Moje sny
#23

Wiesz co ja się już boje śnić. Co chwilę mam takie sny,że głowa mała i je pamiętam nie wiem od czego to zależy? Czy to ma być jakaś wskazówka dla mnie żeby tym się zająć?
Odpowiedz
#24

Ja miałem kiedyś tylko koszmary i prorocze sny. Potem miałem okres czarnych/pustych snów. Od jakiś 3-4 miesiecy śnią mi się naprawdę dziwne rzeczy i sam bym był za tym, by ktoś mi je wyjaśnił, bo wiem, że to cykająca bomba w mojej psychice, ale są tak dziwne, że nawet te wcześniejsze wydają się przy nich jak zdanie "Ala ma kota", teraz wyglądają bardziej jak przesłanie z frazy "Ala ma siniaki".

Jeśli masz je pamiętać, to będziesz je pamiętać, chyba, że sama uznasz za tak absurdalne, że sobie je sama wyrzucisz z pamięci. Taka jest moja opinia.
Odpowiedz
#25

Racja Uśmiech
Odpowiedz
#26

śnił mi się zabójca,któremu pomagałam uciec byliśmy w budynku pełnym ludzi z bronią. On do nich strzelał ja też starałam sie uzyskać broń,ale ona nie miałą pocisków broniłam się jakimś metalowym przedmiotem,ale mężczyzna był bardzo mocno zbudowany. Strzelali do mnie,ale nie trafiali ja strzelałałam,ale nie miałam pocisków. Potem Tego zabójce skuli tak jak w tym filmie milczenie owiec. I ja się go pytałam czy nie jest Hanibalem a on ,że kt t jest itd. Potem sen mi się przeniósł na sale gdzie się trenuje karate nie byłam ubrana w karatekę,ale tylko od niej spodnie jakaś dyskusja się wywiązała z tego z prwadzącym bo on podziękował za jakieś wsparcie dla Macka nie wiem skąd to imie. Ja na to,że mi nikt nie pomógł a mam kontuzje kolana ja tylko mogę podziękować NFZ. byłam poirytowana, Potem przyszedł mały blond chłopiec bez dłoni. Znowu mi się sen przeniósł do jakiegoś pokoju z wieloma ludzmi mężczyznami kobietami. Pozyczałam pieniadze. Potem męska czesc miała pretensje ale o tym nie wiedziałam do poki jedna z kobiet się nie wkurzyła. Najlepsze jest to,ze do facetów się zalecałam. Potem powiedziałam tej dziewczynie co o niej myśle wybiegła do łazienki ja za nią i ją przeprosiłam wysłuchałam i przytuliłam na zgodę. Tak mocno.
Odpowiedz
#27

W twoim snie o strzelaniu widac jakis strach przed konfrontacja z kims, boisz sie, ze w dyskusji nie starczy Ci argumentow lub slow (naboje) , ze nie bedziesz potrafila sie obronic. Kontuzja kolana pokazuje na Twoja sztywna postawe wobec kogos, nie chcesz przed kims zgiac tego kolana, nie chcesz przyznac komus racji. Sny mowia o Twojej bezradnosci w kontaktach z kims, wolisz uciekac od tej osoby albo problemu niz przyznac komus rację. Dostalas wskazowke w tym snie aby to przepracowac, stawic czolo temu lękowi i doprowadzic do spokojnej rozmowy bo samo to sie nie rozwiąże.
Chlopiec bez dloni symbolizuje znowu niechec do wyciagniecie reki na zgode . Zastanow sie z kim jestes w konflikcie i rozwiaz go pokojowo.
Odpowiedz
#28

To by dużo wyjaśniało dziękuję Ci za Twoja pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#29

Cieszę sie jesli pomoglam Kwiatek
Odpowiedz
#30

Byłam po między blokami byłam z dwoma psami i dwójką dzieci podziwiałam nowe bloki,że tam bym chciała mieszkać a tu nie. Tam jest fajny taras a tam wyjście na balkon. Nagle pies mi zwiał pobiegłam między blokami zapomniałam się ,że mam dwójkę dzieci pod opieką. Nagle mój pies wybiegł za bloku i dobiegł do psa ten pies się najeżył mój się położył. Do właścicielki krzycze,że ona nic nie zrobi. Ta kobieta po 40 do mnie tak wiem pani Doroto a ja skąd pani zna moje imię a ona,że obiło jej się uszy a ja yhym. zdziwiona gdzie są moje dzieci a one były na placu zabawa zawołałam je ,żebyśmy wracali przyszli plac zabaw był wypełniony dziećmi. Nagle na ławce leżał mój kolega zasnął bo było bardzo gorąco ja go wziełam za głowę pogłaskałam no dobra kochanie czas wstawać on wstał. Nagle zrobiło się ciemno zimno zamieszanie zblizała się okropna burza szukałam dzieci.On nagle znalazł się w samochodzie w którym do nas podjechał zapakowałam wszystkich bez wyjatku jechaliśmy było ją słychać wycieraczki nie nadążały zbierać wody aż tu nagle jak nie walneło jak piorun pojawił sie na pól nieba zawiozł nas do domu.
Odpowiedz
#31

Ogólnie sen raczej nie korzystny trzeba będzie się zmagać z przeciwnościami losu, nieprzyjemnościami. Ale jak to mówią jak śpi to się śni. Nie wszystkie sny się sprawdzają. głowa do góry.
Pozdrawiam życzę powodzenia Oczko
Odpowiedz
#32

Co oznacza stosunek seksualny z mężczyzną, który posiada zamiast penisa waginę?
Odpowiedz
#33

Hej...czy to było we śnie? Czy na jawie z transseksualistą?? Myśli
Odpowiedz
#34

Było to we śnie w przymierzalni
Odpowiedz
#35

śniły mi się moje zęby a dokładnie ruszająca się ósemka ruszałam nią i tak ruszałam. Moje zęby są określane jako białe i takie też były w śnie. Koleżanka wzięła chusteczkę i pociągnęła go tzn wyrwała. Powiedziała tak dużego zęba z tak pięknym korzeniem nie widziałam leciała mi krew a pod krwią ujrzałam zęba białego zęba. Przestraszyłam się jak to z korzeniem wyrwałaś no tak z korzeniem a ja na to do koleżanki patrz a ona widzi jak rośnie następny ząb.
Odpowiedz
#36

Transformacja, coś się zmienia w Twoim życiu i prawdopodobnie na lepsze, odradzasz się, Twoja podświadomość komunikuje Ci, że zmierzasz w dobrym kierunku i tak trzymaj (albo właśnie zaczynasz) Uśmiech
I nie masz się martwić, jeżeli coś właśnie straciłaś Uśmiech Będzie dobrze.
Odpowiedz
#37

dzięki Uśmiech to pozytywna informacja
Odpowiedz
#38

Śnił mi się kolega, z którym szłam na spacer przechodziliśmy obok magazynów. Chcieliśmy wejść do sklepu znajdującego się między nimi,ale jak zeszliśmy znaleźliśmy się w remontowanym magazynie z trzema robotnikami jeden robił dach drugi przybijał deski, a ja rozmawiałam z tym ostatnim mężczyzną ok 40 lat dobrze nam się gadało pytałam się co tu ma być bo przepiękne pomieszczenie takie duże. On na to,że sklep. A ja ok wyszliśmy przez podnoszone drzwi i zobaczyłam obok znowu robotników wchodzących do pomieszczenia obok. na przeciwko stała przyczepa,w której sprzedawali jedzenie i piwo. ZA Przyczepą było widać pole uprawne z przeoraną ziemią i gdzieniegdzie zieloną trawę. Za to z drugiej strony było widać las z liściastymi drzewami. Wyszliśmy znaleźliśmy drzwi,które były wejściem do sklepu kolega wybrał 250zł z bankomatu zostało mu 719 poszliśmy do sklepu a tam pełno nowych kurtek nie mógł wybrać sobie kurtki. Dodatkowo pojawiła sie bluza ,ktora mi się spodobałą byla czarno czerwona.Więcej czerwonego bo wstawki czarne bez kaptura obcisła jak ją ubrałam. Byłam bardzo zadowolona z tej bluzy.
Odpowiedz
#39

Śnił mi się mój blok,w którym byłam z kobietą młodą kobieta,która ozdabiała sobie paznokcie atmosfera była przyjacielska. Nagle wyjrzałam przez okno i zobaczyłam silny wiatr,który wyginał latarnie latarnia była solidna betonowa tak ja wyginało,że bałam się że wybije szybę a ona stała wyżej niż blok nagle runeła z tymi betonowymi blokami a po chwili spojrzałam w górę bloku i on zaczął sie rozwalać od czwartego piętra zaczęłam uciekać nie zdązyłam złapałam za klamkę drzwi i mnie przysypało obudziłam sie przerażona.
Odpowiedz
#40

Myślę, ze moze tu chodzić o nierozwiązany problem, który wyparłaś...I podświadomie przywołujesz sytuacje, które doprowadziłyby do jego rozwiązania. Ponieważ wymaga to jakichś przeogromnych zmian w Twoim zyciu, na razie nie jesteś w stanie się z tym zmierzyć. Myślę, że sen może ostrzegać, że rozwiązanie może przyjść z zewnątrz, a to już nie będzie takie przyjemne...
MUśmiech
Odpowiedz
#41

Przeniesienie aktualnych zjawisk pogodowych w podświadomość senną...Naturalny odruch lękowo - obronny związany z wizualizacją pregoknicyjną...

Spokojnie...
Odpowiedz
#42

Nic szczególnego... Nie zawsze i nie wszystkie sny mają znaczenie. Uśmiech
Odpowiedz
#43

... też tak może być Buziak
MUśmiech
Odpowiedz
#44

Macie racje tak sobie myślałam o co chodzi i chyba wiem Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości