#1

Cześć wszystkim! Jestem nowa i dopiero odkrywam zakątki waszego forum! Z tego co zdazylam zauważyć oprócz wróżb i tarota oraz tematyki ezoterycznej, znajdują się tu tematy o zwierzakach, czy potrawach, a to także znajduje się w kręgu moich zainteresowań! Pozdrawiam was gorąco i proszę o ciepłe przyjęcie Uśmiech)))
Odpowiedz
#2

hejo  Kwiatek
Odpowiedz
#3

Esmictimssi, witaj na naszym forum.  Kwiatek  Tak, mamy różne tematy... pisz, dziel się swoimi talentami, bierz udział w ćwiczeniach, dyskusjach - zapraszamy.  Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

Witaj Kwiatek
Odpowiedz
#5

Witaj! napisz czym szczególnie się interesujesz,jak tu trafiłaś?

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#6

smitten
Zarejestrowany: 13-10-2014, 12:59

Ostatnio aktywny: 01-10-2016, 05:16
Liczba postów: 3

Masz już konto na naszym Forum... proszę zrobić próbę logowana się na poprzednie konto... hasło jest do odzyskania, jeśli nie pamiętasz, przy logowaniu...
i nie pisz, ze jesteś nowa na naszym Forum...bo to nieprawda... Oczko
Czekam na informacje...do czasu wyjaśnienia sprawy z kontem, wróżba wstrzymana...
Na Forum możesz mieć tylko jedno konto...patrz Regulamin Forum

konta zostały połączone, możesz korzystać z konta nowego...Esmictimssi
ale dostajesz Ostrzeżenie, za nie poinformowanie mnie o tym, ze już byłaś i masz konto na naszym Forum...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

Hej ?!
Faktycznie dawno temu miałam tu konto (załóżone 3 lata temu), ale nie potrafiłam sobie przypomnieć nicka, a nie wiedziałam, że liczę się jako stara bywalczyni, skoro nie byłam tu tak długo i wszystko wydaje mi się nowe! Uśmiech)) Moja wina, że nie przeczytałam, że konto można mieć jedno i, że za więcej są jakieś nieprzyjemności. Przepraszam za sytuację i obecnie chcialabym używać tego nowego. Pozdrawiam ciepło
Buźki Oczko
Odpowiedz
#8

Hej. Nie jestem tu nowa. Miałam już konta tutaj, ale musiałam założyć nowe, bo na tamte nie mogłam się zalogować. Nie wiem czy tak można i czy mogłabym poprosić kogoś o pomoc czy mogę używać nowego konta Uśmiech Miło mi wszystkich tu witaćUśmiech pozdrawiam Was!
Odpowiedz
#9

Witaj, w tym przypadku moderator zdecyduje czy połączyć obydwa konta w jedno czy poprzednie zlikwidować. Pamiętasz swój dawny login? Uśmiech

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz
#10

Jeden login to smitten,  nie umiem sobie przypomnieć hasła,  za każdym razem jak wpisuje mail, to mi wyskakiwalo, ze nie jest poprawny. PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
#11

Witaj !! Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#12

http://dobrytarot.pl/member.php?action=profile&uid=3328
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=5479
to jest chyba Twoje poprzednie konto...

a hasło mozesz odzyskać, logując się na konto   Esmictimssi
http://dobrytarot.pl/member.php?action=profile&uid=3328
i postępując wg, wskazań, gdy nie pamietasz hasła...


konta zostały połaczone, korzystaj z konta Filet
ale to juz ostatni raz...zanotuj sobie dane do konta na naszym Forum...już drugi raz jest taka sytuacja...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#13

Dziękuję bardzo! Strasznie ciężko mi było sobie przypomnieć ten login, zaraz wszystko postaram się naprawić. Dziękuję jeszcze raz i witam nowych gości mojego wątkuUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości