Jak trafiliśmy na forum Dobry Tarot
#1

Ostatnio wpadłam na pomysł żebyśmy napisali nasze historie jak pojawiliśmy sie na tym forum. Szukałam i nie znalazłam takiego wątku więc postanowiłam taki założyć. Wydaje mi się że to dobry pomysłm jak wy myślićie? Uśmiech
Odpowiedz
#2

Bardzo fajny !
"Założyciele" forum tu trafili dzięki Eremitowi well Tarofidesowi. Chwała mu za to ! :bow-blue: Uratował nas od "czatowania" na Facebooku, gdy nas pewna grożna administratorka, nie pamiętam jej imienia, wywaliła z innego forum. Za przyjażniliśmy się i chcieliśmy być w kontakcie. Najpierw trochę mailowałśmy, albo skypowałyśmy a potem Rani/Adela założyła grupę "Dobrotarotowiczów" na FBooku...No ...a potem do akcji wkroczył szefunio ! Buziak Kwiatek :bow-yellow:
Odpowiedz
#3

Ja tu jestem stosunkowo od bardzo, bardzo niedawna, trafiłam w cięzkim dla siebie okresie i zakręconej sytuacji życiowej, szukając jakiejś pomocy Oczko
pozdrawiam
Odpowiedz
#4

Ciesze się że się podoba Oczko Ta tutaj też trafiłam jak miałam problemy uczuciowe, szukałam pomocy i znalazłam Uśmiech Wydaje mi się że przeznaczenie kazało mi to zajrzeć i bardzo się ciesze bo to forum jest świetne i tu panuje kultura a nie jak na innych forach gdzie jeden drugiego beszta a moderatorzy nie reagują.
Odpowiedz
#5

Zastanawiałam się, czy nie wrócić do kart. Wpisałam w google tak na rybkę "tarot forum" i wyskoczył mi Dobry Tarot. Po przeczytaniu z grubsza kilku notek poszłam googlować dalej już na inny temat. Ale po paru dniach coś mnie tknęło, żeby może jednak przyjrzeć się bliżej temu forum. Tak też zrobiłam i stwierdziłam, że w sumie mogę tu pisać, bo ludzie wypowiadają się merytorycznie i nie ma zbyt wielu awantur. Wcześniej byłam zarejestrowana na 'ezo', ale tam nigdy nie odważyłam się napisać żadnej notki w kwestii tarota, a i w innych kwestiach zaledwie kilka, bo za dużo tam było "mądrali", w dodatku mało sympatycznych.
Odpowiedz
#6

Ja podobnie szukałem forum gdzie mógłbym popisać z innymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach, wcześniej łączyłem przyjemne z pożytecznym na niemieckim forum hehehe ale w ogóle tam nikt nie dzieli się wiedzą i jest strasznie sztywno, choć poznałem tam na prawde fajnych ludzi... Tutaj spotkało mnie to ostatnieUśmiech Można się tu pośmiać, pouczyć, powymieniać wiadomościami, pokonkursować heheh
Trafiłem tu przypadkiem i zostałem, z czego bardzo się cieszę Rotfl
Odpowiedz
#7

Ja próbowałam swoich sił w tarocie, szukałam miejsca gdzie mogłabym poćwiczyć i posłuchać mądrzejszych od siebie. Najpier podglądałam forum i odgadywałam zagadki z trzech kart sama dla siebie, a potem patrzyłam jaka będzie odpowiedź. Ponieważ często trafiałam, to zdecydowałam się zarejestrować. Wcześniej byłam na dwóch innych forach chwilkę, ale jak tu trafiłam to już mnie wessało. To jest wyjątkowe.
Odpowiedz
#8

Ja trafiłam na pewne forum, na którym akurat była okropna zadyma. Krótko potem Miriam napisała do mnie maila z zaproszeniem tutaj. Przyjęłam zaproszenie i... zostałam na dłużej. Dziękuję, MiriamUśmiech
MUśmiech
Odpowiedz
#9

Bo to jest forum dla 'wyjątkowych' wiedzm i wiedzminów... Hura Kotek
Odpowiedz
#10

chciałam znaleźć swój pierwszy post, ale chyba został skasowany? Smutny
nie pamiętam jak tu trafiłam, ale na pewno udział w tym miała nazwa forum - dobry tarot od razu miło mi się przyjął w głowie Uśmiech
pamiętam tylko, że postawiłam też karty jak mi będzie na tym forum, i wróżba była pomyślna Uśmiech
Odpowiedz
#11

Pamiętam ten dzień, grzebałam w internecie i zupełnie znienacka trafiłam na nazwę forum ,która mnie zaciekawiła i przykula moja uwagę. Postanowiłam się zalogować i tak już zostałam do dziś i mam nadzieje ze jeszcze długo
tu zagoszczę. Dziękuję Buźki
Odpowiedz
#12

rudalila napisał(a):Bardzo fajny !
"Założyciele" forum tu trafili dzięki Eremitowi well Tarofidesowi. Chwała mu za to ! :bow-blue: Uratował nas od "czatowania" na Facebooku, gdy nas pewna grożna administratorka, nie pamiętam jej imienia, wywaliła z innego forum.:

Za co was tak hurtem wywalono? Pytam z czystej ciekawości bo mnie się udało pięknie niechcący rozwalić jedno forum i zazdraszczam osiągnięćUśmiech

Trafiłam przypadkiem przez google.
Odpowiedz
#13

cesarzowa napisał(a):Za co was tak hurtem wywalono? Pytam z czystej ciekawości bo mnie się udało pięknie niechcący rozwalić jedno forum i zazdraszczam osiągnięćUśmiech
Myślę , że to długi temat i nie warto do tego wracać .Ja tez do tych osób należę .
Poprostu pani , która zajmowała się tym forum zaczeła banować ludzi , nic sie jej nie podobała , a szczególnie rozmowy prowadzone tak jak u Nas w kawiarence i od tego się zaczeło.
Potem zaczeło sie obrażanie , straszenie i tak większość została wyrzucona , inni trochę dłuzej zostali , jednak forum upadało , a nie rozwijało się i w ten sposób przeszli równiez tu.
Przyznam się , ze nie przypuszczałam , ze to forum , az tak się rozwinie i przybędzie az tyle osób.
Tarofides, też, tam walczył i zakładająć forum utarł tej pani trochę nosa , chociaz jeszcze i tu się wtrącała na początku , wypisująć bzdury na swoim forum.
Odpowiedz
#14

Ty wiesz ma_ewa , nie pamiętałam, ze Ciebie zaprosiłam na Forum DT. To ta pani miała racje, ze mnie zbanowała i wywaliła moje wszystkie posty. Głupek Rotfl Rotfl Dobani Cieszę się , ze jesteś. Buziak Jestem z tamtego forum. Uśmiech
Odpowiedz
#15

No i trzeba kobiecinie podziękować, ze Was powywalała! W sumie to ona sprowokowała poczęcie DT Rotfl jakby zapłodniła inwencję Taro, a on począł pomysła, coby DT zmajstrować. Rotfl I oto kolejny dowód na to, ze nic nie dzieje się bez przyczyny. Toż to była interwencja z samej góry.
Odpowiedz
#16

Uśmiech Libra, ciekawe wytłumaczenie Oczko
Ja znalazłam się na forum, ponieważ miałam potrzebę "nawiązania kontaktu" z kimś, kogo również interesuje, a nawet pasjonuje Tarot (a nie przeraża lub budzi jakieś emocje Głupek ). Szukałam więc w sieci jakiegoś miejsca dla siebie. Zanim się zarejestrowałam, czytałam różne fora... ale to forum spodobało mi się najbardziej Oklaski
Odpowiedz
#17

Ja jestem świeżynką, jeśli chodzi o Tarota i o forum, trafiłam tu googlując, i szukając ciekawego forum na ten temat oraz szukając opinii, opisów doświadczeń przez osoby zajmujące się tym profesjonalnie. Dorosłam do Tarota po 23 latach dojrzewania do niego Uśmiech .

" Idź za swoim szczęściem , a Wszechświat otworzy przed Tobą drzwi tam , gdzie dotąd były ściany "
Odpowiedz
#18

Tarotem interesowalam się od zawsze ale nie było mi po drodze. Zarejestrowałam się w wigilię . Atmosfera w domu do kitu była. Usiadłam przed kompem kupiłam karty i szukałam objasnien do nich. Dziękuje ze jesteście.
Odpowiedz
#19

Nie rozumiem admina,który banuje ludzi. Strzela sobie w stopę bo siłą forum są jego członkowie, ci co piszą,i tutaj to widać. Osobowości tworzą takie miejsca.
Odpowiedz
#20

Libra22 napisał(a):No i trzeba kobiecinie podziękować, ze Was powywalała! W sumie to ona sprowokowała poczęcie DT Rotfl .
Na pewno przyspieszyła decyzje Eremita/Tarofidesa. To był po prostu "ten czas" ! Eremit mówił , że już się przymierzał do założenia swojego forum...
Dziekuję tej kobicinie ! Cieszę się, że zostałam zbanowana... Hura [Obrazek: t9303.gif]
Odpowiedz
#21

No własnie Tak nie wiem czy do tej pory by powstał DobryTarot z moim przyspieszeniem Rotfl , więc podziekujmy Kindze za te dobroczynne bany, którymi nas obdarzyła :bow-yellow: :bow-yellow:
Odpowiedz
#22

A ja szukałam odpowiedzi na dręczące mnie pytania i tak z wujkiem google trafiłam na kilka ezoterycznych stron. Jednak najbardziej przypadł mi do gustu Dobry Tarot. Uśmiech Nie będe się rozpisywać dlaczego, bo tylko się powtórzę Oczko Jest fajnie Ok Poza tym mam sposobność sprawdzić się we wróżeniu z kart Tarota, jak i nauczyć się dużo od będących tutaj superranckich ludzi Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości