Związek karmiczny 11/2
#1

Jestem w związku karmicznym, ale to nie jest sedno sprawy bo jestem obecnie w kilku tylko że, ten się reaktywował bo 2 latach.
O co chodzi ?, teraz jestem o te 2 lata mądrzejsza i korzystam z kalkulatora Oczko
Chce wam coś pokazać, odczyt... niesamowita piramida mojego partnera karmicznego 
Czy wdzieliście coś takiego .???/ bo ja w żadnych podręcznikach do numerologi nie  Uśmiech

DZ: 9/27/36

 
4PZ:                  9/18/27                 :4PZ
3PZ:               9/18/27/36/45              :3PZ
1PZ:         9/18                9/18/27      :2PZ
 CF:       9             9            9/18    :CZ
1WW:          0                    0|9        :2WW
 WG:                    0|9                   :WG
 WD:                    0|9                   :WD

jak to jest możliwe, co to za człowiek 

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#2

           


Dostałam takie zdjęcia od niego, zrobione  w  muzeum na zamku w Katanii

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Zabytkowy włoski tarot!... mniam. Mniam


Ciekawe do kogo należały te karty i ilu ludziom przepowiedziały przyszłość... pomyśleć, że wszyscy Ci ludzie już dawno nie żyją, a ich problemy większe i mniejsze odeszły razem z nimi... życie... Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

Myślę, że Ty wiesz najlepiej co to za człowiek.
Znając go osobiście i jego numerologię możesz to zweryfikować.

Typ samotnika. Lubi być sam ze sobą, nie potrzebuje pracy zespołowej, jest indywidualistą i na takim stanowisku się realizuje.
Jego praca może polegać na odizolowaniu, delegaturze, podróży, poszukiwania, doświadczenia. 
Nie umie rozmawiać z ludźmi, może nie mieć potrzeb towarzyskich.
W tym wcieleniu musi uczyć się być w związku –  jest to dla niego wielkim wyzwaniem. Poważny związek powinien zacząć po 35 r.ż.
Nie radzi sobie z budowaniem relacji międzyludzkich, ma problem z  utrzymywaniem relacji z ludźmi, co nie znaczy, że nie umie nawiązywać znajomości, może mieć wielu znajomych i być lubianym, szanowanym. Dobrze sobie radzi społecznie.
Cały czas gromadzi wiedzę, wszelaką. Nie ma rzeczy, która by go nie interesowała. Chce zrozumieć dogłębnie. Fachowiec w danej dziedzinie.
Może nosić okulary lub mieć nadwzroczność. Problemy z noga, złamania, kuleje, jakaś niewydolność.
Mocny i słaby, odważny i tchórzliwy.
Uparty.
Potrzebuje czasu.
Ma naturę refleksyjną i poszukującą.

Wolałabym zobaczyć datę urodzenia, niż jakieś zestawienia z programu.
Odpowiedz
#5

(13-04-2018, 13:53)Hazar napisał(a):  Jestem w związku karmicznym, ale to nie jest sedno sprawy bo jestem obecnie w kilku tylko że, ten się reaktywował bo 2 latach.

A może po prostu, sama nie wiesz dokąd idziesz , czego chcesz i dlatego stają ci na drodze ludzie- zagadki? Kotek
Odpowiedz
#6

Może Uśmiech może Ty jesteś następną ....
Co do tej 9 znowu zniknęła ale widzę że mnie obserwuje na portalach społecznościowych :Uśmiech

Może tym razem dała sobie spokój

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Nie ta era, chociaż niewątpliwie mógłbym się wiele nauczyć. Zawstydzony

Nie przesadzałbym z numerologią  i karmą. Najważniejsze są nasze świadome wybory.
Odpowiedz
#8

(13-05-2018, 04:20)Ogion napisał(a):  Nie ta era, chociaż niewątpliwie mógłbym się wiele nauczyć. Zawstydzony

Możesz wyjaśnić co miałeś na myśli?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

Zbieg okoliczności łagodzących.
Odpowiedz
#10

Może następnym razem się zastanów zanim napiszesz coś takiego.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości