Hej wszystkim
#1

Qwed. Szczesliwego nowego roku wszystkim Uśmiech
Jestem Beata. Interesuje sie fotografia portretowa. Jestem w sytuacji trudnej dla mnie, potrzebuje pomocy dlatego zalozylam tutaj konto.
Odpowiedz
#2

Tobie również szczęśliwego Nowego Roku, quwed  Uśmiech ...ale napisz parę słów o sobie, bo nie wiemy kim jesteś.  Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

http://dobrytarot.pl/member.php?action=profile&uid=2805
zxcv
Data rejestracji: 26.10.2016

masz juz u nas konto, załozone z tego samego e-maila...
mozesz mieć tylko jedno konto...
W zwiazku z tym, ze na poprzednim koncie nie ma pisanych postów, prosze zdecydować z którego konta bedziesz korzystać...
Jedna uwaga...szkoda, że nam o tym nie wspomniałeś?wspomniałaś...
Miło bedzie jesli napiszesz nam swoje prawdziwe imię.........i napiszesz, co Cię do nas sprowadza, jakie masz zainteresowania...itp...

To kolejne konto...asdf...założone 15.12.2016r.
Byłaś ostatnio na naszym forum w marcu 2017..
Na swoim koncie masz kilka wróżb i z 2016 i 2017 roku...
Ale nie widzę nigdzie weryfikacji...
proszę to zrobić w Gabinetach, czy watkach, gdzie dostałaś wróżbę...
Już w tamtym czasie zwracałam Ci uwagę na konieczność weryfikacji wróżb...
Szkoda, ze nie wspomniałaś, że masz już u nas drugie konto....zgodnie z Regulaminem można mieć tylko jedno....
Jest możliwość połączenia kont...ale wcześniej proszę napisać weryfikację....a w dalszej kolejności dopiero nowa wróżba w gabinecie amenersa...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#4

Wiem, wczoraj nie moglam sie zalogowac na to konto...
Niestety nie pamietam hasla do tamtego konta. Bede uzywala tego jesli , to nie problem Oczko pozdrawiam
Odpowiedz
#5

Hej wszystkim , jestem tu nowa. Dowiedziałam się o tym forum przez przypadek i mam nadzieje ,ze znajdę tu odpowiedz na rozwiązanie na nurtujące mnie pytania jak niektórzy z was Oczko pozdrawiam Oczko

Hej. Dowiedziałam się o forum już jakiś czas temu od znajomej , teraz mam ogromny problem życiowy do rozwiązania i szukając wszelkiej pomocy zdecydowalam ze może akurat tutaj się czegoś dowiem . Pozdrawiam serdecznie . Dobranoc
Odpowiedz
#6

Witaj na naszym forum. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Nie jesteś nowa, znasz nasze Forum chyba od 2016 roku...
Masz już u nas konto qwed
http://dobrytarot.pl/member.php?action=profile&uid=3391
potwierdź...
Na forum możesz mieć tylko jedno konto, szkoda, ze nie wspomniałaś, ze znasz nasze forum pd 2016 roku...
Jedno konto zlikwiduję, ale najpierw potwierdź, ze to jest Twoje wczesniejsze konto...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#8

Tak , proszę usunąć tamto konto z 2016 roku, zapomniałam o nim całkowicie ???? Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości