Wróżba na 2021
#1

Witam, chcialabym poprosić o wróżbę na 2021 interesuje mnie to jak będzie wyglądało moje życie miłosne w najbliższych miesiącach i ewentualnie zawodowe.
Chciałabym wiedzieć czy mam szansę na szczęśliwy związek czy powinnam skupić się na sobie i właśnie na życiu zawodowym...
Joanna 29.05.1986
Dziękuję bardzo
Odpowiedz
#2

Witaj Malinowymentos
rama czasowa 2021

Pytania: Chciałabym wiedzieć czy mam szansę na szczęśliwy związek ?
Król monet, As kielichów - Pokazał się konkretny Mężczyzna, partner i dodatkowo uczucia, nowe, rodzące się, więc jak najbardziej masz szanse właśnie na szczęśliwy związek w nadchodzącym roku. Ten mężczyzna jest już mocno osadzony w twojej energetyce, przestrzeni, ale wygląda na to, że te uczucia pojawią się dopiero, więc na teraz to ktoś kogo znasz, ale rozglądasz się na boki i nie widzisz że On stoi przed Tobą.

czy powinnam skupić się na sobie i właśnie na życiu zawodowym.?
Paź buław, VI Kochankowie - Słabo ci to wyjdzie w 2021, bo będziesz zajęta romansem Oczko Ta kariera gdzieś zostanie odsunięta na dalszy plan. Coś tam będzie się z początku dziać, ale później całkowicie stracisz głowę, zwyczajnie się zakochasz, czego serdecznie ci życzę.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję bardzo za wróżbę. Wrócę napewno weryfikacja.
Wszystkiego dobrego w Nowym roku
Joanna
Odpowiedz
#4

Witaj Hazar.
Wracam jeszcze do Ciebie bo nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie. Myślałam przez chwilę czy to nie chodzi o mojego byłego faceta bo on ciągle daje mi jakby sygnały że jeszcze mu na mnie zależy A zaraz potem zachowuje się tak gdyby nigdy nic... Ale niedawno zakończyłam całkowicie ten rozdział w moim życiu i próbuje ruszyć do przodu. Na Sylwestrze poprzez moja najlepsza przyjaciółkę pojawiła się propozycja poznania mnie z pewnym mężczyzną... co w jakimś stopniu pokrywało by się z Twoją wróżba I wróżba Le Caro z października że poznam kogoś przez znajomych albo rodzinę A przez to on może być osadzony w mojej energii i przestrzeni... nie mam jakiś wielkich nadzieji Ale może zobaczyła byś w wolnej chwili co mowia karty o tej calej sytuacji. Niewiele o nim wiem jedynie ze ma na imie Mateusz i ma 40 lat.
Dziękuje jeśli znajdziesz czas 
Pozdrawiam serdecznie

Wybieram szczęście...
Odpowiedz
#5

Witaj Malinowymentos

Pytanie:
co mówią karty o tej całej sytuacji..... Niewiele o nim wiem jedynie że ma na imię Mateusz i ma 40 lat. (Obraz na ten moment)
9 kielichów ( dołożenie 4 miecze ), 4 denary, 5 mieczy
Na tą chwilę, to nie wyrażają się przychylnie Oczko  widzę przyjemność i to związaną nawet z cielesnością i seksem, ale to jest "chore", więc mogą być jakieś odchyły, czy tam niepokojące fantazje, a nawet problemy z potencją.  Ogólnie on się wycofuje, nie chce się niczym z Tobą dzielić, ani uczuciami, ani materią i co gorsze pokazuje się wrogo nastawiony.

To chyba nie jest dobry moment na relacje, Ktoś coś mu "odebrał", jakąś godność. Ustawia się jak wojownik.
Na głównej karcie widzę że się boi, jakieś ma złe doświadczenia z kobietami, jeśli chcesz się angażować, to musisz być bardzo ostrożna.
Trzeba mieć dużo cierpliwości i zrozumienia, ciężko będzie się przebić przez tą jego palisadę. 
tak to wygląda

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

Dziękuję za poświęcony czas????
Wstępnie mogę powiedzieć że dużo się pokrywa bo on podobno jest po ciężkim rozwodzie A jego była żona robiła mu problemy. 
Będę więc ostrożne bo ja też swoje przeżyłam.
Dziękuję jeszcze raz

Wybieram szczęście...
Odpowiedz
#7

Witaj Hazar nie myślałam że tak szybko do Ciebie wrócę po następną wróżbę... Ale tak a propo mojego rozgladania sie na boki poznalam przez Internet dwóch mężczyzn... Z jednym się już widziałam I jest między Nami takie przeciąganie I swoboda I chemia że to aż dziwne... Ale on jest otwarty podczas spotkań A kiedy jesteśmy osobno wytwarza jakiś dziwny dystans...I w zasadzie przestaje się oddzywac. Nie umiem go rozgryźć I normalnie bym już dawno sobie to odpuscila Ale coś dziwnego mnie do niego przyciąga. Stąd moje pytanie czy on ma czyste intencje I czy jest sens tracić na to energię.?  Ma na imię Robert ma 42 lata. 
Dziękuję jeśli znajdziesz dla mnie jeszcze chwilę czasu. 
Serdecznie pozdrawiam

Wybieram szczęście...
Odpowiedz
#8

Witaj Uśmiech

Stąd moje pytanie czy on ma czyste intencje I czy jest sens tracić na to energię.?

III Cesarzowa, 9 mieczy, VII Rydwan - Intencje czyste, czysto seksualnie. Zwyczajnie podobasz mu się. Wyobraźnia mu działa na wysokich obrotach, Cesarzowa pokazała mi przede wszystkim świtające sutki w seksownej koszulce. I jeszcze jak zmysłowo dmucha dmuchawca.... Nie może później spać przez to po nocach, ale też ma jakieś obawy, bo wyjątkowo zmarszczył mi czoło, chyba za bardzo go wzięło, a nie do końca tego chce. W każdym razie seks byłby z tego wyśmienity, ustawia się w gotowości. Uczuć nie widać, tylko to łapanie się na tym że za dużo o Tobie myśli.

Może nie chce żebyś myślała, że traci dla Ciebie głowę.
Na razie widać tylko tyle .

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#9

Dziękuję... jesteś cudowna... Za każdym razem trafisz w punkt.
Dziękuję  J

Wybieram szczęście...
Odpowiedz
#10

Wracam z weryfikacją. Nic z tego nie wyszło. Był bardzo zamknięty w sobie. Dlatego ja też odpuściłam od samego początku. Karty się nie myliły.
Jeśli chodzi o drugiego mężczyznę też się sprawdziło w tej kwestii że on był zainteresowany czysto fizyczną znajomością. 
Próbuje dalej. Nie zrażam się I staram się nie załamywać.  
Poznałam przez Internet mężczyznę młodszego odemnie ma na Imię Adrian. Czy mogłabyś zapytać kart co mówią o naszej relacji?
Jego data urodzenia to 29 październik 1990 moja 29 maj 1986
Dziękuję bardzo za twój Czas
Pozdrawiam serdecznie 
Joanna

Wybieram szczęście...
Odpowiedz
#11

Witaj Malinowymentos
pytanie: Poznałam przez Internet mężczyznę młodszego ode mnie ma na Imię Adrian. Czy mogłabyś zapytać kart co mówią o naszej relacji?
XI Sprawiedliwość, Paź Mieczy, 0 Głupiec - Wyrażają się bardzo formalnie, są bardzo poukładane i chłodne. Mówią że jest potencjał i dobre porozumienie, uzupełnianie się na poziomie energetycznym. Mimo wszystko nie pokazały różnicy wieku, czyli to zrozumienie siebie nawzajem byłoby bardzo dobre. Oczywiście nic o sobie na razie nie wiecie, bardzo dbacie by nie pokazać prawdziwej twarzy, ale to może być chwilowe, takie pokazywanie się w lepszym świetle, ściemnienie.
Ale mówią to beznamiętnie, puste słowa słyszę, tak jakby recytowały mi formułkę.
I Chociaż będzie na tyle energii, że klepsydra się odpali i zacznie odliczać czas, to od razu ktoś zaciągnie ręczny.

Co z tego wyniknie ? XII Wisielec- Zawiesi się to wszystko, stanie w miejscu, to wina jakiegoś "psa" . Ktoś nie pozwoli by dopierał się do Ciebie, chłopak ma jakiegoś doradcę, który będzie go odciągał od tej relacji. Zwyczajnie się cofnie i zatrzyma w tym miejscu gdzie jest.
Tak to wygląda na teraz, trzeba poczekać, może tylko ktoś z jego otoczenia jest nieufnie nastawiony do takich znajomości i zwyczajnie mu odradza.
Trzeba się poznać i wyjść z internetu. Ewentualnie wtedy zapytać Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#12

Narazie ten brak spotkania to z moejej winy bo mialam inne plany plus jestem chora.  Z jego strony jest duzo slow na wyrost i to ja jestem wycofana... ale Zamierzamy się spotkać. Zapytam wtedy ???? dziękuję bardzo za Twój czas.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Wybieram szczęście...
Odpowiedz
#13

Wracam z weryfikacją . Doszło tylko do jednego spotkania. Okazało się że facet jest toksyczną osobą. 
Pozdrawiam

Wybieram szczęście...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości