Warsztat 235 - Przyjaciółka
#1

Witam w moim pierwszym warsztacie. 

Mam przyjaciółkę Agnieszkę, z którą nie widziałam się od dawna, choć jesteśmy w częstym kontakcie. Pomimo tego, że znamy się już od wielu lat, nie spotykamy się zbyt często.
1. Dlaczego nie możemy się częściej widywać?
2. Jak się poznałyśmy?

Na odpowiedzi czekam do czwartku 26.03. Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witaj, będę próbować:

1. Dlaczego nie możemy się częściej widywać?
Giermek mieczy, Królowa mieczy, 6 monet. Najbanalniejszą odpowiedzią byłaby odległość fizyczna, ale to było by chyba zbyt proste, więc puszczam wodzę fantazji: chodzi o coś, lub kogoś, kto powoduje, że jest między Wami ten dystans, a może to być wywołane np. alergią na coś, lub na kogoś.

2. Jak się poznałyśmy?
5 pucharów, 8 mieczy, XVII Gwiazda. Przez pewne "światelko w tunelu" w fazie życia, gdy nie było go w nim widać (tej nadziei na pewną jasność sytuacji) i potrzebny był promyk w sytuacji jawiącej się, jako podbramkowa. Dodatkowo było to poznanie związane z emocjami, ale takimi wymagającymi uzdrowienia.
Na więcej obecnie mnie nie stać, ale się starałam. Oczko
Odpowiedz
#3

Witaj !
1. Dlaczego nie mozecie sie często spotykać ?
6 mieczy ,As mieczy-obawiam sie ze przyjaciólka mieszka albo daleko od ciebie np.poza granicami naszego kraju i tutaj bym powiedziała ,ze gdzieś na wyspie ?
2.Jak sie poznałyście ?
Kochankowie,5 monet.
Myślę,ze przez kogoś  tzn .np.na jakiejś imprezie,na jakimś pożegnaniu,to mogły też być jakieś zajecia ,szkolenia...itp.ogólnie mówiąć gdzieś "miedzy ludzmi "

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#4

Witaj
1. Królowa denarów - koleżanka ma własną rodzinę męża i dwójkę dzieci. Ma znacznie mniej czasu niż kiedyś. Stąd zeszłaś na drugi plan.
2. IX Pustelnik - poznałyście się za czasów szkolnych, ew. kolo zainteresowań.
Czekam na rozwiązanie
Odpowiedz
#5

A to jeszcze ja odpowiem:

1. Dlaczego nie możemy się częściej widywać?
10 buław + paź kielichów
Wg mnie Agnieszka ma jakąś ciężką sytuację, może jest sama i musi sama radzić sobie z przeciwnościami, tutaj może chodzi o jej dziecko...

2. Jak się poznałyśmy?
VIII Moc +IV Cesarz
Możliwe, że poznałyście się w pracy, może robiłyście jakiś wspólny projekt? Ewentualnie mogłyście się poznać przez jakiegoś mężczyznę, który pomagał w czymś.

Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#6

Sigrida, czekamy na podanie rozwiazania i wytypowanie zwycięzcy/osoby do prowadzenia kolejnego Warsztatu...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości