katastrofa
#1

Pierwszej nocy nowego roku przyśniło mi się, że trąba powietrzna zmiotła nasz Pałac Kultury, po prostu zawalił się i mam nadzieję, że to nie jest proroczy sen Rotfl jeszcze we śnie sobie pomyślałam, no taki początek roku?
Odpowiedz
#2

Czyli co? Chamski rok (bez kultury) Wyśmiewacz
Odpowiedz
#3

Traba powietrza reprezentuje czesto jakas silna energie(moze ona pochodzic z bomby atomowej)..zastanow sie jakim symbolem dla Ciebie jest Palac Kultury? Czy masz o nim pozytywne wyobrazenia czy wprost przeciwnie... To wazny sen...byc moze jest on zapowiedzia zniszczenia naszej kultury, kultury europejskiej...No coz, coraz czesciej w mediach slychac o wyznawcach Islamu, Iran szczerzy kly a 2012 ma byc rokiem konca swiata...Czytalam sporo proroctw na ten temat...staram sie nie myslec o najgorszym...
Odpowiedz
#4

Nie wiem czy ktoś z Was jest w tych klimatach, ale jeśli chodzi o pogańskie święto Yule(zimowe przesilenie), to wierzy się, że w ciągu 12 nocy od momentu Yule, każdy sen, który się przyśni przepowiada wydarzenia na przyszły rok... Ten sen miałam 11 nocy, więc mam jednak nadzieję, że nic mi się nie zawali. Prowadziłam sobie dziennik snów, przez te 12 nocy... następny sen miałam o samotnej podróży na motorze i zgubieniu drogi do domu.... więc ..... zobaczymy...

Lady of dreams: Mam pozytywne wyobrażenia o Pałacu Kultury i we śnie czułam pustkę, jak patrzyłam na te miejsce katastrofy. Tak coraz częściej słychać o wyznawcach islamu, bo oni powoli przejmują "kontrolę" nad Europą, tzn w takim znaczeniu, że powstaję coraz więcej meczetów i islamistów jest coraz więcej w Europie... kiedyś mogą zdominować inne religie...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości