Ucieczka we śnie
#1

Bardzo często od jakiegoś czas śni mi się chłopak , ze mnie goni i chce mi zrobić krzywdę. Jesteśmy trochę po przejęciach. Ale widzę w snach ogromna nienawiść w oczach do mojej osoby , jakby wstąpił w niego demon gdy mnie widzi. Jak mam interpretować ten sen w życiu .
Odpowiedz
#2

Witaj, może Twój sen pokazuje obecną sytuację w której się znajdujesz, pisałaś że uciekłaś od niego przestraszona, myślisz o nim i boisz się, jego lub tej sytuacji.
Czy śniłaś o tym w czasie kiedy byliście osobno? 
Sen może mieć jasny przekaz, boisz się chłopaka i uciekasz od niego, fizycznie i/lub psychicznie.
Może czas na zmiany, a sen przestanie dręczyć.
Odpowiedz
#3

Tak śniło mi się to najczęściej kiedy byliśmy osobno i może raz gdy byłam przy nim . A wcześniej jeszcze gdy mieliśmy się pokłócić to nocą śniła mi się osoba z która jestem skłócona . Pozdrawiam , spokojnej nocy
Odpowiedz
#4

Myślę,  że Twój sen odzwierciedla po prostu Twoje emocje wobec niego i całej sytuacji. Oczywiście sen jest metaforą, przenośnią. Zapewne męczy Cię ta trudna sytuacja i podświadomość podsuwa Ci ten temat w snach, nawet jeśli świadomie tego tak nie czujesz i nie odbierasz. Ja czasami mam tak, że jeśli jestem mocno zajęta i dużo się dzieje i nie mam czasu myśleć na jakimiś sprawami to przychodzą one w snach. Czasami jakieś sprawy męczą nas tak bardzo że nie dość że o nich myślimy to jeszcze pojawiają się właśnie w snach. 
Ogólnie ostatnio uświadomiłam sobie, że sny to nic innego jak nasza podświadomość, tzn nie ma w większości w nich nic nadprzyrodzonego. Także są cenną wskazówką dla nas samych. 

Pozdrawiam ????
Odpowiedz
#5

Witaj, 
 Tak jak koleżanka wyżej napisała, sny to przekaz naszej podświadomości. Podświadomie widzimy dużo rzeczy, których niestety nasza percepcja nie jest w stanie ogarnąć w rzeczywistości; daje nam w pewien sposób wiadomość którą można odczytać. Prosiłbym Cię jednak o opisanie jak najdokładniej tego snu ze wszystkimi szczegółami, wtedy postaram się zinterpretować Twój sen jeśli tylko chcesz. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#6

Dzień dobry , dopiero zobaczyłam wiadomość od pana . Bardzo dziękuje za chęć interpretacji . Szczerze mówiąc , to nie są nie wiadomo jak konkretne sny , są to jakieś urywki. Nagle znajduje się w jakimś miejscu jakbym z nim mieszkała z tym moim bylym, w jego domu akcja się odgrywa albo w całkiem innym budynku , ale czuje we śnie ze to tez jest jego dom tylko inaczej wyglada niż w rzeczywistości ,nie wiem co tam właściwie robię , bo gdy on mnie zobaczy , to zaczynam przed nim uciekać jakby chciał mi zrobić bardzo wielką krzywdę (pobić/zabić , tak się wtedy czuje) 
Niedawno miałam z nim kontakt nalegał byśmy się spotkali, bym u niego zostałam na noc i trochę sie kłóciliśmy i również noc przed zdarzeniem ponownie miałam tego typu sen  , najpierw było wszystko dobrze , a nagle znalazłam się u niego w domu i niewiadomo czemu uciekam przed nim , ukrywam się gdziekolwiek byle by mnie nie znalazł , śnią tez mi się ludzie - znajomi lub moim rodzice , którzy mnie ratują z tamtej sytuacji lecz nie zawsze , bo czasem sen po prostu się urywa i nigdy do niczego nie dochodzi , tylko uciekam nigdy mnie w śnie nie złapał 
Czy to może być jakaś wiadomość od jego podświadomości dla mnie , może myśli on o tym ... ????już sama nie wiem jak to odebrać, nie wspomnę ze kiedyś wyrządził mi krzywdę , ale nie myśle o tym na codzien , wydawało mi się nawet ,ze zapominam juz o tym. A tu ostatnio znowu mi się przyśniło gdy chciał się ze mna spotkać u niego w domu. Pozdrawiam , miłego dnia
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości