Moje sny
#45

I super Uśmiech
Odpowiedz
#46

jezeli mozna tutaj to zapytam o moj sen.. w ktorym mialam kleszcze i wyrywalam swoje zeby! nie bolalo i nie bylo krwi..ale to przedziwny sen bo jestem panikara jesli chodzi o jakiekolwiek medyczne zabiegi.. a tu nagle tak sobie zeby wyrywam.. w pewnym momencie refleksja: moze nie powinnam wyrywac ich wszystkich bo przeciez nie mam az tyle pieniedzy by powstawiac nowe?? czesc zebow powyrywanych byla nieladnych ale w palcach trzymalam tez ostatni wyrwany okaz: bialy i zdrowy zab wyrwany z gornej lewej strony..moze to byla" czworka".. prosze podpowiedzcie co moze oznaczac ten sen?
Odpowiedz
#47

Niestety czytałam, kiedyś, że takie coś wyrywanie zębów może mówić o naszym zdrowiu, że trzeba zadbać o swoje zdrowie.
Hmm może jesteś w sytuacji, gdzie się czegoś obawiasz, to nie jest stabilne, nie jestes pewna, obawiasz się zmian? Tego co będzie?
Pozdrawiam, Oczko
Odpowiedz
#48

dziekuje..prawdopodobnie masz racje..
Odpowiedz
#49

Zęby wyrwane z krwotokiem to może być wiadomość o śmierci. Natomiast rosnące zęby to wyjaśnienie nieporozumień.
Odpowiedz
#50

no wlasnie..a wyrywane bez krwi i nie odrastajace..? moje sny nie za bardzo szablonowe saUśmiech
Odpowiedz
#51

Mnie jakiś czas temu śniło się, że wypadły mi wszystkie zęby. Siedziałam i czułam w ustach kolejne wypadające zęby i wypluwałam je na dłonie. Było ich strasznie dużo ale nie było śladu krwi. To było jakieś trzy, cztery miesiące temu. Nic drastycznego i złego po tym śnie się nie wydarzyło. Faktem natomiast jest to, że jestem obecnie w momencie dużych zmian w moim życiu. Może właśnie zapowiedzą tego był ten sen.
Odpowiedz
#52

Odwiedziła mnie w snie babcia. Szłyśmy najpierw do piekarni potem wybrała inna piekarnie. Cofnełam się w czasię czując się tym kim jestem teraz. Przewinęły się przez sen córki sąsiadki szły sobie ulicą, budowane domy, któr są dzisiaj dokończone. SNIŁ TEŻ MI SIĘ BURSZTYN JAK WYDOBYWAJĄ. i ja znalazłam domek w którym był smieć bursztynowy. A Tam przyłapała mnie służba mundurowa trzymali mnie. A BABCIA MÓWILA UCIEKNIŁ PRZEZ LAZIENKOWE OKNO. ZRobiłam tak wybiłam i uciekłam. Biegnąc dorwała mnie funkcjonariuszka, która chciała intymnego zblizenia. Zrobiłysmy to. Babcia w śnie mówiła ciagle żebym korzystała z zycia. O co chodzi? Babcia nie żyje
Odpowiedz
#53

Gdy Mi się śnią zęby to zawsze coś się wydarzy nie dobrego , zazwyczaj czyjąś śmierć albo choroba .Podam 2przykłady, które się wydarzyły całkiem niedawno. W tam tym roku mi się śniły i faktycznie..-zmarła mi prababcia .. Pojechałam do Niej do szpitala tydzień przed Jej śmiercią, by na wszelki wypadek się z Prababcią pożegnać.. Niestety zmarła..
I w styczniu 2tyg przed moim wyjazdem do PL mi się śniło..myślałam, że bedziemy mieli wypadek, ale jednak okazało się, że znajoma zmarła.. Być może to zbieg okoliczności ? - nie wiem ..

" Życie jest podłe, Pamiętaj dziecko
Nie trzeba umrzeć, żeby przeżyć piekło. "
Odpowiedz
#54

Apropo zebow... jakis czas temu snilo mi sie, ze ruszaja mi sie zeby i wypadaja..... i wyobrazcie sobie - tej samej nocy - mialam bardzo silna hipoglikemie (mam cukrzyce) - mialam juz wstrzasy, ktore obudzily mojego partnera, na szczescie nie zaslablam... ale wszystko pamietam.
Odpowiedz
#55

Może chce Cię przed czymś /kimś ostrzec ?
U mnie natomiast śniła mi się moja prababcia, która zmarła w tam tym roku. W tym śnie była tak jakby smutna, bądź zmartwiona, ponieważ martwiła się o babcię i prosiła bym się nią zajęła, bo z nią ciężko..
W rzeczywistości tak jest, że do tej pory babcia nie pogodziła się z jej odejściem ... ;-(

" Życie jest podłe, Pamiętaj dziecko
Nie trzeba umrzeć, żeby przeżyć piekło. "
Odpowiedz
#56

Jestem po rozstaniu z chlopakiem.Snila mi sie karlica z duzymi stopami,( miala buty jak myszka miki) w snie bylam radosna nie odczuwalam strachu.
Sprawdzalam w senniku sennik objasnia ze moge spodziewac sie spadku a dla zakochanych to dobry znak.
Jakby ktos mogl pomoc mi w zrozumieniu snu bylo by fajnie
Odpowiedz
#57

Najpierw musiałem sprawdzić co to karlica... dopiero potem się skapnąłem że chodzi pewnie o kobietę karła... wujek gogle XD

Post już dość stary ale może jeszcze aktualny... Moim zdaniem może wskazywać że pewnym sprawom poświęcałaś zbyt wiele uwagi w porównaniu z ich potencjałem. Robiłaś wiele by coś miało stabilne podstawy choć w górę to coś nie "rosło". Duże stopy mówią o tej pracy by wszystko było jak należy, żeby twardo stało na ziemi itp... natomiast niski wzrost wksaywać może na to że się to nie rozwinęło tak jak miało... Może to próbowała przekazać ci podświadomość, że praca nad stabilizacją pochłonęła większość energii której nie starczyło już na rozwój samego związku... Tak ja bym to widział.

Pozdrawiam
s
Odpowiedz
#58

Karlica wskazuje na pewną przypadłośc, na cos co jest chore i nie ma prawa rozwijac sie zdrowo. Duze stopy wskazują na uziemienie, realność . tu trzeba twardo stanąć na ziemi. Reasumująć , nie rozpamietuj swego zwiążku bo on Cię nie rozwijał, był chory . Stań mocno na ziemi, popatrz na to co sie między wami z pozycji logiki, praktycyzmu a nie emocji i serca a uświadomisz sobie, że rozstanie było dla Ciebie potrzebne, było ok.
Odpowiedz
#59

Hej, śnilo mi sie,ze siedze na wodzie na takim duzym materacu  mam widok na drapacz chmur.Przyglądam się a on jest krzywy nagle sie przechyla i wyzsze pietra wpadaja do wody.. Woda zalała mnie i materac, ale nagle jakbym sie przedostala do tego budynku do i byla zasypana krzyczalam balam sie  zaczelam kopac w jakas dykte zauwazylam ze mozna wyjsc wyszlam szybko... do nastepnego pomieszczenia gdzie byly windy  tamto pomieszczenie sie zawalilo.. jechalam winda na dol uratowalam sie inni zgineli. Duzo strachu leku we mnie bylo
Odpowiedz
#60

Takie sny pojawiaja sie w okresie wzmozonego napięcia , nerwowosci.Ostrzezaja przed niepewnymi sytuacjami w realnym zyciu. Może przechodzisz jakis stres. Czas niekorzystny dla Ciebie. Ale to minie, tak jak uciekasz przed niebebezpieczenstwem i znajdujesz wyjscie .
Uśmiech

Jeżeli nic takiego nie ma miejsca, byc może w najblizszym czasie Twoj wewnetrzny spokój coś zburzy.Przyjdzie niekorzystny okres, będziesz szukała jak wybrnąć z problemów.Ale wszystko skończy sie dobrze.
Odpowiedz
#61

Właśnie masz racje jest taki okres,ze nie wiem.jak mam  tego wybrnac a sytuacja jest stresujaca owszem... 
Ciezko mi samej to rozwiazac generalnie juz mam dosyc myslenia ale nie wiem jak dzialac.. nie chce  sie uzalac ale nie mam pomyslu  jak to rozwiazac
Dziękuję za pomoc!
Odpowiedz
#62

Widzisz jak ładnie sen to pokazał.Stres - walący się budynek, szukanie wyjscia z sytuacji i Twój gniew-  we snie miotasz sie szukasz troche na oslep wyjscia.Myslę że w koncu sytuacja sie wyklaruje- znajdujesz wyjście i sie ratujesz we śnie. Uśmiech Tego Ci zyczę Uśmiech
Odpowiedz
#63

Chciałabym bardzo, bo to juz jest meczace.. Dziękuję Buźki**
Odpowiedz
#64

Hejka snila mi sie aula pelna kobiet doslownie wykladowcami byly osoby na przemian kobiety i mezczyzni siedzialam na krzesle obok kolezanki i mialam dwie torebki jedna rozowa kopertowke a druga wieksza zolta torebke wyszlam na chwile z rzedu gdzie siedzialam pp powrocie nie .mialam zoltej torby kolezanki sie glupkowato smialy. Ja z kolei wstalam wkurzylam sie bardzo i wykrzyczalam jak sie nie znajdzie to kazda z was na auli zostanie docisnieta do ziemi. Po tym znalazla sie torba a ja z niej wyciagalam smieci az ja wyproznilam i polozylam pusta. Wykladowcy mnie przeprosili i dali tabliczke czekolady. Czemu tyle kobiet?
Odpowiedz
#65

Mam wrazenie ze wTwoim życiu jest konflikt, spór który wymaga oczyszczenia atmosfery ( wyrzucanie smieci ze swojej torebki mówi o tym zeby uporządkowac swoje życie, wyrzucić to co złe).

Są w życiu sprawy które trzeba uregulować , wykrzyczeć prosto w twarz co nas boli, nie dac sobą manipulować. Czasem trzeba być asertywnym, umieć mówić nie....ktoś ci może pomoże ..facet... [Obrazek: usmiech.gif] słodycz ofiarowana we snie...
Odpowiedz
#66

Tak zgadza sie w 100% Ciagle teraz mi sie sni albo woda albo jakies kontenery
Mam nadzieje ze sie ulozy.. [Obrazek: usmiech.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości