Moja fotografia.
#23

   
Uchwycone w gorach.
Odpowiedz
#24

   
.... i to również  Uśmiech
Odpowiedz
#25

   
Tęskno za słoneczkiem.  Uśmiech
Fotka zrobiona w pólnocnej Afryce.
Odpowiedz
#26

   
Ciągła tesknota za słońcem  Uśmiech
Ta fotka zrobiona z kolei w Portugalii.
Odpowiedz
#27

   
Witajcie Kochani w Nowym Roku. 
Z racji panujacej "zarazy'' i nie możności podróżowania zamieszczam portrecik.
Pozdrawiam  Uśmiech
Odpowiedz
#28

Też się do niej uśmiecham. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#29

Piękny klimat zdjęć Oczko
Odpowiedz
#30

Piękne zdjęcia. A te promienie słońca w górach..... cudo!
W tym zdjęciu jest coś mistycznego. Podniosłego. Gratulacje   Oklaski
Odpowiedz
#31

Dziękuje bardzo serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
#32

Faktycznie piękne zdjecia, ale takie wygładzone, dopracowane...ja lubię spontan... 
Sądzę, ze w swoich albumach masz wiele innych zdjęć z miejsc, które odwiedzałeś...czy z miejsca gdzie mieszkasz...
Pokaż nam te zdjęcia..."chwil"pięknych, ciekawych... które chcemy zachować w pamieci na zawsze...które dla Ciebie są piękne, ważne...które czasem w swoim własnym albumie oglądasz... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#33

Pokaż Bogdan coś co kochasz Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#34

Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie, postaram się pokazać więcej zdjęć, choć nie najnowsze, epidemia skutecznie uziemiła nas wszystkich więc czekam do wiosny, może coś się zmieni Oczko
Witam, ogólnie chodzi o osoby, zwierzaczki czy fotografia? bo kocham wiele [Obrazek: oczko.gif]
Odpowiedz
#35

   
Jedne z ulubionych Oczko
Odpowiedz
#36

   
Odpowiedz
#37

Wszystko Uśmiech)) pokazuj  Kotek kota też

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#38

   
Odpowiedz
#39

   
Odpowiedz
#40

   
Odpowiedz
#41

Pamiętasz gdzie robiłeś to ostatnie zdjęcie, z kamiennymi schodami w lesie...?

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#42

Ta ścieżka kamienna to kolejne magiczne zdjęcie. Aż chciałoby się tam natychmiast trafić.... Byle do wiosnyUśmiech
Odpowiedz
#43

(26-01-2021, 21:11)Krystyna napisał(a):  Pamiętasz gdzie robiłeś to ostatnie zdjęcie, z kamiennymi schodami w lesie...?
Owszem pamiętam, jest tam wiele takich miejsc, bardzo starych, jedno z moich najbardziej ulubionych miejsc, do których wracam naładować baterię Uśmiech
Miejsce znajduje się nad jeziorem Muckross, jest to Narodowy Park, kilka kilometrów od Killarney w Irlandii.Powyzej są zdjęcie również z tego regionu, wstawię więcej jeśli chcielibyście zobaczyć to magiczne i niesamowite miejsce.
PS. Magiczne schody znajdują się w lesie gdzie nie ma żadnych zabudowań.
Odpowiedz
#44

Mam taką talię Tarota, Forest of Enchantment - właśnie taki las jak z Twojej fotografii, magiczny - leśne duszki, tajemnicze zwierzęta, skrzaty i inne takie... i ścieżka podobna też jest. Icon_e_biggrin Jak napisano w książeczce, ilustratorka, Meraylah Allwood, mieszka w Suffolk, interesuje się fantasy, folklorem, magicznymi tradycjami.

Nie spotkałeś tam nigdy kogoś dziwnego... pod jakimś liściem albo za drzewem, hmm?... Icon_e_wink  Oczywiście, wrzuć więcej zdjęć stamtąd!

[Obrazek: lva1s2y.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości