Wróżby ogólne na YouTube
#4

A ja oglądam do kolacji i mam kilka ulubionych, gdzie osoby wróżące mają niesamowitą intuicję i dużo mi się sprawdza, szczególnie, jeśli przedstawiają też przeszłe wydarzenia. Nie wiem czy mogę podać linki, mam na liście tylko zagraniczne kanały, po angielsku, bo polskich jakoś nie oglądam, drażni mnie już samo słowo 'czytanie'.  Dobani Odczyt, interpretacja, prognoza, przekaz OK, ale błagam skończcie z tym 'czytaniem'...
Tarociści na YT wyraźnie dają informację przed wróżeniem, że jest to wróżba ogólna, czyli dla tego, dla kogo ma być, kto odnajduje swoją aktualną sytuację życiową w takim rozkładzie. Akceptujesz to, co Ci pasuje do obecnej sytuacji, jeśli nie, to niczego sobie na siłę nie wciskasz, że ma się stać tak i tak. Poza tym informują też, że jeśli odczyt dla Twojego Słońca w np. Rybach nie pasuje na ten okres czasu, to oglądnij sobie np. dla Barana, jak ktoś ma Ascendent, Księżyc czy Wenus w Baranie.
Poza tym, oglądam też dla znaków, które mnie interesują, które mam koło siebie, czy im tam wychodzi coś w związku z moim znakiem. W tym roku często pojawiają się np. konfiguracje Ryb z Bliźniętami i nic dziwnego, bo mamy się pozbyć dualizmów z tego świata, żeby wyższa wibracja mogła ruszyć sprawy do przodu, a my dualni, żebyśmy się w końcu zaakceptowali i skorzystali z tego, co jedno umie, a drugie nie, zamiast walczyć i zmuszać się do przyjęcia jednej postawy, stylu życia itd. Trudne zadanie ;]
Oszustów też można łatwo zidentyfikować, np. dla wszystkich znaków pozytywne wróżby, huczne tytuły, lans własnego ego, albo wróżą jak nie są w dobrym humorze, co widać na wideo, tasują karty nieporządnie, ze złością itd. Takich wróżb nawet nie oglądam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wróżby ogólne na YouTube - przez JesiennyLisc - 07-12-2019, 09:10
RE: Wróżby ogólne na you tube. - przez LeCaro - 07-12-2019, 09:29
RE: Wróżby ogólne na you tube. - przez JesiennyLisc - 07-12-2019, 09:53
RE: Wróżby ogólne na you tube. - przez Drakonia - 04-08-2020, 17:04
RE: Wróżby ogólne na you tube. - przez JesiennyLisc - 05-08-2020, 14:21



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości