Doniczka na relację która nie powinna zaistnieć
#1

Witam Was,
jedna z tych osób ma rodzinę, druga jest sama.
Nic się nie stało między nimi ale osoby te silnie na siebie działają. Jest to trudne do ukrycia i oboje to czują. Co widzicie?

Księżyc ---Mag---Pustelnik
---Słońce---Koło Fortuny
------Rydwan------

misja: Kochankowie środki: Sprawiedliwość

rozkładając to na czynniki pierwsze:
Księżyc z Koła i Sprawki
Mag z Wisielca i Mocy
Pustelnik z Kapłana i Cesarza
Słońce z Sądu i Słońca
Koło Fortuny z dwóch Wież
Rydwan z Wieży i ze Śmierci

Kochanki z Cesarza i Kapłanki
Sprawiedliwość z Kochanków i Kapłanki

Ja widzę to tak:
Początek znajomości to intensywne uczucia platoniczne "od pierwszego wejrzenia", rozwój sytuacji w Magu znaczy, że mają wiele wspólnego, dobre porozumienie na poziomie intelektualnym, może mogą się też trochę nawzajem "czarować", Pustelnik na schyłku? Nie do końca wiem, jak zinterpretować - być może rozmyje się samo i rozejdzie po kościach? Być może zdystansują się od siebie emocjonalnie?
problem Słońce (u Pani jest w osobistej, więc tu w negacji) to wg mnie właśnie to, że ta osoba jest już w formalnej relacji. Koło Fortuny - świadomość tego, że jest tu jakaś wspólna, łącząca energia, zaszłości karmiczne. Nadświadomość Rydwan - Może zdarzenia biegną własnym torem, trudno mieć kontrolę.?
Misja Kochankowie - z Cesarza i Kapłanki (to Kapłanka jest w relacji, Pan ma w środkach indywidualnych Kochanków) wygląda na to, że być może mieli być razem? Środki Sprawiedliwość - czyli być może porzucenie rodziny, ale nigdy Jej tego nie zasugeruję...Zresztą, wątpię, żeby była gotowa zostawić rodzinę kiedykolwiek, choćby to się w coś rozwinęło. Dużo rozmyśla o tym mężczyźnie.

 Osoba, dla której robię rozkład to moja najlepsza przyjaciółka, z którą znamy się jeszcze z lat dzieciństwa. Mężczyzny nie poznałam osobiście.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości