Moje sny
#1

Witam, śniło mi się że byłam u dentysty. Pani dentystka naprawiała mi 5 zębów. Znieczulenie miałam podłączone do nogi. Nie bałam się. Na końcu przy umawianiu na następną wizytę powiedziała że płacę 3 235 zł. Zastanawiałam się skąd ja te pieniądze wezmę. Obudziłam się Uśmiech dziwny sen Uśmiech
Odpowiedz
#2

Nie każdy sen coś znaczy, często śnią nam się bzdury. Ciekawe sny się zaczynają przy wyraźnej symbolice, bądź gdy dotyczą naszych znajomych oraz ich przyszłości - zarówno dobrej, jak i złej.
Odpowiedz
#3

Astaroht.....
Fakt nie wszystkie sny tłumaczymy...ale są sny które nas przyciągają..sny które snią się wyrażnie...i te są warte uwagi. [Obrazek: usmiech.gif] Uwierz sny coś znaczą nieraz się przekonalam.

Zęby są częścią naszego ciała.Są odzwierciedleniem naszej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej.Cokolwiek dzieje się z naszymi zębami jest odpowiedzią że coś dzieje się w naszym życiu.
W Twoim życiu są tzw: zepsute sytuacje, chore relacje z innymi które wymagają oczyszczenia uporządkowania tego co nam w życiu przeszkadza. Jest coś co Cię uwiera, boli, przytłacza i zastanawiasz się jak to naprawić, jak rozwiązać dany problem.Kosztuje Cię to trochę nerwów, stresu.
Sen nawiązuje do tego aby rozprawić się z problemem.
Odpowiedz
#4

Dziękuje  za interpretacje. Faktycznie moje życie ostatnio nie jest poukładane. Myślę że masz rację UśmiechBuźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości