Wątek zamknięty

Warsztat 236 - Kłótnia z koleżanką
#1

Cześć,  dzisiaj warsztat z tarotem z pytaniami : 
1.  Pokłóciłam się z koleżanką Beatą o pewną sprawę , ktora dotyczyła :  Czego sprawa dotyczyła ?
2. Jak koleżanka nastawila się do tej sprawy ?
Odpowiedź za końcem tygodnia ☺
#2

Lukrusia, nowy wątek w Warsztatach zakłada osoba, którą  została wytypowana na zwycięzcę poprzedniego Warsztatu...
Myślę, ze Sigrida wskaże zwycięzcę swojego Warsztatu...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#3

No cóż, Sigrydy nie ma już jakiś czas na Forum i aby nie wstrzymywać aktywności w tym Dziale, wyjatkowo zachecam do aktywności w Warsztacie założonym przez Lukrusię...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#4

1.  Pokłóciłam się z koleżanką Beatą o pewną sprawę , ktora dotyczyła :  Czego sprawa dotyczyła ?- 4 Buławy Królowa Pucharów(-) Paź Pucharów(-)
Kłótnia dotyczyła tego co ona o Tobie powiedziała komuś z Twojego towarzystwa. Mogła dotyczyć spraw uczuciowych, związkowych, romansu,  dziecka, rozłamu w towarzystwie, podkopywania pod kimś dołków aby zyskać coś w zamian.

2. Jak koleżanka nastawila się do tej sprawy ?- 8 Mieczy(-)
Najpierw zablokowala Cię, lub była na "nie", wzburzyła się oskarżeniem ale później jej przeszło i doszło do przebaczenia, problem został rozwiązany.
Dziękuję za warsztat. Kwiatek
#5

Lady of Dreams ???? jesteś wspaniała !  Sprawa dotyczyła tego co o mnie powiedziała wspólnym znajomym - sprawa uczuciowa dla niej postrzegana a dla mnie przyjaźń z kolegą z podstawówki...wyszedł ???? z tego bigos z makiem. Chciała zyskać na tym swoim zachowaniu. 

Wzburzyła się oskarżeniem moim bo powiedziałam ze nie życzę sobie informacji o mnie przez koleżankę rozpodawania dalej ...
Potem mnie zablokowała po wymianie sms  .
A teraz sprawa przycichła i w sumie koleżanka czuje się nieswojo w moim towarzystwie.  
A ja zachowuje dystans .

Super rozwiazalas zagadkę warsztat . Pięknie karty ci pokazują sprawę .
Typuje do kolejnego warsztatu Lady of Dreams ????
#6

To ja dziękuję za warsztat Lukrusiu Kwiatek Buźki
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości