Czy Tarot to wyrocznia? Czy złą wróżbę da się zmienić?
#23

Ja już mam strasznie namieszane w głowie teraz Rotfl
Odpowiedz
#24

wrozba moze byc wbrew sobie, wbrew tej Pani na "dzis" - ale nie wbrew tej Pani z czasu spelniania sie wrozby
wedlug mnie raczej nie ma takiej mozliwosci
stawialabym na to, ze zycie ja nauczy/doswiadczy i sie zmieni - ale tez nie az tak bardzo
moze pojdzie na kompromis ze soba,wydaje mi sie, ze ona nie tak predko o tym pierwszym zapomni
dlatego tez ten nowy nie wyszedl w Magu albo np. Krolu pucharow czy monet... na razie jest dla niej taki sobie, nie poszlaby za nim na koniec swiata

a karty sie nie myla, myla sie wrozki Język
karty pokazuja to, co najbardziej prawdopodobne, ze sie wydarzy
Odpowiedz
#25

czyli jeśli dany Pan pojawi się w stosownym czasie, a ona spojrzy na świat innymi oczami, to on może jej się w kartach pokazać już później jako inna karta dworska?
Bo ona w oczach tego Pana - z tego co mi wiadomo - jawić się będzie jako królowa Buław - czyli piękna, pociągająca itp.

Może te szczęście które przedstawiły karty brane były pod kątem uczuć tego przyszłego partnera do niej ale nie samej dziewczyny do niego..
Odpowiedz
#26

byc moze pozniej wyszedlby w innej karcie

nie znam reszty kart, zatem trudno mi sie wypowiadac z ktorej strony wrozka patrzyla na ich zwiazek
w tych trzech kartach nie ma jeszcze zwiazku
Odpowiedz
#27

Każda wróżka rozkłada po swojemu, i pewnie trzeba się pytać tamtej co miała na myśli.. Albo wróżbę ponowić za miesiąc Uśmiech
Odpowiedz
#28

alathea napisał(a):byc moze pozniej wyszedlby w innej karcie

nie znam reszty kart, zatem trudno mi sie wypowiadac z ktorej strony wrozka patrzyla na ich zwiazek
w tych trzech kartach nie ma jeszcze zwiazku

- po Kochankach jest jeszcze 2 Mieczy, Królowa Buław (symbolizujące jak on będzie widział tą dziewczynę) oraz 3 Pucharów na końcu.

Myślę że ta 3 pucharów jednak ukazuje związek.. sam fakt że taka karta i że to kielichy..

Bardzo to logiczne co piszecie, może faktycznie po jakimś czasie ona inaczej zacznie postrzegać siebie i swoje marzenia. Może zrezygnuje z siebie na tyle że będzie umiała wejść w coś co absolutnie jej się nie podoba w tej chwili.
Odpowiedz
#29

nadal nie widze zwiazku (realcji) kolezanki z tym drugim panem...
sa 2 miecze - Ona nie chce go wybrac
kolezanka bedzie probowala odzyskac Krola mieczy -> Krolowa bulaw
moze nawet uda jej sie troche go do siebie przyciagnac - ale on nie zerwie obecnego zwiazku (bo zdaje sie juz jest badz ma na oku inna) -> 3 puchary
czyli relacja na trzeciego z doskoku

nie wiem, gdzie tu ta szczesliwa relacja


a jeszcze jedno pytanie - czy kolezanka i Krol mieczy pracuja razem?
Odpowiedz
#30

nie, nie pracują a co to oznacza?
Odpowiedz
#31

przez chwile zastanawialam sie czy ten Rycerz monet nie pokazuje nowy, obecny wymiar ich znajomosci, ale to raczej byloby 3 monet
jednak Rycerz pokazuje drugiego faceta
skad ta wrozka wyciagnela nowa relacje z drugim facetem..?
moze miala jasnowidzenie Oczko albo jeszcze jakies karty polozyla Bezradny
Odpowiedz
#32

tam były jeszcze inne karty (krzysz celtycki) ale za dużo kart by spamiętać. Tamte karty pokazywały przeszłość tamtego związku natomiast te, które omówiłyśmy mówiły o kolejnych miesiącach jak będą przebiegać. I tarocistka sama powiedziała że ten związek jest, że dziewczyna musi jeszcze trochę pocierpieć ale że wyraźnie widzi ten związek przed nimi.. Myśli

Dlatego ja zastanawiałam się która dokładnie karta pokazywała tego mężczyznę i zastanawiałam się czy możliwym jest by ktoś wszedł w związek z kimś, którego cechy charakteru wywołują tak skrajne emocje.

Aha ja potem zasięgnęłam informacji w internecie na temat sprawdzalności wróżb tej tarocistki i nie znalazłam ani jednej złej opinii na jej temat, wszystkie były pozytywne, więc myślę że raczej potrafi ona prawidłowo interpretować karty Tak
Odpowiedz
#33

do tytułu-tylko że tarot to nie wyrocznia i tyle w tym temacie

do kosza
Odpowiedz
#34

Byłam dzisiaj u wróżki, powiedziała mi m.in. że mogę zostac porwana, mojej przyjaciolce powiedziala, ze jej kolezanka bedzie miala klopoty..
Czy da sie jakos unikac tego wszystkiego, np. uwazac na siebie itd.
jestem załamana..
Odpowiedz
#35

Pewnie, że się da...
Nie powiedziała na co uważać konkretnie?
Jakaś dziwna wróżka, skoro tylko straszyć potrafi...
Odpowiedz
#36

W ogóle się nie przejmuj .Ja tez kiedyś byłam u takie wróżki,
która wywróżyła mi ze 3 lata temu powinnam być wdowa Smutny byłam przerażona,
a dzisiaj się z tego śmieje Rotfl
Odpowiedz
#37

Ja też kiedyś byłam u pseudo wróżki, bo inaczej nie idzie nazwać osoby, która co prawda stworzyła klimat świeca, kadzidełko (mało się nie udusiłam Rotfl ), muzyka spokojna. Poszłam razem z koleżanką, której kazała czekać na korytarzu i najpierw zaprosiła mnie i to co mi zaczęła mówić, jakoś dziwnie zaczęło się pokrywać z tym co mówiła mojej koleżance. Gdyż wszystko mino zamkniętych drzwi słyszałam. Po jej wizycie stwierdziłyśmy, że szkoda było kasy. A nadmienię, że pani był też psychologiem bo dała mam wizytówkę. Może szukała sobie pacjentów Rotfl
Dlatego nie zawsze osoba, która wróży robi to na czym się naprawdę zna.
Odpowiedz
#38

No niestety są i takie "wróżki" Bezradny
Niektóre właśnie maja gotowy tekst dla wszystkich Załamka

Takie głupoty najlepiej olac i zjeść czekoladową żelką na poprawę humoru Oczko
Odpowiedz
#39

no jestem ciekawa jakie karty na to porwanie jej wyszły???? Myśli
czy jesteś córką milionera bądź prezydenta/ premiera? Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#40

Najgorsze jest to , że ta wróżka może sobie tak chlapnęła, choć ciśnie mi się na usta coś innego Rotfl A Ty sobie to wziełaś do siebie weź wyluzuj i zrób jak napisał Tarofides Uśmiech
Odpowiedz
#41

a czym cie straszyla? porwaniem? powinno cie to rozbawic a nie przestraszyc, ta ''wrozka'' to jakas niepowazna osoba...
Odpowiedz
#42

Powiedziała mi tak: widzę, że możesz zostac porwana czy coś podobnego, że widzi kilku facetów, którzy się zgrają przeciwko mnie. Dzisiaj miałam okazje byc u niej ponownie, ponieważ coś zostawiłam i zapytałam się czy mogę jakos uniknac tego nieszczęścia, to powiedziała, że mam po prostu na siebie uważac, nie chodzic samej w nocy itd, ale to niekoniecznie znaczy, że to jakieś porwanie, po prostu także mogą o mnie plotkowac czy naśmiewac. Na szczęście się uspokoiłam.
Odpowiedz
#43

Jesli chcesz ci zajrze w moje karty dla Ciebie...
ps. tu na forum ci napisze i na pewno nie bede cie straszyc.... tak robia tylko ''wrozki '' chcace uzaleznic od siebie klienta... a duzo zaplacilas? (jesli to nie tajemnica)
Odpowiedz
#44

Nieeee.. mało, tylko 10 zł, a co z tą wróżbą to jestem chętna.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości