Moje sny
#67

Napewno się ułoży Uśmiech sen mówi o słodkim zakonczeniu Oczko
Odpowiedz
#68

Hejka. Mam ogromna prosbe czy jest ktos w stanie mi wytlumaczyc dlaczego odwiedzila mnie mara senna byla mezczyzna stojacym nade mna czulam jego obecnosc ale sie przebudzilam z szybszym biciem serca i tak troche sie musialam otrzasnac... Dziekuje za pomoc
Odpowiedz
#69

"Ze zjawiskiem paraliżu przysennego mamy do czynienia wówczas, gdy mózg zaczyna wysyłać owe impulsy w niewłaściwym momencie: przy gwałtownym wybudzaniu się ze snu w fazie REM, lub podczas zasypiania, gdy nie doszło jeszcze do utraty świadomości."
Myślę, że nie we wszystkim musimy doszukiwać się zjawisk nadprzyrodzonych. Oczko
Odpowiedz
#70

Zdarzyło mi sie pare razy.W momencie gwałtownego wybudzenia tak sie dzieje, gdy coś nas wystraszy w snie.  
Na pograniczu jawy i snu mamy dziwne wrazenie że coś lub ktos nas obserwuje, czujemy lęk. 
Gdy organizm sie uspokoi wszystko wraca do normy.
Odpowiedz
#71

Hej, Mam takie pytanie śniło mi się,że jechałam z  moim instruktorem samochodem trafiliśmy do centrum handlowego, w którym miałam skorzystać z toalety, a skorzystałam z prysznica byłam cała goła, zawstydzona mój instruktor do mnie,że mnie szuka bo wróżka czeka a ja jaka wróżka daj 20 zł już jesteś w kolejce. Zdziwiona poszłam do wróżki rozłożyła katy pierwsza informacja była,że przez miesiąc byłam w ciąży ja na  to bardzo byłam zdziwiona nie przypominam sobie i dalej coś mówiła,ale już nie pamiętam co...  Co to oznacza?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości