Rozkład Partnerski Basi Antonowicz - 9 kart
#1

Rozkład partnerski

------6----------------2-----
------7---5------1---3-----
------8-------9-------4-----


Opis pozycji:

Prawa strona to  osoba pytająca lub osoba najbliższej pytającej, jeśli nie pyta ona o siebie:
1 - co osoba pytająca wnosi do związku, co jest podstawą.
2 - co ma w głowie (myśli)
3 - co  w sercu (co czuje)
4 - co pokazuje na zewnątrz

Lewa strona należy do osoby o którą pytamy - partnera. Pozycje  te są lustrzanym odbiciem pozycji z prawej strony, znaczenia kart są takie same:
5 - co partner wnosi do związku
6 - co partner ma w głowie
7 - co partner ma w sercu
8- co pokazuje na zewnątrz

9 - Wspólna karta dla partnerów co łączy/dzieli te dwie osoby.

Dobrze jest porównać wszystkie pozycje, które są naprzeciw siebie, możemy dzięki temu uzyskać dodatkowe informacje.  Pozycja 1 i 5 często daje pierwszą informację o wzajemnych relacjach między partnerami.
Pozycja serca 3 i 7 też jest bardzo ważna, jeśli na tym miejscu pojawia się kielichy, wiadomo że związek można uratować  Na tym miejscu karta ta też mówi o naszej osobowości (jacy jesteśmy) itp.
To co na zewnątrz wiadomo 4 i 8
Co w głowie - 2 i 6 karta ta wskazuje o czym myślą  partnerzy, pokazuje ich problemy, zamiary względem siebie.
Wspólna karta 9 ukazuje wszystko to co łączy albo dzieli partnerów, możne także pokazać trzecie osoby w związku, ukazuje też płaszczyznę porozumienia.
Bardzo lubię ten rozkład!!! Rotfl
Odpowiedz
#2

Ja także bardzo lubię ten układ. Mam go w książeczce dołączonej do kart waite'a. Stosuje go najczęściej, można go robić aby sprawdzić nasze relacje z innymi ludźmi. Ja akurat umawiam się z kartami, która strona kart jest moja, i zawsze stawiałam siebie na lewej, ale teraz tak myślę że lewa to od serca i może powinna być tam ta druga osoba...
Odpowiedz
#3

Tez ,tak uważam .Prawa strona my lewa partner. Rotfl
Odpowiedz
#4

Ja sie umówiłem z kartami tarota, że lewa strona to kobieta, a prawa to mężczyzna Oczko
Odpowiedz
#5

Eremit napisał(a):Ja sie umówiłem z kartami tarota, że lewa strona to kobieta, a prawa to mężczyzna Oczko
umówiłam się z kartami tak samo Uśmiech
Odpowiedz
#6

i u mnie lewa strona to ja lub pytający a prawa to osoba o która pytam lub ktoś pyta....
ale układam karty od dołu...
Odpowiedz
#7

A można zmieniać strony? Np. raz lewa to my, a następnym razem np my w prawej?
Odpowiedz
#8

ja robie jak nadzieja , lewa czy osoba pytająca , prawa partner czy partnerka , nigdy nie analizowalem stron tylko bezwiednie w ten sposób , ale jasne każdy moze sie umówić jak chce ,przeca tarot nie ma barier , ale się spociłem :roll: Lol
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości