Warsztat 233 - Współpraca
#1

Dopiero wpadło mi coś do głowy na nowy warsztat Bezradny 

Mój znajomy Grzegorz poza pracą zajmuje się czymś jeszcze (coś tworzy).
Poprosił mnie o pomoc, w pewnym sensie współpracę.

1. Czym on się zajmuje? Co robi?
2. W jaki sposób mam w tym uczestniczyć, jak "dołożę swoje trzy grosze"?

Zapraszam wszystkich do udziału!
Rozwiązanie podam w następną niedzielę, tj. 01.03.
Odpowiedz
#2

1. Gwiazda + Królowa Mieczy
Myślę, że może mieć to związek ze sztuką. Możliwe, że maluje ale bardziej skłaniałabym się ku pisaniu lub też grafice komputerowej.

2.5 denarów + 7 buław
Być może brakuje mu środków finansowych i chciał zaangażować Cię w pomoc przy ich uzyskaniu. Natomiast druga opcja to pomoc w uzyskaniu rozgłosu, znalezieniu potencjalnych odbiorców, klientów.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#3

Nie ma więcej chętnych?  Oczko
Odpowiedz
#4

Jeśli to nie problem to chciałabym przedłużyć wątek do czwartku,
może do tego czasu znajdzie się więcej chętnych na udział w warsztacie? Oczko
Zapraszam!
Odpowiedz
#5

Jeśli z braku laku można kartami online, to ja bardzo chętnie wezmę udział, bo ciekawią mnie te pytania.

1. Czym on się zajmuje? Co robi (poza pracą) ? 4 kielichów

Chwilowo niewiele robi, bo mu brak weny, lub odpowiednich osób do współpracy, ale ogólnie to dla Niego bardzo ważne, co niejako nadaje sens jego egzystencji. Już ileś lat mu to zajmuje i włożył w to wiele czasu i serca. Robi to w mentalnym odosobnieniu i jest trochę odizolowany w tej swojej pasji. To jest coś, co jest poparte zdobytą podstawową wiedzą w postaci książek, warsztatów, doświadczeń innych osób, od których kiedyś czerpał, a teraz jest pewna blokada w faktycznych rozwoju tego zajęcia. Jest niezły w tym, co robi, ale nie jest to coś, co dla innych jest rzeczą pierwszej potrzeby. Nie mam zielonego pojęcia co to może być, ale strzelam, że coś, co wymaga nastroju i ciszy, może jakieś bibeloty wprowadzające w melancholijny nastrój, lub praca z własnymi emocjami. Kiedyś mi w tej karcie wyszedł Tarocista amator, a innym razem drobny handlowiec wyciągów roślinnych na bazie alkoholu, lub ogólnie artyści (niespecjalnie) spełnieni, bo trochę emocjonalnie ograniczeni, a nawet uparci i mało otwarci na inne możliwości i branże.

2. W jaki sposób mam w tym uczestniczyć, jak "dołożę swoje trzy grosze"? XXI. Świat

Masz mu pomóc rozsławić jego talenty i ewentualnie produkty, bądź usługi. Może strona w internecie, nadanie solidniejszej ramy, lub twardszego gruntu jego pasji. Sformułowanie 3 grosze brzmią na mały wkład, a po karcie, to miała byś być co najmniej muzą i ogólnie "otworzyć go na świat".
Odpowiedz
#6

Dziękuję Wam za udział w warsztacie Kwiatek
Znajomy o którym mowa zajmuje się rapem, pisaniem tekstów (o czym pisze złotydeszcz) i nagrywaniem swoich kawałków.
Nawiązaliśmy współpracę, w której mam możliwość wykazać się kreatywnością.
Moim głównym zadaniem jest kwestia graficzna (okładki, promocja).
Dodatkowo dostałam od niego ponad 200 plików (twórczość "z szuflady" z dość obszernego okresu),
a moim zadaniem jest selekcja i sklejenie wszystkiego w całość.
Krótko mówiąc to takie nadanie solidniejszej ramy, o czym pisze Irena.

Jako zwyciężczynię chciałabym wskazać właśnie Irenę, która dodatkowo trafnie opisała sytuację w pierwszym punkcie:

(01-03-2020, 15:55)Irena napisał(a):  Chwilowo niewiele robi, bo mu brak weny, lub odpowiednich osób do współpracy, ale ogólnie to dla Niego bardzo ważne, co niejako nadaje sens jego egzystencji. Już ileś lat mu to zajmuje i włożył w to wiele czasu i serca. Robi to w mentalnym odosobnieniu i jest trochę odizolowany w tej swojej pasji. To jest coś, co jest poparte zdobytą podstawową wiedzą w postaci książek, warsztatów, doświadczeń innych osób, od których kiedyś czerpał, a teraz jest pewna blokada w faktycznych rozwoju tego zajęcia. Jest niezły w tym, co robi, ale nie jest to coś, co dla innych jest rzeczą pierwszej potrzeby.


Faktycznie obecnie ma przestój w tym, co robi (choć już podejmuje kroki ku nowościom Oczko ),
dlatego padł pomysł zamknięcia tego rozdziału i wydanie starych utworów na światło dzienne.

Irena, załóż proszę nowy warsztat Uśmiech 
Jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedz
#7

Dziękuję Anja za Twój warsztat i zakładam nowy.
Odpowiedz
#8

Złotydeszcz wzięła udział w warsztacie i jeszcze odgadła, że facet pisze, to może należą się Jej punkty reputacji?
Odpowiedz
#9

Pewnie, że tak, obie dostajecie Uśmiech  Kwiatek
Odpowiedz
#10

Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości