Moja fotografia.
#45

   
Kolejne zdjęcie w pobliżu "leśnych schodów" Uśmiech
Odpowiedz
#46

    ... i to również  Oczko
Odpowiedz
#47

   
Odpowiedz
#48

Są piękne! Oklaski Oklaski Oklaski

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#49

(28-01-2021, 22:49)LeCaro napisał(a):  Są piękne! Oklaski Oklaski Oklaski
Dziękuję bardzo Uśmiech
Odpowiedz
#50

Zapomniany las.
   
Odpowiedz
#51

   
Odpowiedz
#52

Miejsce blisko "schodów w lesie"  Oczko 
   
Odpowiedz
#53

   
Odpowiedz
#54

Kocham góry  Uśmiech
   
Odpowiedz
#55

Tak wygląda zima w Irlandii.
   
Odpowiedz
#56

Częsty widok na szczytach gór w Irlandii.
   
Odpowiedz
#57

W drodze na szczyty  Oczko 
   
Odpowiedz
#58

Wow!!! Ta droga w szarości i szron na drzewach.... piękne! Co to za ruiny na 2. zdjęciu?
Odpowiedz
#59

(30-01-2021, 14:03)Kama napisał(a):  Wow!!! Ta droga w szarości i szron na drzewach.... piękne! Co to za ruiny na 2. zdjęciu?
Dziękuję bardzo  Uśmiech
Ruiny starego opactwa Muckross.
Odpowiedz
#60

Przepiękne te ruiny. Tak  Jestem ciekawa jak wyglądałaby ruiny opactwa w Glastonbury w Twoim obiektywie. No wiesz...nie podpuszczam....ale ładne miejsce.  Rotfl
Odpowiedz
#61

bogdanek,
zazdroszczę podróży i tych widoków.
A ujęcia pierwsza klasa  Oczko
Odpowiedz
#62

Przepiękna ta skała... i drzewo, które weszło do środka budowli...

Piszesz że takie kupy kamieni to częsty widok w Irlandzkich górach - a co one oznaczają, kto je ułożył?... Mnie się to kojarzy z ogniskami rozpalanymi na wzniesieniach i komunikacją za pomocą sygnałów dymnych. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#63

(30-01-2021, 14:42)Zafina napisał(a):  Przepiękne te ruiny. Tak  Jestem ciekawa jak wyglądałaby ruiny opactwa w Glastonbury w Twoim obiektywie. No wiesz...nie podpuszczam....ale ładne miejsce.  Rotfl
Byłem w Glastonbury w 2013, zrobiłem dużo zdjęć, niestety dysk w komputerze padł i straciłem 6,500 zdjęć, szkoda, piękne miejsce.
Będę musiał wrócić Uśmiech
Odpowiedz
#64

(30-01-2021, 19:12)Anja napisał(a):  bogdanek,
zazdroszczę podróży i tych widoków.
A ujęcia pierwsza klasa  Oczko
Dziękuję bardzo serdecznie Oczko
Odpowiedz
#65

(30-01-2021, 22:23)LeCaro napisał(a):  Przepiękna ta skała... i drzewo, które weszło do środka budowli...
Piszesz że takie kupy kamieni to częsty widok w Irlandzkich górach - a co one oznaczają, kto je ułożył?... Mnie się to kojarzy z ogniskami rozpalanymi na wzniesieniach i komunikacją za pomocą sygnałów dymnych. Oczko
Trudno określić dokładnie jakie znaczenie mają kopce z kamieni, są na całym świecie, na szczytach i również szlakach, co kraj to inna historia.
Prawdo podobnie określano szczyty dla orientacji lub/i ostrzeżenie przed stromym uskokiem.
Widok ładny, prawda Uśmiech
Odpowiedz
#66

Widok na Big Bena i ulice Whitehall z Trafalgar Square, Londyn.
   
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości