Sąd Ostateczny i Księżyc
#1

Co może oznaczać połączenie Sąd Ostateczny i Księżyc dla związku? Tak mi wyszło w rozkładzie miesięcznym na ostatni tydzień sierpnia. Poproszę o sugestie i z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2

Dla mnie to oznacza że każde z Was będzie skupiać swoje myśli na kręgu najbliższych osób... domu, rodzinie - a związek zejdzie nieco na dalszy plan... ewentualnie jakieś spotkania sam na sam wieczorową porą (w realu czy w necie) o zabarwieniu bardziej erotycznym, flirty itp. ... ale żadnych wspólnych wyjść "do ludzi", na imprezy itp. Może pojawić się poczucie odseparowania, braku bliskości.
Odpowiedz
#3

Pierwsze co mi przyszło na myśl to wyjaśnienie jakiejś sprawy, która jest ukryta lub rozmowy wyjaśniające/rozstrzygające, albo Twoje lub partnera myślenie nad związkiem w formie takiego jakby podsumowania/rozliczenia/objawienia - wieczorową porą lub w nocy.
Odpowiedz
#4

Mysle,ze to też ważne jakie były pozostałe karty w rozkładzie.Jak dla mnie te dwie karty mogą wskazywać na np.jakąś błędną decyzję,której będzie sie załowac w póżniejszym czasie....albo coś co długo sie ciągnie. Ogólnie coś co długo trwa ,a nie do końca jest dla nas dobre.
Twoje pytanie na zwiazek jest tutaj troszkę takie niedokładne.
Odpowiedz
#5

Weryfikuję z 'reala' i wg. swojego dziennika, bo już nie pamiętam co się wydarzyło, ale poczytałam wstecz: w ostatnim tygodniu sierpnia kosmos / wyższe Ja bombardowało mnie informacjami i rozbijało błędne wyobrażenia o nas i ograniczających konceptach na temat związku, żeby się odczepić od wiedzy wyuczonej i skupić się na tym co łączy - energiach, wibracji, a nie ludziach z ich zachowaniami, bo te niestety dzielą. Założenia się skończyły i głowa mi się przeczyściła, a saga toczy się dalej.
Odpowiedz
#6

Czyli co to oznaczało dla związku w praktyce? Konstruktywne rozmowy pomiędzy Wami, kłótnie, bliskość, oddalenie, podjęcie jakichś decyzji?
Odpowiedz
#7

(10-09-2020, 18:48)LeCaro napisał(a):  Czyli co to oznaczało dla związku w praktyce? Konstruktywne rozmowy pomiędzy Wami, kłótnie, bliskość, oddalenie, podjęcie jakichś decyzji?

Nic nie oznaczało w praktyce. Jeśli coś się dzieje w sposób energetyczny, duchowy, to wcale nie musi się to zamanifestować w tym samym czasie w rzeczywistości, raczej jest to przygotowanie do kolejnych etapów i zaczyna się od głowy, serca, otwierania, transformowania, czyszczenia, po jednej stronie, albo po dwóch itd. Potem (ale nikt nie wie kiedy) przychodzi moment synchronizacji z tym, co przygotował wszechświat i dochodzi do kontaktu, działania. A Księżyc jest teoretycznie przypisany do mojego zodiaku, dlatego mnie ciekawiło jakby się to mogło rozegrać z Sądem i ta karta oznaczała w tym okresie czasu koniec (pewnych iluzji).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości