Witam
#1

Ja wpadlam do DT z powodu dobrej atmosfery. Wczesniej nie udzielalam sie na zadnym forum bo zazwyczaj widzialam mnostwo spin i brak normalnej konwersacji, ciagle tylko jad , przytyki i ukochany syndrom mojszego Oczko Moj maz tez zajmuje sie okultyzmem ale jest cichym typem i jak na raz wypowie zdanie wielokrotnie zlozone to musze zapisac to w kalendarzu Oczko Wsrod znajomych w swiecie realnym niestety nie mam nikogo z kim moglabym pogadac o Tarocie etc. Zapisalam sie na forum majac nadzieje ,ze znajde ludzi z ktorymi nawiaze kontakt i bede mogla normalnie pogadac i DT zdalo egzamin spiewajaco Rotfl Nie udzielam sie w dzialach czysto magicznych - rytualnych etc bo uh przyznam się <nie bijcie ;p> Jestem za magija wysoka i siedze glownie w ceremonialnej. Duzo ryzykuje piszac to tutaj bo zazwyczaj ezo z magusami ceremonialis to srednio sie dogaduja, ja w to nie wnikam ani niczego nie neguje.  Kazdy robi co chce i jednemu dzialaja sily natury i sila przyciagania inni siedza w enochianskiej i ewokuja Uśmiech Dlatego DT jest dla mnie spoko, bo mozna tu pisac swobodnie i nie ma linczu z gory na dol. Pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości