Maroon Tarot
#45

<!-- m --><a class="postlink" href="https://picasaweb.google.com/117185453158488994690/MaroonTarot#">https://picasaweb.google.com/1171854531 ... roonTarot#</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="https://plus.google.com/photos/110390262788222756550/albums/5816522920202092017?banner=pwa">https://plus.google.com/photos/11039026 ... banner=pwa</a><!-- m -->

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#46

Krystyno badz chwalona za te obrazki, ale moze ktos chcialby napisac, co widzi w tych kartach, tutaj rzeczywiscie ktos napisal o karcie nienumerowanej, racja, coz to za cudenko?
ma ktos jakis pomysl?
oddam te karty za worek melisy Rotfl
Odpowiedz
#47

Suna nie zignorowalam twojego zaproszenia ,pisałam na prw , niedziala ci
  • niemam czasu na analizowanie Maroon gdyż caly miesiąc mam gości w domu ,posty pisze gdy cos przygotowuje w kuchni a i tak miny nietęgie ze tak długo mnie niema Szok
  • co do Maroon an wogule mi nie lezy jakiś taki zabardzo odlotowy, mroczny, mglisty, oddalony ,nierealistyczny,zimny nic w nim niewidze
  • niemoje klimaty Oczko może on i piękny ale co ztego jak Ja z nim a on zemna niepogada Język Rotfl
Odpowiedz
#48

aliza, tos mi nagadala Oczko PW nie uywam fakt :] bo dl mnie forum to forum, no to coz, nie upackaj klawiatury jakims bigosem Wyśmiewacz ale jakbys chciala pokukac na Maroona, to zapraszam, moze razem sie pouczymy go Uśmiech
Odpowiedz
#49

Dla mnie maroński Głupiec faktycznie jest lekko smutnawy. To chyba ten zmierzch w tle daje takie wrażenie. Mój odbiór tej karty skupia się dużej mierze w motylu, który przysiadł na dłoni Głupca. Czy czymś ulotnym, pieknym, ale jakby nie wartym swojej ceny, taki naiwny zachwyt zewnętrznością, nieco przerost formy nad treścią. Zielony faktycznie kojarzy mi się z dziecięcą ufnością i nadzieją. Symbol na czapce kojarzy mi się z irlandzkim pierścieniem miłości Claddagh, którego przesłanie jest "pozwól panować miłości i przyjaźni na zawsze".
Wraz ze znaczeniem klasycznym dla mnie jest zachętą do tego by wierzyć w dobry obrót sprawy, nawet jeśli jest ona "drogą od początku" to żeby rozpocząć ją z ufnością i zachwytem.
Przy ciemnych kartach raczej czytam go jako przestrogę przed iluzją, ułłudą, zwodniczym pięknem, wykorzystaniem dobrej woli.

Suna wzajemnie zapraszam Cię do mojego wątku: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=13&t=10085">viewtopic.php?f=13&t=10085</a><!-- l -->
bo jakoś karty dla mnie trudniej mi czytac niż dla kogoś Uśmiech
Odpowiedz
#50

Tak sobie dziasiaj pomyślałam, że w tle chyba raczej jest przedświt a nie zmierzch... A to dlatego, że dziś bardzo wcześnie wstałam, przed słonkiem i właśnie taki klimat widziałam na niebie...
Przedświt chyba bardziej pasuje do Głupca, jako początek...
Odpowiedz
#51

Mam maroona i sobie go bardzo chwalę.
Są to jedyne karty z którymi się dogaduję (na ile już potrafię).
Głupieć jest fajny, zamyślony; mnie wydaje się znacznie mądrzejszy niż głupiec być powinien...

ryby
Odpowiedz
#52

To co Maga bierzemy teraz pod lupę Maga ?
Odpowiedz
#53

oddam MT za worek szalwi Rotfl
Odpowiedz
#54

Czym sobie zasłużył? Uśmiech
Odpowiedz
#55

Capricorno napisał(a):To co Maga bierzemy teraz pod lupę Maga ?
Króla Mieczy Luzik

Jeszcze co do głupca: ja widzę jego zachwyt motylkiem. Chwila zachwytu nad ulotnym... Mądryś, Głupcze!

ryby
Odpowiedz
#56

naprawde nikt nei chce MT ?, dobra moge wymienic za inne herbaty ziolowe
i mowie serio, wogole mnie te karty nie kreca, a szkoda wyrzucic, moge wymienic za ksiazke "Rece precz od tej ksiazki"
Odpowiedz
#57

Mój Maroon ściachany, może chcesz Deva Tarota na zamiankę? Luzik

ryby
Odpowiedz
#58

obejrzalam na necie ten Tarot Deva, no kurcze Moorona nie kumam, a tego to bynajmniej nie zakumam Rotfl
ale daje slowo, moge sie wymienic na melise, swieczki, badz inne smieszne propozycje
ja tego Moorona napewno nie bede uzywala, a szkoda go wyrzucic i wogole jakos tak wyrzucic karty, to chyba bym sie bala, dla mnie one maja dusze, a pogrzeb im zrobic? w stanie zywotnosci?, to jakos nie po mojemu
Odpowiedz
#59

Suna, mogę zaproponować na wymianę talię Viscontich z Lo Scarabeo (wymiary trochę mniejsze od typowych, 6,2x11,talia nieużywana). Zamówiłam kiedyś, ale zupełnie z niej nie korzystam. Maroon od dawna mi się podoba, chociaż na razie nie myślałam nad zakupem.

Tak czy inaczej, może po prostu założysz temat w Targu ezoterycznym, czy raczej uaktualnisz założony? (bo handlowanie tutaj to z lekka off top Oczko ) Z wymianą na zioła czy inne rzeczy zapewne jest problem nie dlatego, że nikt nie chce Maroona, tylko po prostu niewiele ludzi trzyma w domu takie rzeczy, jakimi byłabyś zainteresowana na podmiankę Oczko Może zrób rekonesans, po ile chodzi interesujące Cię zioło :happy-smileyflower: i zaproponuj taką kwotę, zamiast liczyć, że ktoś najpierw zamówi towar X na wymianę dla Ciebie.
Odpowiedz
#60

Le Stelle , na targu dalam, ale zero odzewu Smutny
a ziolo, jak to ziolo, melise kazdy pije Uśmiech
a tutaj wyszlo sama z siebie, nie ze celowo latam po pokojach i wszedzie desperacko krzycze, ze chce wymienic Maroona, az tak mi nie zalezy Uśmiech lezy, to lezy, a czy on jeden lezy Uśmiech, bardziej myslalam, ze moze ktos bardzo chce te karty, to prawie za free moze je miec Uśmiech
twoja propozycja, niestety nie przemawia do mnie, lezaly by tak samo jak TM Uśmiech
Odpowiedz
#61

dosłownie na wszystkie sposoby wpatrywałam się w te mroczne karty i jedyne co mi przyszlo do glowy to ze tworca był topielec Rotfl przezyl a wizje przelal na Maroona Oczko
Odpowiedz
#62

Suna Ok
Odpowiedz
#63

aliza napisał(a):dosłownie na wszystkie sposoby wpatrywałam się w te mroczne karty i jedyne co mi przyszlo do glowy to ze tworca był topielec Rotfl przezyl a wizje przelal na Maroona Oczko

hahaha dobre, a dlaczego topielec Rotfl ?

a moze zrobimy quiz pt, kto i dlaczego stworzyl Maroona Uśmiech ?

ja za bardzo nie zastanawialam sie nad tworca, ale mialam wrazenie, ze osoba ta byla bardzo smutna, moze opuszczona, samotna niby z wyboru, ale nie do konca ten wybor zaakceptowala Uśmiech

czuje od nich taka smutna energie i dlatego chyba nie moge zglebic ich tajemnicy, wbrew pozorom, ja ciesze sie zyciem i wszystko co smutne, czy "uszkodzone" odpycha mnie..., no coz ludzie sa rozni :/ ja tez nie jestem idealem, ale prawie Oczko

a swoja droga to ciekawe, bo akurat karty Maroona, ogolnie sa ladne, a jednak mnie nie wolaja, mam talie z wampirami, i inne mroczne, i spokojnie je uzywam, a tych jakos nijak nie moge, no coz na swieta jak zwykle beda porzadki Uśmiech
Odpowiedz
#64

Suna : no a widzisz każdy widzi co innego , Ja widze je jak przez wode pod woda ,tak jakby tworca przelal swoje wizje, przebywając pod woda Oczko
Odpowiedz
#65

ach, bym zapomniala, sluchajcie, bylo tak
przyszla do mnie klientka i mowi, ze bardzo by chciala miec karty Tarota, ale nie wie jakie ma kupic, i ze chcialaby z Polski karty, mowi, ze slyszala zeby je dotknac, a to by musiala jechac do PL, ja jej, ze przez internet tez moze kupic, moge jej pokazac rozne talie (mam ich ponad 100), i ona wziela do reki Maroona i juz mi go nie oddala Uśmiech, ja wcale nie myslalam jej sprzedawac kart, myslalam ze pokaze i sama sobie kupi na necie, male nieporozumienie Uśmiech ale dla obu stron z radoscia
powiem wam, ze jak miala Maroona w rekach, wiedzialam, ze go wezmie, ale patrzylam i nie wierzylam, sluchajcie mam ponad 100 roznych talii, a ona wybrala wlasnie ta Uśmiech
no wiec, nie mam juz TM Uśmiech, a on ma nowa wlascicielke, ktora sie w nim zakochala Uśmiech
Odpowiedz
#66

Bo MT niestety chyba jest miłością od pierwszego wejrzenia, u mnie też. Jedyna talia, która chciała być moja!

Dziewczyny, która karta następna na afisz?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości