeń

2. Co znajduje się po lewej stronie drogi?
As mieczy, Paź buław
Teren być może ogrodzony, gdzie trzeba się wykazać umiejętnościami, szybkością zręcznością - teren do spacerów, ścieżka rowerowa, plac zabaw, przedszkole, szkoła. - tak lewa strona to również teren otwarty, polana ze ścieżkami pieszymi i rowerowymi, miejsce na piknik.


Podkreśliłam prawidłowe odpowiedzi, komentarz wytłuściłam.
Zwyciężczynie są dwie: Lady od Dreams oraz LeCaro. Wyróżnienie należy się Malinowej.
Proszę aby nowy warsztat poprowadziła LeCaro, bo dawno tego nie robiła.
Gratulacje! :--)
Odpowiedz
#9

Dziękuję za ciekawy warsztat . Na koncu języka miałam tą stadninę koni ale wycofałam się w ostatnije chwili Myśli  Jak się okazuje , niepotrzebnie.

Ściskam i jeszcze raz dziękuję. Lubię Twoje fotografie. Buźki
Odpowiedz
#10

Dziękuję Lady, bardzo mi miło :--)
Odpowiedz
#11

Mag Dziękuję za wyróżnienie  Zawstydzony
Odpowiedz
#12

O, super... gratuluję Lady!... i dziękuję za wyróżnienie, MAG - jak wiesz, jestem fanką Twoich fotografii... warsztaty na nich oparte świetne.  Buźki Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#13

Dziękuję Ci bardzo :--*
Odpowiedz
#14

Zabrakło mi czasu i weny na nowy Warsztat, przepraszam - pojawi się on w ciągu paru najbliższych dni. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#15

Nie ma sprawy LeCaro, dobrze , że powiadamiasz
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości