Wątek zamknięty

Piramida Życia - jak obliczyć
#1

Piramida życia - piramida numerologiczna
---------------------------------IVspełnienie=Icykl+IIIcykl------------------------

-------------------------------IIIspełnienie=Ispełnienie+IIspełnienie-----------

----------------------Ispełn.=Icykl+IIcykl--------IIspełn.=IIcykl+IIIcykl----------

---Icykl=miesiąc ur.---------IIcykl=dzień ur.-------IIIcykl=rok ur.--------------

--------------Iwyzw.=IIcykl-Icykl------IIwyzw.=IIcykl-IIIcykl lub Icykl-IIIcykl---

--------------------------------wyzw.główne=Iwyzw.-IIwyzw.-----------------------

Inne podstawowe informacje:
Droga życia = I cykl + II cykl + III cykl.
Dodajemy na różne sposoby, sprowadzamy do liczby pojedynczej
(np. sprowadzając liczbę 15 do 6, bo 1+5=6), szukamy liczb mistrzowskich (11, 22, 33 itd.).
I cykl trwa do ok. 28 r.ż.,
II cykl trwa od ok. 28 r.ż. do ok. 56 r.ż.,
III cykl trwa powyżej ok. 56 r.ż.
Spełnienia to inaczej: punkty zwrotne, białe szczyty lub dekoracje.
I spełnienie trwa do roku: od liczby 36 odejmujemy liczbę drogi życia,
II spełnienie trwa do roku: koniec I spełnienia + 9 lat,
III spełnienie trwa do roku: koniec II spełnienia + 9 lat,
IV spełnienie trwa od końca III spełnienia do końca życia.
Wyzwania to inaczej: czarne szczyty lub liczby na minusie.
I wyzwanie trwa do ok. 40r.ż.,
II wyzwanie trwa od ok. 40r.ż. do końca życia,
główne wyzwanie trwa przez całe życie.
Jeśli przy obliczaniu wyzwań wynik odejmowania będzie liczbą ujemną, to przy interpretacji uwzględniamy wartość bezwzględną tej liczby (ujemnej), czyli liczbę dodatnią (lub oczywiście zero).
#2

Tak wygląda Przykładowa Piramida

data urodzenia: 13-06-1956


4PZ-----------------------9/27------------------------4PZ
3PZ-----------------8/17/26/35/44/53------------------3PZ
1PZ---------1/10/19------------------7/16/25/34-------2PZ
C--------6-----------------4/13--------------3/21-------C = 4/13/22/31/40
1WW------------2-----------------------1 v 3----------2WW
WG--------------------------1--------------------------WG

Albo
.............................................9..................................

............................................8.................................

...............................1..............................7...............

......................6......................4.......................3...................

.................................2........................1...............................

..............................................1..............................................
#3

Ramonko, ślicznie to rozpisałaś Uśmiech
W tej piramidce Liczba Drogi Życia to 4/13/22/31/40
I Cykl Życia (Formujący) ma wibrację 6 i trwa do ok. 28 roku życia
I Spełnienie ma wibrację 1/10/19 i trwa do ok.32 roku życia
I Wyzwanie ma wibrację 2 i trwa do ok.40 roku życia
Wyzwanie Główne o wibracji 1 trwa całe życie

Wszystkie wyżej wymienione liczby mają swoje wpływy nakładające się na siebie i w takim zestawieniu działają od urodzenia do ok. 28 roku życia. Dobrze to zrozumiałam, czy pominęłam jakieś wibracje? No, ale jak to się wszystko razem interpretuje?
#4

Zagadko w tym przypadku 1 Cykl to jest 6 nie 4
Przyjeto że 1 cykl to miesiąc urodzenia .
Może rozpiszę

I cykl 6- trwa do ok. 28 r.ż.,
II cykl 4/13- trwa od ok. 28 r.ż. do ok. 56 r.ż.,
III cykl 3/21- trwa powyżej ok. 56 r.ż.
Punkty zwrotne, białe szczyty lub dekoracje.
I PZ-1/10/19- trwa do roku: od liczby 36 odejmujemy liczbę drogi życia,czyli 36-4=32
II PZ-7/16/25/45- trwa do roku:koniec PZ+9lat-czyli 32+9=41
IIIPz-8/17/26/35/44- trwa do roku: koniec II Pz + 9 lat,czyli 41+9=50
IV PZ-9/27- trwa od końca III PZ-do końca życia.
Wyzwania to inaczej: czarne szczyty lub liczby na minusie.
I wyzwanie trwa 2- do ok. 40r.ż.,
II wyzwanie trwa 3- od ok. 40r.ż. do końca życia,
główne wyzwanie 1-trwa przez całe życie.


Ważne są też liczby karmiczne które występują w naszej dacie urodzenia i tu będą
4/13-liczba karmiczna pracy
1/19- liczba karmiczna władzy
7/16-liczba karmiczna związków
8/26-liczba karmiczna miłości
Jednym słowem ta data posiada wszystkie liczby karmiczne

Osoba o tylu wibracjach karmicznych doznała w swoim życiu pewnie nie jednego tzn nic lekko jej nie przyszło musiała ciężko pracować i krok po kroku budować swoją rzeczywistość o czym mówi liczba karmiczna pracy 4/13
Ponieważ jest to w jej drodze życia więc osoba ta jest rzetelna , pracowita i uparta w dążeniu do celu.
To silna osobowość , wymagająca , niezalezna , dbająca o poczucie bezpieczenstwa.
W latach młodzienczych kształtowała swoją osobowośc jako osoba samodzielna i niezależa , a także jako przywódca czy to w szkole czy w grupie utrzymując przy tym władzę to jeden wobec wszystkich 1/19
6-w pierwszym cyklu mówi że osoba ta wczesnie podjeła decyzję o założeniu rodziny o czym tez mówi liczba z 1PZ-1/10/19
czyli rozpoczynanie nowego cyklu życia.
#5

Czy jaest jakis podrecznik do nauki tego? Tytul , Autor?
Fajnie Ramona ze znow jestes! Rotfl
#6

Numerologia czasu teraźniejszego Natasza Czarmińska
#7

Należy jeszcze dodać, że każdy punkt zwrotny zaczynamy w pierwszym roku osobistym ...
#8

Czy ktos moze policzyc piramide i obciazenia karmiczne dla daty 16.06.1964 ?
#9

Marisela napisał(a):Czy ktos moze policzyc piramide i obciazenia karmiczne dla daty 16.06.1964 ?

........................................8/26/62..................................

........................................4/13/49.............................

...........................4/13............................9/36..............

.....................6.....................7/16.....................2/20.................

.................................1.......................4\5..............................

.............................................3\4.............................................
#10

Wielkie dzieki, mozesz mi wyjasnic te cyferki, na numerologii kompletnie sie nie znam.
#11

Marisela czy jesteś po rozwodzie? bo masz liczby karmiczne w swojej piramidzie i i cykl 6 daje zbyt wczesne małżenstwo , które może się zakonczyć klęską.To także trudności w dokonywaniu wyborów,
masz sporo liczb karmicznych w swojej piramidzie , to jest liczba pracy 4/13-praca cierpliwa i metodyczna i nie liczenie na kogoś daje jakis sukces , ale jak go juz masz to znowu cos jakieś dziury , zawalenie i znowu zmiana i zaczynanie od nowa.Ale ta 4 daje takie poczucie stabilności.
7/16-karma zwiazków-trudnosci w zyciu uczuciowym i rodzinnym.
8/26-karma miłości -trudności w doborze parnera.Tych związków moze byc kilka , aciężko nam na jeden stały.
To ze interesujesz się ezoteryka daje Ci 16 z dnia urodzenia.Jestes intuicyjną osobą i jest Ci potrzebna rodzina zeby opiekować się nią , a Ty zebyś miała z niej pociechę i wsparcie , chociaż nie zawsze tak bywa.Możesz być nadopiekuncza i zamknieta w swoich przekonaniach i poglądach.
Dziecinstwo w poczuciu bezpieczenstwa , ale okres twardy i trudny,stwarzający szereg ograniczen I tak było do 30 roku zycia .Praca stanowiła najsolidniejsza wartość i oparcie.
Potem rozwój duchowy , poszukiwanie własnego Ja , podróżę , nauka , praca dla ludzi staje się wazniejsza , niz własne zycie , które może być kruche i nie ciekawe , a przy tym zamykanie się w swoim świecie.Jeszcze jestes w tym punkcie i cyklu 7/16 -to rozwój zycia wewnetrznego i przyswajanie wiedzy .
Zycie w samotności intrtwertyczne i tajemicze.Nauka i przyswajanie wiedzy ezoterycznej.
To tak po krótce i napisz co się z tego zgadza .Pozdrawiam.
#12

Ramona,dzieki serdeczne, to nie dla mnie ,ale zgadza sie w 100% to co napisalas.Czy mozesz mi cos dodac na temat zwiazku z matka tej osoby i dziecinstwa. Pozdrawiam serdecznie ! Rotfl
#13

Na związek z matka trzeba by postawić karty z numerologii mogę tylko tyle powiedzieć , że matka bardzo emocjonalna , nadopiekuincza , mogła zawładnąc dziecko.Potrafi kochac i dac dziecku miłość , oraz stworzyć przyjazny ciepły dom .może miec zdolności artystyczne , które przekazuje dzieciom .w NEGATYWIE może byc nadopiekuncza, zaborcza i zazdrosna , a takze dominujaca.
Wydaje mi się że gorsze relacje są z ojcem , który wprawdzie nie niszczy , ale i nie buduje więzi z dzieckiem .ojciec może miec problem z nałogiem i porozumienie pomiędzy dzieckiem i ojcem jest trudne , a właściwie go nie ma.Dziecko bardzo wrażliwe i medialne, może być słabego zdrowia.
W dziecinstwie poczucie bezpieczenstwa , ale wychowanie pod wzgledem dyscypliny i nakazów.Warunki mogą być ciężkie i stwarzające szereg ograniczen.
Dziecku wpajane jest poczucie odpopowiedzialności i realej oceny sytyacji . Zasada ze tylko dzięki cięzkiej i wytrwałej pracy mozna coś osiągnąc
#14

Wielkie dzieki Ramona, mam jeszcze dwie daty 30.06.1960 i 1.08.1988 Jesli mozesz zrob piramide.W tych przypadkach interesuja mnie obciazenia karmiczne.
#15

30.06.1960
7/16-liczba Drogi Zycia-liczba karmiczna związków
1/19-liczba karmiczna władzy
4/13- liczba karmiczna pracy

01.o8.1988
Tu nie ma liczb karmicznych
8/17-Droga ŻYCIA-OPIEKA SIŁ WYŻSZYCH.
WSZYSTKIE PUNKTY ZWROTNE TO 9
MA TEZ 9/27- TO RÓWNIEZ OPIEKA SIŁ WYŻSZYCH.
Nadmiar 9-powod=uje nadmierne zamartwianie się i zajmowanie sie problemami wszystkich , tracąć cel własnego rozwoju.
Mogą wystąpic problemy w rozrożnieniu prawdy od fałszu.
#16

Slicznie dziekuje Ramona! :kiss3:
#17

Czy moge prosic o piramide zycia 01.04.1986 i krótki opis piramidy bo to dla mnie istny galimatias. dziekuje
#18

Witam serdecznie wszystkich, czy moge prosic o wyjasnienie kiedy to"moje osobiste tsunami" sie skonczy. Wiem , ze jestem w 9 roku numerologicznym ( ur.24.05.1965), a moj maz w 4 ( 29.01.1959). Mam czasami wrazenie, ze ten koszmar i brak stabilizacji nigdy sie nie skoncza. Jakby ktos mial czas, spojrzec co los mi jeszcze" szykuje" bede wdzieczna. Mieszkamy teraz w Stanach (maz jest amerykaninem), ale mam nadzieje, ze wkrotce wrocimy do Europy.
Pozdrawiam. Luiz
#19

Wasza wspólna wibracja związku to 5 a to- wibracja niespokojna, bardzo silnych przeżyć emocjonalnych.
-- związek karmiczny – partnerzy schodzą się na chwile. – lub o bardzo silnym przyciąganiu energetycznym
-czyli nie jest to do końca związek, który jest taki harmonijny. Związek będzie się realizował poprzez doświadczanie, trzeba się uczyć siebie wzajemnie poprzez doświadczania. Bardzo istotną sytuacją są nie tyle stany uczuciowe ile stany emocjonalne, które są zmienne i w nich również zawarty jest pociąg fizyczny czyli zbliżenia.
związek nie może być do końca spokojny.
Luiza - ty dodatkowo jest 5 z drogi życia a więc -
–jesteś bardzo , ruchliwa, żywotna, żywiołowa , takie trochę „echo wszędobylskie” ( taki Paz Buław) , z pasja oddajesz się własnej pasji. A ponieważ tych pasji masz bardzo wiele, bo jest ta ciekawość świata, ciekawość, życia, ciekawość doświadczeń, to jest taka ogromna chęć angażowania.
- ta 5 powoduje ciągłe niepokoje, powoduje, że wszystko co sobie zaplanowaliśmy wczoraj trzeba realizować w zupełnie innej kolejności , bo nasze dziś kompletnie nie spełnia planu, który żeśmy stworzyli.
- wibracja doświadczania, dużej dynamiki ale też szybkiego angażowania się emocjonalnego w związki.
- ruch
- konieczność przeżywania wszystkimi zmysłami , wchodzenia w różne sytuacje, wyciągania wniosków, doświadczania na własnej skórze.
- może mówić, że osoba ma ciągle przed sobą wyznaczony cel do którego dąży i chcemy czegoś więcej, więcej.
- tworzy rodzaj niestabilności, tworzy rodzaj życiowego ADHD. Powoduje doświadczanie i przeżywanie wszystkimi zmysłami.
- maja pasje życia w sobie , maja energie która jest energią wybuchającego wulkanu. Jeśli osoba zamyka ja w nudzie to będzie ja w środku rozwalało, to będzie szukało to ujścia na wszystkie sposoby.
- nie należy się przykuwać do jednego miejsca, należy dużo doświadczać. Im więcej doświadczeń, im więcej nowych miejsc, im więcej nowych twarzy, im więcej nowych ludzi w życiu osoby tym większą ma osoba możliwość zmian w życiu.
- człowiek, który musi doświadczyć na własnej skórze.


natomiast twój mąż jest 9 z drogi życia.
– nie lubi mówić o trudnościach , problemach dokąd nie znajdzie rozwiązania tych problemów
- jest duchowo bardzo rozwinięta , bardzo mocno rozwinięty . Dysponuje tzw. układem wglądu w pamięć karmiczną czyli jest to – głębsze pokłady mądrości , której nie jest człowiek w stanie uzyskać z książek. Czyli tą mądrość się ma i nie wiadomo skąd ona przychodzi. Albo się jej nie ma . bo jej się nie da nauczyć, ani wyczytać z żadnych książek. Jest to droga mistrza, nauczyciela.
- chodzi własnymi drogami . bardzo często daje taki trochę rys – trochę kota.
- droga życia nauczyciela, mentora, człowieka który potrafi pomóc wszystkim a ze swoimi sprawami musi poradzić sobie sam.

Toba poza tym stale targają wewnętrzne sprzeczności, taki dualizm
maż natomiast celebruje kobiecość, wszystko inne sobie potrafi odmówić lecz nie to co wnosi kobiecość w jego życie.
ceni kobiety atrakcyjne - może nic nie robić, nie gotować ale ma być zawsze piękna...więc dbaj o siebie

to tak po krótce - pozdrawiam - nadzieja
#20

Nadziejo, dziekuje Ci bardzo serdecznie za caly trud, ktory wlozylas zeby to wszystko policzyc i napisac. Z tabelek nic nie rozumiem, ale opis jest wystarczajaco zrozumialy dla mnie. Rzeczywiscie zwiazek nasz jest mocno szarpany, zwlaszcza teraz. Mam nadzieje, ze uda nam sie go razem utrzymac.
Nadziejo,czy jesli ten zwiazek jest zwiazkiem karmicznym, to znaczy ,ze jest skazany na niepowodzenie, czy moze jednak sa szanse zeby zestarzec sie wspolnie? A moze wogole szkoda calej tej walki?
Pozdrawiam Luiz.
#21

Luiza to związek troszkę niosący przesłanie tarotowego Diabła, Koła Fortuny a nawet i Kochanków. Jest to ten wpływ który mówi o niespokojności , niestabilności, niepoukładaniu, nadmiarze energii która towarzyszy temu związkowi, . To związek szalenie dynamiczny, to związek w którym ciągle się coś dzieje i to związek w którym jak gdyby moment gdzie już jest coś poukładane – jest to ostatni moment kiedy panuje spokój. Bo obydwie strony mogą mieć tendencje do wzniecania pożarów. Związek sygnowany 5 to jest związek dwóch strażaków. Albo strażaka i podpalacza . Czyli jedno gasi , drugie podpala. Ale to jest wymiennie – to nie zawsze jest tylko jedna strona elementem destrukcyjnym. Natomiast na pewno jest to związek wysoko energetyczny.
Jak sobie z takim związkiem radzić? –
to może być związek gdzie kochacie i nienawidzicie jednocześnie , gdzie byście zabili i ożywiali za dwie i pół sekundy, gdzie również może dochodzić niestety do nadmiaru emanacji tej agresji czyli mogą występować również incydenty fizycznych sparingów. , nie tylko sparingów słownych.( ale i nie muszą) Ale jest to tez z kolei związek gdzie panuje bardzo silne przyciąganie erotyczne. Noc Was godzi, dzień Was kłóci .
Jak uspokoić taki związek. ? jak takiemu związkowi pomóc, żeby się partnerzy nie pozabijali/ - generalnie to jest tak – albo się rozejść i dać sobie święty spokój albo przepracować ten związek w podróżach. Czyli zamknięci w małym pomieszczeniu będziecie rozsadzać to pomieszczenie od środka. Jeśli stworzy się dla związku takie podstawy przemieszczania, podstawy dziania się, brania udziału, tworzenia nagłych dynamicznych pomysłów np. nagły wyjazd w góry i pól nocy szykujemy się . jest to związek w którym musi istnieć rodzaj szaleństwa. I w tym szaleństwie jest metoda. Jeśli my będziemy chcieli racjonalizować coś to ten związek będzie po prostu jak wulkan., w nim się będzie wciąż gotowało. Jeśli znajdziemy możliwość by ta lawa się wylewała w sposób taki poniekąd kontrolowany no to wtedy nie będzie następowało niekontrolowane wybuchanie. Natomiast to co jest ogromna siłą tego związku to jest erotyka.
I teraz tak – jeżeli ktoś ma taki związek sygnowany wibracja 5 i wpada na pomysł, że „ no to może ja karmie , założę szlaban na łóżko i na spełnienia erotyczne na partnera – jest to piłowanie gałęzi na której się siedzi. Bo najsilniejszym cementem takiego związku jest – erotyka. I możecie się zwymyślać , pobić , powyrzucać swoje rzeczy przez okna jeśli dochodzi do tego momentu wymieszania energii erotycznej wszystko co działo się przed chwilą nie ma znaczenia. Wszystko co działo się 20 minut temu przestaje istnieć w tym momencie połączenia fizycznego.
Jeśli chcecie mieć tzw. związek funkcjonujący na zasadzie szacunku o każdej porze dnia i nocy – to nie. Chyba , że jest to związek traperów, jest to związek podróżników, jest to związek ludzi którzy są takimi życiowymi podróżnikami , jeśli znajda obydwoje w tym radość i zadowolenie
Związek stworzony w oparciu o 5 jest związkiem w którym nie możemy liczyć na spokój. I to jest związek w którym genialnie będą się realizować ludzie potrzebujący adrenaliny. Są nieraz takie charaktery które tej adrenaliny potrzebują. , bez względu na to co jest źródłem tej adrenaliny. – czy są to silne przeżycia w świecie zewnętrznym , czy są to silne przeżycia emocjonalne to taki związek da możliwość. Więc jeśli ktoś o spokojnym łagodnym charakterze , jeżeli domator chciałby tworzyć związek oparty o wibracje 5 to byłoby bardzo trudno. , że jedna z osób wtedy czułaby się w takim związku niestety ciągle wystawiana za drzwi. , czułaby się ciągle narażana na zburzenie takiej bezpiecznej przyszłości.
Związek oparty o 5 to związek który nie rządzi się żadnymi regułami, nie rządzi się żadnymi zasadami , i to jest siła tego związku.
wspólna wibracja – wibracja 5- zderzenie tych dróg ,wtedy możecie się spodziewać , że wasz związek dokładnie tak będzie wyglądał. I jeśli nie chcecie zaakceptować dużej ilości adrenaliny w swoim życiu i dużej ilości adrenaliny w swoim związku , takiej niestabilności to po prostu taki związek trzeba potraktować jako romans. To jest genialna wibracja na związki romansowe . , na związki gdzie się drze szaty, na związki gdzie się ku sobie przedzierają przez pola, lasy , morza i oceany , gdzie dopadają się na chwilę i gdzie za sekundę już dzieje się coś co ich od siebie odrywa. Lub – ustawić związek w podróże. , w zdobywanie, w doświadczanie, w pozyskiwanie tzw. wiedzy o sobie ale nie poprzez opowieści z mchu i paproci tylko poprzez branie udział w różnych ( wspólnie) zdarzeniach które są zdarzeniami nieracjonalnymi, gwałtownymi, które uczą nas was swoich reakcji, ale tez umożliwiają poznać naszego partnera w tzw. fer forze walki.

mam nadzieję, że zrozumiałaś -
pozdrawiam - nadzieja-a
#22

Nadziejo, dziekuje serdecznie za wyjasnienie. Bede probowala to wszystko opanowac i wierze, ze uda nam sie utrzymac to malzenstwo. Choc nie ukrywam, ze jest bardzo trudno teraz.
Pozdrawiam Cie serdecznie.
Luiz
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości