Rytuał Spętania Miłosnego
#1

Cześć,
Chciałbym poruszyć temat rytuału miłosnego, a mianowicie "Spętania Miłosnego"

Urokiem miłosnym nazywa się lekką formę energetyczną. Opiera się ona na odpowiedniej komunikacji czakralnej. Jest na tyle prosta, że obecność maga nie jest konieczna do jej wykonania. Niektórzy potrafią robić to bezwiednie.

Sensem rytuału jest ukierunkowanie energii w stronę konkretnej osoby. W przypadku magii miłosnej opiera się to na manipulacji.
Spętanie jest agresywnym rodzajem magii. Odwołuje się do różnego typu sił i mocy, polega na ofiarach i zaklęciach oraz wiąże ze sobą ludzi na poziomie energetycznym. Często stosuje się w tym celu zdjęcia, włosy czy bieliznę.

Mimo dosyć dużej popularności wspomnianego rytuału, należy pamiętać, że może on przysporzyć nam problemów, które mogą pojawić się nawet po wielu latach, gdy już dawno zapomnimy, że korzystaliśmy z tej formy pomocy. Dlaczego tak się dzieje? Czarna magia, w przeciwieństwie do białej nie służy człowiekowi, a jej działanie wygląda na pomocne jedynie z pozoru.
Decydując się na spętanie pamiętaj również, w jaki sposób będzie oddziaływało ono na Twojego partnera. Będzie on pozbawiony swojej woli, więc będzie z nami „na siłę”.

Co sądzicie o tym rytuale ?
Może być niebezpieczny i ściągnąć na nas miłosne tarapaty ?
Uważacie, że ten rytuał działa naprawdę ?
Odpowiedz
#2

Myślę, że głównym czynnikiem czyniącym ten rytuał zakazanym jest jego niemoralność. Nie można żadnego człowieka zmusić do miłości. Przypomnij sobie jakiegoś mężczyznę, którego w życiu spotkałaś. Ale takiego, który Cię brzydził, zarówno zachowaniem, sposobem bycia jak i wyglądem. Czy chciałabyś zostać spętana przez taką osobę? Myślę, że nie. Po prostu nie mamy prawa pozbawiać kogokolwiek wolnej woli.
Ale odpowiadając na twoje pytanie. Tak, rytuał może zadziałać negatywnie. Rytuał może przywiązać do nas osobę w taki sposób, że stanie się ona "patologicznie przywiązana". Będzie dla nas ciężarem i będzie nas dusiła. A kiedy będziemy chcieli odejść i się uwolnić to ta osoba może nam na to nie pozwalać. Taki rytuał może się obrócić przeciw nam. Poza tym nie można nikogo związać na stałe. Podobno wszystkie rytuały z czasem gasną i osoba, która nas nie kochała nagle nie zacznie.
Podsumowując nie radzę bawić się w takie rzeczy, bo można sobie zrobić krzywdę.
Odpowiedz
#3

Damo,
odradzam i mówię to z własnej autopsji. Pracuję w energiach i zdejmuje skutki spętań miłosnych. Powiem ci jak to wygląda.
Spętanie miłosne to zamach na "wolą wolę", a to jest jedno z podstawowych praw Boskich. Skutki są opłakane, czasem pojawiają się bardzo szybko. Nie będę pisał o wszystkim bo @Nastek już sporo napisał o tym, że tak to jest skuteczne, ale to nieznaczny, że trwałe (tzn. na zawsze, rytuał jest na pewien czas). Po za tym jak długo wytrzymasz z "zombie" pozbawionym swojego rozumu?

Teraz napiszę ci o tym o czym się nie mówi, czyli skutki. Twoje życie zamienia się w kupę. Kupę bólu, rozpaczy, bezsilności. Czyli przy redukcji etatów, jesteś pierwszy do odstrzelenia, przy wypadku to ty poniesiesz najgorsze skutki na zdrowiu jak i prawne. Mieszkanie będą nawiedzać zalania, awarie, robactwo i inne nieprzyjemności itd. Znajomi zaczną się od ciebie odwracać, tak samo rodzina i nie będzie przyczyny. Jak  skaleczysz się przy krojeniu chleba to tak, ze trafisz na operacje, ale zanim ona nastąpi poczekasz w długiej kolejce żebyś przeżył i doświadczył horroru. Można by mnożyć w nieskończoność, co by nie mówić pech zbiera niesamowite żniwo. Oczywiście nie wygląda to jak wodospad brudu, powyżej opisałem ci przypadki jakie mogą ci się trafić na podstawie osób, z którymi pracowałem. Utrudniają one życie bardzo, niektórzy się mocno po tym stoczyli.

A teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy parę lat spędzonych ze spętaną miłośnie partnerką, która nie jest dla ciebie, bo odpowiednia osoba chodzi sobie po świecie i cie szuka, jest warta tego aby resztę życia spędzić w delikatnie mówiąc rozpadającym się bałaganie.
Odpowiedz
#4

pętają tylko pętaki  Rotfl

Ale spokojnie, żeby to zrobić trzeba mieć wysoką energetykę, a Ci co mają, to nie bawią się w pętanie ludzi Oczko bo ludzie sami do nich lgną.
A te wszystkie pętki, to brudy energetyczne, bez znaczenia i kontroli. Jeśli tylko się chce, bardzo szybko można uwolnić się z każdego wpływu.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

A ja zapytam trochę z innej strony...jak można scharakteryzować osobę nad którą został przeprowadzony rytuał. Coś zmienia się w jej zachowaniu, że jednego dnia nie chce być z tą osobą a następnego już lgnie? No i tak się zastanawiam, jeśli ktoś decyduje się przeprowadzić jakiś rytuał (nazwijmy ją A) np. miłosny i osoba w stronę której był on kierowany nie zostaje przy tej osobie A, to znaczy, że rytuał się nie udał i nie będzie z tego konsekwencji, czy na zasadzie nie udało się ale karę poniesiemy? I w sumie, jak później taka osoba A może się z tego wyplątać ( z głupoty jak mniemam) ?

I'm standing, running, I'm back again...
Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie, Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia, pojawią się sami i zostaną!
Odpowiedz
#6

Jestem facetem Uśmiech
No właśnie to samolubne podejście i jednocześnie zamach na czyjąś "wolną wolę ". 
Mało, że to nie etyczne, to jeszcze karma wróci i może się odbić na rzucającym w bardzo bolesny sposób.
Odpowiedz
#7

Przepraszam Cię bardzo ????
Jednocześnie Cię rozumiem, bo ja też jestem facetem i też nie raz napisał tu ktoś do mnie w formie żeńskiej ????
Chyba taki urok forum ????
Są inne sposoby na przyciągnięcie miłości i nie szkodzenie nikomu i w tym samemu sobie.
Odpowiedz
#8

Słyszałem, ze podobno miłość pojawia się jak jej nie szukasz. W moim przypadku to się raczej nie sprawdza, ale może komuś pomoże Rotfl
Odpowiedz
#9

Słyszałem, ze podobno miłość pojawia się jak jej nie szukasz.
Haha to przynajmniej już wiem czemu mnie omija szerokim łukiem ????
Odpowiedz
#10

Słyszałem, ze podobno miłość pojawia się jak jej nie szukasz.
Coś w tym jest Panowie. Mi się pojawiła jak nie szukałam, wprost przeciwnie.
Choć z drugiej strony czy to była miłość  Foch
Odpowiedz
#11

Panowie zrzędzicie jak stare baby  Rotfl
Jeden mądrzejszy od drugiego, specjaliści od orbitującej miłości Pociesza Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#12

A no zrzędzimy, bo PESEL nie ten i ciągle nikogo przy boku Język
Odpowiedz
#13

Wam mężczyznom sprzyja natura, możecie płodzić do późnej starości. Zresztą z dobrym facetem jest jak z dobrym winem, z wiekiem zyskuje. Mówię prawdę  Buźki

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#14

Wino, czy nie, nikt nie chce czekać do 50 ????
Heh nie przesadzał bym z tym płodzeniem w każdym wieku. Ogólnie jest to możliwe raczej teoretycznie niż w praktyce ????
Odpowiedz
#15

"To czego szukasz, szuka też Ciebie" Rumi
Jeśli coś nie przychodzi trzeba stanąć w szczerości wobec samego siebie i zastanowić się czy rzeczywiście jesteśmy gotowi, otwarci i gorąco pragniemy, czy też po prostu wydaje nam się że tak by było dobrze. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#16

Ooo i ten cytat mi się podoba ????
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości