Proszę o pomoc w interpretacji
#1

JESTEM POCZATKUJACA JAK WY TO WSZYSTKO OBLICZACIE ,BO TO MNIE ZAINTERESOWALO A NIE WIEM O CO CHODZI
A MOZE KTOS MI NAPISZE TAKI PORTRET ? 20.05.1978
Odpowiedz
#2

Witam Cie serdecznie,

Portret psychologiczny tarota sklada sie z 3 czesci: Trudnej - Latwej i Banalnej.... Oczko

Trudna czesc to obliczenie kart do portretu, tu wszyscy maja problemy, ale pomoze Ci ksiazka Alicji Chrzanowskiej "Tarotowy portret psychologiczny".Za niewielka kwote dwudziestu paru zlotych otrzymasz wstep do wiedzy tajemnej... Ok

Latwiejsza czesc to interpretacja - tu wypisujesz wszystko to co slina na jezyk Ci moze przyniesc patrzac na karty z portretu - ewentualnie mozesz posluzyc sie tzw. intuicja co bardzo ulatwia zadanie ...Wytrwalosc w poszukiwaniu prawdy Tarot wynagradza sowicie... Uśmiech

Banalna czesc jest wprost ujmujaca...Nalezy tylko zastosowac sie do rad odnalezionych w portrecie i je zastosowac w swoim zyciu... Hejka

Jesli bedziesz miala problemy w obliczeniach sprawdz je razem ze mna, ale obiecaj mi ze samodzielnie to zrobisz po zapoznaniu sie z ksiazka...Reszte Ci pomoge jak tylko przebrniesz przez te czesc najtrudniejsza... Luzik

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

data ur 20.05.1978
1-KAPLANKA
2KAPLAN
3 CESARZOWA
4RYDWAN
5SILA
6 DIABEL
7 KOLO FORTUNY
8 SAD
9 CESARZOWA
10 KAPLANKA
11 MAG
12 SILA
13 KAPLANKA
14 MAG
15CESARZ
17 WIEZA
18SWIAT

ewentualnie skromnie prosze o interpretacje
Odpowiedz
#4

20.05.1978

1. Sąd
2. Papież
3. Cesarzowa
4. Cesarzowa
5. Sprawiedliwość
6. Moc
7. Kochankowie
8. Wieża
9. Diabeł
10. Kapłanka
11. Śmierć
12. Głupiec
13. Wisielec
14. Głupiec
15. Kapłanka
17. Kapłanka
18. Rydwan
Odpowiedz
#5

A co wy sprawdzacie ? Tak pytam z ciekawości..
Odpowiedz
#6

No chyba chodziło jej o to czy dobrze policzyłaOczko
Odpowiedz
#7

tak chcialam wiedziec czy dobrze policzylam ale pomylilam sie na samym poczatku dodalam 2+0
Odpowiedz
#8

Bardzo prosze o zinterpretowanie mojego portretu -bo cos nie daje mi spokoju - bardzo prosze :lezka: Prosi
Odpowiedz
#9

szkoda ze nikt mi na tego posta nie odpisal Beczy
Odpowiedz
#10

Może jeszcze ktoś napisze Pociesza
to nie moja działka Bezradny
Odpowiedz
#11

Postaram Ci się zrobić w miarę szybko. Uśmiech
Odpowiedz
#12

CO oznacza Kaplanka w dziecinstwie
i Kolo fortuny w 7-misji Myśli
Odpowiedz
#13

Witaj.

Koło Fortuny na pozycji 7 oznacza że naszym zadaniem- misją jest przepracowanie stosunku do pieniędzy i spraw materialnych. Powinniśmy odnaleść równowagę między światem duchowym i materialnym. Musimy się też nauczyć że w życiu nie ma nic stałego, przecież koło jest w ciągłym ruchu. Jest to również potrzeba świadomego przepracowania naszych długów karmicznych, oczyszczenie swojej indywidualnej karmy.Powinniśmy zapewnić bezpieczeństwo materialne nie tylko sobie ale także najbliższym.Nie wolno nam żyć na czyjś koszt albo postępować nieuczciwie. W ogólnym zarysie wygląda to tak jak napisałam.

Kapłanka w dzieciństwie w zależności od kart na poz.4,5,6, może oznaczać :
- dobre relacje z rodzeństwem,
- duży wpływ na rozwój dziecka mają kobiety /czasami może to byc toksyczna matka lub wychowanie przez kobiety matkę, babkę,ciotkę/,
- dziecko wrażliwe o dużej intuicji,
- łatwość nawiązyania kontaktów, opiekuńczość,
- może też być nieśmiałe,
- bywa pracowite i odpowiedzialne,
- inteligientne o uzdolnieniach humanistycznych.

Nie wiem na ile pomogą Ci moje wskazówki pamiętaj że w każdym okresie życia ważne są karty z pozycji 4,5,i6.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#14

dziekuje bardzo .
Odpowiedz
#15

troche posiedzialam ,poczytalam i sprobuje
1 SAD -SPRAWA wazna byla religia . po drugie nie latwe dziecinstwo i umiejetnosc odradzania sie na nowo i na nowo . mialam przyjaciolke a wlasciwie jej cala rodzina pomagala mi w trudnych okresach. .
2 KAPLAN (maj) czas na zaopiekowanie sie soba . dusza swoja i czas kiedy tarot wezwal mnie do siebie
oraz czas na zdobywanie wiedzy
3 CESARZOWA -1978 czas kiedy wreszcie bede szczesliwa . spelniona jako matka ,zona?hm Myśli
kobieta zadowolona z siebie . potrafiaca dobrze dogadywac sie z ludzmi
"do tanca i do rozanca"
4CESARZOWA -brak akceptacji siebie jako kobiety
5 SPRAWIEDLIWOSC -materialistka ,po trupach do celu , chec pracy na wlasny rachunek , chec nauki
6MOC - duo energii ,sily wewnetrznej , mozliwosc wykorzystania tej energii w pracy fizycznej ,sporcie oraz
chec pomocy innym -duza cierpliwosc . rowniez moga to byc ciagnotki do meskich zawodow
7KOCHANKOWIE - pomaganie innym -ta karta kojarzy mi sie w tym akurat przypadku jako pomoc mlodziezy
trudnej mlodziezy ,oraz dzieciom ktore maja nieciekawych rodzicow
8WIEZA-moim darem jak juz pisalam jest dar SZYBKIEGO zbierania sie do kupy .
twardy charakter , typ " co mnie nie zabije to wzmocni'
9DIABEL -tutaj jedno mi przychodzi na mysl - bez kitu - prostytucja ???
10 KAPLANKA zylam w toksycnym zwiazku ,ktos mnie wykorzystywal ? naprawde nie wiem
11.SMIERC -nie wiem prosze o pomoc
12 GLUPIEC -czas zaczac od poczatku
13WISIELEC - trudne sprawy wymagajace nerwow ze stali zaglusza uzywkami ( u mnie slodycze i papierosy czesto?) byl moment w moim zyciu ze wydawalo mi sie ze nie jestem z tego blednego kola wyjsc -totalny stan zawieszenia .. prosze o pomoc nie wiem co jeszcze
14 GLUPIEC - Czlowiek narwany ,dziesiec rzeczy robi na raz ,dziesiec pomyslow na godzine ,sam nie wie czego chce
15 KAPLANKA - przezycie w toksycznych zwiazkach w srod ludzi gdzie wykorzystuja - nauka mowienia NIE
17 KAPLANKA - Tutaj nie rozumiem tego
18 RYDWAN - dac z siebie wiecej sily wewnetrznej ,wydobyc ja na zewnatrz ,pokazac czasami pazurki
wziasc sprawy w swoje rece , nie bac sie .

bardzo prosze o wasze sugestie i interpretacje -probowalam sama to ogarnac ..PLEASE
Odpowiedz
#16

moj syn urodzil sie 15 dnia miesiaca i jestem przerazona on ma 5 lat
a moze sa jakies dobre strony Diabla prosze o wasze doswiadczenia .
Odpowiedz
#17

15 dnia miesiaca urodzili sie miedzy innymi: Hajo Bazhaf świetny tarocista i astrolog

i Mikao Usui <!-- m --><a class="postlink" href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Mikao_Usui">http://pl.wikipedia.org/wiki/Mikao_Usui</a><!-- m --> założyciel systemu uzdrawiania duchowego Reiki
Odpowiedz
#18

15 dzień miesiąca - dobry jak każdy inny Ok
Odpowiedz
#19

gdy dorosnie to bedzie magnetyczny mezczyzna przyciagajacy kobiety... seksowny i przystojny Uśmiech
Odpowiedz
#20

ciut mi lepiej Tak
Odpowiedz
#21

pitunia-moze lepiej miec tego diabła w dzieciństwie/cho nie dla rodziców, fakt/, niż potem; a ponadto diabeł tez ma swoje zalety Uśmiech

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz
#22

nie ma złych kart Uśmiech Hmm a jak to się oblicza? Bo się zainteresowałem kogo miałem w dzieciństwie ;P 2 dzień miesiąca.

We are the nobodies
Wanna be somebodies
When we're dead
They'll know just who we are
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości