IV Cesarz w uczuciach i 5 kielichów w domu, rodzinie - co to oznacza?
#1

Czy obecność Cesarza w uczuciach i V kielichów w domu, rodzinie zapowiada zawsze cos niemiłego? Zrobiłam sobie rozkład na najbliższy tydzień i zasmuciła mnie ta druga karta Smutny
Odpowiedz
#2

Małgosia napisał(a):Czy obecność Cesarza w uczuciach i V kielichów w domu, rodzinie zapowiada zawsze cos niemiłego? Zrobiłam sobie rozkład na najbliższy tydzień i zasmuciła mnie ta druga karta Smutny

Niekoniecznie- każda karta ma dobre i złe strony.
Cesarz moim zdaniem symbolizuje dojrzałe uczucia, ale także oddzielenie serca od rozumu- nie ma tutaj szalonych uniesień "nastoletnich". Tylko odpowiedzialność, bezpieczeństwo. Uśmiech
Natomiast 5 kielichów mam i dla mnie na grudzień- niby to symbolizuje, że musimy pogodzić się z jakąś stratą. Ale nie wiadomo też do końca jaką- może to być np. tylko to, że będzie Ci smutno, że nie ma całej rodziny przy Tobie, że wolałabyś się częściej spotykać z nią.

Także nie ma co się bać Buziak
Odpowiedz
#3

Kwiatek Fairy jesteś kochana Kwiatek Chyba za bardzo do głowy biorę sobie znaczenie niektórych kart - tym bardziej że jestem z moim partnerem w konflikcie.Ech... Może moje uczucia, łzy i tęsknota tez przedkładają sie na to jakie wyciągnę karty.
Odpowiedz
#4

Jak najbardziej- dlatego najtrudniej czytać karty dla siebie.
Odpowiedz
#5

Dziękuję Fairy Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości