Warsztat 237 - Jedzonko
#1

W mojej lodówce stoi  pyszne danie, które sobie "podkradam" jak wracam z pracy .
Moje pytania są takie

1. Co to za danie?
2. Jaki kraj jest w nazwie tego jedzonka?

Powodzenia w czytaniu kart! Ćwiczcie Kochani i nie zrażajacie się. Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#2

Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#3

Jestem ciekawa, lubię jedzonko - więc zgaduję:  Uśmiech

Co to za potrawa?...
9 mieczy, Król Mieczy, Paź Kielichów, 9 kielichów
Trzeba siekać, kroić, żeby to zrobić. Potrawa "jednogarnkowa", w której pływają różne rzeczy. Podnosząca nastój, kojarząca się z miłymi chwilami, towarzystwem. No nie wiem... jakaś zupa "na bogato", kolor obstawiałabym czerwony, różowy, z zielonym - coś w ten deseń. Uśmiech

Kraj...
10 denarów, Rycerz Buław, 10 mieczy, 5 denarów
Powiedziałabym, że potrawa z terenów, które należały kiedyś do Polski, ale już nie należą - więc najprawdopodobniej cosik kresowego, hę? Myśli Barszcz ukraiński na przykład... Myśli

Ludzie, zgadujcie. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

Dziękuję LeCaro Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby. Ćwiczcie bo intuicja musi być ciągle rozwijana jak ma być w dobrej kondycji.
Odpowiedz
#5

1.5 mieczy i As kielichów. Coś w jakiejś zalewie, w winie. Jakieś podłużne makaroniki lub coś jak szaszłyki. Wydaje mi się, że to coś co się robi na szybko.
2. Arcykapłanka, 6 buław
Hmm, kojarzy mi się z krajem żeńskim, w sensie kończy się na a. Jakiś kraj z południa, gdzie jest ciepło.
Odpowiedz
#6

Robiłam rybę po japońsku. Najpierw smażyłam rybkę , później robiłam sos z ananasa, brzoskwiń i papryki i pomidorów. Kraj to Japonia.

Dziękuję Wam serdecznie za udział. Każde z Was miało ciekawe skojarzenia i na pewno ten warsztat wzbogacił Was o nową wiedzę tarotową.

Obydwoje zwyciężyliście ale LeCaro była pierwsza , więc to ona poprowadzi kolejny warsztat .

Buziaki dla Was Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz
#7

Gratulacje LeCaro ????
Lady, tak z ciekawości. Jakiego gatunku ryby użyłaś?
Odpowiedz
#8

Robiłam morszczuka.
Odpowiedz
#9

Przegapiłam zupełnie rozwiązanie tego warsztatu, przepraszam. Zawstydzony

Dziękuję Lady Buziak ...a może nastek96 Ty miałbyś ochotę poprowadzić następny warsztat? Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#10

Ojej, minęło tyle miesięcy, a ja tego nie odczytałem. Dopiero dziś mnie poinformowano, że nie odniosłem się do twojego postu. Przepraszam, nie zauważyłem ????
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości