Warsztat 224 - Wyjazd męża
#1

Mój mąż Andrzej wczoraj gdzieś wyjechał na kilka dni.

Moje pytania są takie Smutnymam nadzieję, że będą proste aby mogło wziąc udział jak najwięcej osób)

1. Czym i do jakiego kraju pojechał (można wymienić tylko jeden środek lokomocji )
2. W jakim celu pojechał, co tam będzie robił docelowo?

P.S. Dla chętnych moje pytanie:

Czy przywiezie mi coś z tej podróży? Jeśli tak to co?

Zapraszam do mojego warsztatu. Mam nadzieję, że wiele osób weźmie w nim udział, bo nie jest trudny.

Zapraszam serdecznie, startujcie i uczcie się, bo gdzie nauczycie się lepiej jak nie na forum? Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#2

Przypominam się.. Buźki Buźki Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#3

Witaj ! Uśmiech Uśmiech 
1.Czym i do jakiego kraju pojechał twój mąż Andrzej ?
10 monet,4 buław,5 kielichów.
Myśle ,ze jako środek lokomocji to Andrzej wybrał samochód,autokar....dokąd pojechał ?Tutaj bym powiedziała,ze ten krajnie jest mu obcy,aleon go gdzieś do końca nie czuje.mogą to być np.Włochy.
2.W jakim celu pojechał i co tam będzie robić docelowo?
Hm...Cesarzowa,Królowa Buław.As mieczy-mógł jechać do kobiety /do matki /siostry itp...albo z nią się rozmówić ,albo nią sie opiekować ,być moze kobieta jest po jakimś zabiegu/operacji.
3.Czy przywiezie ci stamtąd prezent ?
Sprawiedliwość,5 kielichów-moim zdanie nie.nie przywiezie.
Dziękuje Lady za możliwość wzięcia udziału w twoim warsztacie. Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#4

ODokąd pojechał mąż Lady of Dreams:

1. Jakim środkiem lokomocji - XIII Śmierć - samochodem, czarnym lub ciemnym pojazdem. Może być to także motor.
2. Do jakiego kraju- V Kapłan - miejsce gdzie jest dużo zabytkowych budynków, kościołów, Dworków. Wydaje mi się że to państwo o sporej tradycji. Stawiam na któryś z krajów Wielkiej Brytanii, Włochy lub Hiszpania.
3. W jakim celu pojechał - XVI Wieża - pracować przy budowaniu, remoncie, zmiany w budowli, ewentualnie zdarzyła się nagła sytuacja krytyczna w domu, rodzinie i był potrzebny aby pomóc, ratować sytuację.
4. Czy coś Ci przywiezie z wyjazdu? IX Pustelnik oraz VII Rydwan, jakieś świecidełko, biżuteria, ewentualnie będzie się spieszył i nie zakupi nic.
Odpowiedz
#5

1. Czym i do jakiego kraju pojechał (można wymienić tylko jeden środek lokomocji )
Król denarów, 7 kielichów
Transport kołowy, większy pojazd - ciężarówka, samochód z przyczepą, karawan (turystyczny).
Jeśli samochód osobowy, to nie jeden - mógł pojechać z kimś (np. w dwa samochody).
2 kielichy, Księżyc
Prawdopodobnie kraj sąsiadujący, w każdym razie nie tak daleki, z dostępem do morza, może nawet być wybrzeże... gdzieś na zachód, północ lub północny zachód - Holandia, Niemcy, Dania lub Skandynawia.

2. W jakim celu pojechał, co tam będzie robił docelowo?
As denarów, Królowa mieczy
W celach biznesowych, bądź chce coś kupić/sprzedać, możliwe są negocjacje z kobietą.

P.S. Dla chętnych moje pytanie:

Czy przywiezie mi coś z tej podróży? Jeśli tak to co?

As mieczy, 9 kielichów
Niestety... wygląda na to że nic Ci nie przywiezie. Smutny

Pozdrawiam serdecznie, Lady. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#6

Dziękuję kochane dziewczyny...Ciekawie to widziecie muszę przyznać Buźki Buźki Buźki Buźki
Zapraszam kolejne osoby. Kwiatek
Odpowiedz
#7

Jaki środek transportu wybrał?
Moc VIII + As monet + 10 pucharów
coś co wymaga jego wysiłku, czyli może duży samochód czy rower, tak czy inaczej njaprawdopodobniej jest kierowcą Rotfl ale wygląda, że pojazd jest duży i może być tam dużo osob ( 10 pucharów). Wyjazd męczący.
Co będzie tam robił ?
Umiarkowanie XIV + krolowa mieczy (-) + 7 monet (-)
Coś koniecznego, ale nudnego, niewygodnego i uciążliwego, może nużąca podróż, bo coś zawozi może kobiecie... może będzie brał udział w jakichś nużących debatach, rozmowach ( pewnie sprawy z pracą związane)
Jaki to jest kraj?
2 buławy (-) + 2 monet - niewielki, ale dosyć zamożny, możliwe, że był tam już...coś jakby Szwecja, Francja, Niemcy, bo niedaleko.
Czy Lady of Dreams dostanie coś od męża ?
6 monet + 7 mieczy (-) + as monet - tak dostaniesz i będzie tak dobrze ukrywał ten prezent, że do ostatniej chwili się nie domyślisz, a będzie to coś fajnego, wartościowego i raczej Ci się spodoba i będziesz zadowolona.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#8

Dziękuję bardzo za Twoją interpretację Tarociku Buziak
Odpowiedz
#9

Dokąd i po co mąż Lady of Dreams pojechał?
Eremita, as denarów, 6 denarów,
ja to widzę tak: Szwakcaria( albo tam, gdzie jest zimno i gdzie są gory), do szptala albo labolatorium, albo uczelnie lub akademie naukowa ( moze akcelerator cząstkowy?Oczko) na jakieś badania, albo wykłady, albo konferencje.

przy tasowaniu wypadł mi rydwan, skojarzył mi się z karetką od razu, gdzieś po drodze pojawiła mi się też wieza i takie skojarzenie, ze to jakis opancerzony pojazd służb cywilnych lub wojskowych.

Czy przywiezie mi coś z tej podróży? Jeśli tak to co?
9 pucharów, 3 denary, as denarów - coś bardzo cennego,ale kupionego w korzystnej cenie, wrecz okazja, coś kolorowego, może do makijażu ( paleta cieni???), albo zapakowanego w kolorowy papierek.

Uśmiech  Pozdrawiam
Odpowiedz
#10

1. a. Czym pojechał?
Siła/ 7 mieczy/ paź mieczy
Podróż nie była łatwa, coś poszło nie tak, trzeba było wybrać inną formę transportu, obejść jakieś przepisy.
Mógł jechać na gapę, bez biletu lub stopem, chyba był przez kogoś podwieziony.
Transport szybki, będzie to pociąg.

1. b. Do jakiego kraju pojechał?
Kapłanka/ 9 kielichów/ 10 mieczy
Pojechał na wschód - typuję Rosję.

2. W jakim celu pojechał, co tam będzie robił docelowo?
6 kielichów/ Umiarkowanie/ Siła
Pojechał w celach prywatnych. Odwiedzić kogoś przyjacielsko, powspominać, popić.
Możliwe, że pojechała odwiedzić kogoś chorego, wesprzeć go.

3. a. Czy przywiezie mi coś z tej podróży? 
Królowa pałek 
Tak, przywiezie. 

3. b. Jeśli tak to co?
Pustelnik
Będziesz zadowolona, to coś kobiecego.
Coś wyszukanego, będzie się głowił. Chce to dopasować do Twoich zainteresowań.
Myślę, że to będzie sztuka, rękodzieło, album.
Odpowiedz
#11

Dziękuję bardzo. Jutro podam odpowiedź Kwiatek Buziak Buźki
Odpowiedz
#12

Moi Drodzy,

Mój mąż wyjechał na Ukrainę, busem kilkuosobowym. Pojechał w celach naukowych, na konferencję.
Prosiłam aby mi stamtąd przywiózł karty ale powiedział , że nie mógł dostać bo Krzemieniec jest dość małą mieściną więc przywiózł mi dwie ekluzywne bombonierki czekoladowe.

Izyda trafiła z samochodem.
Polli- samochód, świecidełko zobaczyła w opakowaniach czekoladek
LeCaro- karawan czyli busik, kraj sąsiadujący
Tarot55557- samochód, tak był też kierowcą (zmieniali się po drodze), wyjazd męczący, był już tam wcześniej, niedaleko, sprawy zawodowe, tak dostałam coś- bombonierkę..
Embrantka- wyjazd w celach naukowych, jak najbardziej akademia naukowa,konferencja i wykłady, czekoladki były pięknie zapakowane.
Mag- pojechał na wschód jak najbardziej,na Ukrainę, byłas bardzo blisko, tak przywiózł mi słodycze z podróży

Dziękuję Wam ślicznie. Wszystkie coś zobaczyłyście w kartach. Najwięcej trafien miała Tarot55557 i ona poprowadzi kolejny warsztat. Embrantka pięknie zobaczyła uczelnię, wyjazd naukowy więc zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Ściskam Was Buźki Buziak Kwiatek  




Napisane przez Izyda - 20.10.2019, 04:42 pm

1.
Odpowiedz
#13

Dziekuje za warsztat Kwiatek Kwiatek  i gratulacje dla tarot55557 i dla osób  wyróżnionych. Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#14

Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#15

Dziękuję bardzo Uśmiech i gratuluję pozostałym Oczko
Odpowiedz
#16

Oj, to pewnie byłaś rozczarowana że z kart nici, Lady...  Pociesza

Dziękuję za ciekawy warsztat - i gratulacje dla tarot55557!  Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#17

Tak LeCaro , byłam rozczarowana ale nawet nie wiem gdzie na Ukrainie mozna kupić takie karty, więc powiedzialam "trudno, może następnym razem"
Odpowiedz
#18

Dzięki Lady za warsztat Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości