Sąd Ostateczny i Księżyc
#1

Co może oznaczać połączenie Sąd Ostateczny i Księżyc dla związku? Tak mi wyszło w rozkładzie miesięcznym na ostatni tydzień sierpnia. Poproszę o sugestie i z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2

Dla mnie to oznacza że każde z Was będzie skupiać swoje myśli na kręgu najbliższych osób... domu, rodzinie - a związek zejdzie nieco na dalszy plan... ewentualnie jakieś spotkania sam na sam wieczorową porą (w realu czy w necie) o zabarwieniu bardziej erotycznym, flirty itp. ... ale żadnych wspólnych wyjść "do ludzi", na imprezy itp. Może pojawić się poczucie odseparowania, braku bliskości.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Pierwsze co mi przyszło na myśl to wyjaśnienie jakiejś sprawy, która jest ukryta lub rozmowy wyjaśniające/rozstrzygające, albo Twoje lub partnera myślenie nad związkiem w formie takiego jakby podsumowania/rozliczenia/objawienia - wieczorową porą lub w nocy.
Odpowiedz
#4

Mysle,ze to też ważne jakie były pozostałe karty w rozkładzie.Jak dla mnie te dwie karty mogą wskazywać na np.jakąś błędną decyzję,której będzie sie załowac w póżniejszym czasie....albo coś co długo sie ciągnie. Ogólnie coś co długo trwa ,a nie do końca jest dla nas dobre.
Twoje pytanie na zwiazek jest tutaj troszkę takie niedokładne.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#5

Weryfikuję z 'reala' i wg. swojego dziennika, bo już nie pamiętam co się wydarzyło, ale poczytałam wstecz: w ostatnim tygodniu sierpnia kosmos / wyższe Ja bombardowało mnie informacjami i rozbijało błędne wyobrażenia o nas i ograniczających konceptach na temat związku, żeby się odczepić od wiedzy wyuczonej i skupić się na tym co łączy - energiach, wibracji, a nie ludziach z ich zachowaniami, bo te niestety dzielą. Założenia się skończyły i głowa mi się przeczyściła, a saga toczy się dalej.
Odpowiedz
#6

Czyli co to oznaczało dla związku w praktyce? Konstruktywne rozmowy pomiędzy Wami, kłótnie, bliskość, oddalenie, podjęcie jakichś decyzji?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

(10-09-2020, 18:48)LeCaro napisał(a):  Czyli co to oznaczało dla związku w praktyce? Konstruktywne rozmowy pomiędzy Wami, kłótnie, bliskość, oddalenie, podjęcie jakichś decyzji?

Nic nie oznaczało w praktyce. Jeśli coś się dzieje w sposób energetyczny, duchowy, to wcale nie musi się to zamanifestować w tym samym czasie w rzeczywistości, raczej jest to przygotowanie do kolejnych etapów i zaczyna się od głowy, serca, otwierania, transformowania, czyszczenia, po jednej stronie, albo po dwóch itd. Potem (ale nikt nie wie kiedy) przychodzi moment synchronizacji z tym, co przygotował wszechświat i dochodzi do kontaktu, działania. A Księżyc jest teoretycznie przypisany do mojego zodiaku, dlatego mnie ciekawiło jakby się to mogło rozegrać z Sądem i ta karta oznaczała w tym okresie czasu koniec (pewnych iluzji).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości