X Koło fortuny - okoliczności
#1

Zrobilam uklad na pazdziernik dla mojego faceta. W 10pkt. Niespodzianka wyszlo Kolo Fortuny, ta karta w moich oczach nie jest ewidentnie ani na plus ani minus, wiec dociagnelam dwie kolejne dla rozjasnienia.
Tak wiec mamy : Kolo Fortuny, As Pucharow, Krolowa Bulaw
Pytanko jest jak Wy to widzicie? Nie jestem pewna czy ide w dobrym kierunku, dobrze byloby poznac Wasze sugestie.

Pozdrowionka o poranku  Hejka
Odpowiedz
#2

a może przedstawiłabyś najpierw jakąś swojąwizję?;> Bo ja na przykłąd nie wiem w jakim ty idziesz kierunku, bo nic nie napisałaś
Odpowiedz
#3

Nie napisalam, bo nie chcialam niczego Wam sugerowac Oczko
Odpowiedz
#4

patrzylabym tutaj na Kolo albo jako zbieg przypadkowych wydarzen (albo karme), ktore dadza mu szanse spotkac fajna Krolową
a moze to Tobie on wyjdzie naprzeciw
gorzej, jesli to ktos inny
trudno jest sie wypowiadac bez calego rozkladu
Odpowiedz
#5

jak spojrzałam na te karty, to one idealne na romans bo i as puch i buławiana Rotfl

pokazałabyś cały rozkład?;>
Odpowiedz
#6

To byl rozklad na miesiac podpatrzony tu na forum, czyli 10pkt 1;. Nauka, 2 Finanse, 3 Uczucia, 4 Zdrowie itd, na kazdy temat pojeduyncza karta, jedynie gdy pojawilo mi sie Kolo dociagnelam zeby podpatrzec wiecej szczegolow.
Dzieki za pierwsze wnioski Kwiatek
Odpowiedz
#7

No ale Asia może się w kartach pokazywać jako ta Królowa Buław Myśli
Odpowiedz
#8

mozna zrobic partnerski - ale jesli jest miedzy Wami ok, to po co drazyc
Odpowiedz
#9

Dobra, spoko, 77jeśl;i chodzi o naszą autorkę to czy pod względem zodiakalny, albo jakakolwiek charakterystyka królowej buław pasuje do Ciebie?


Dla mnie niepokojące jest tu to ..as kieli, u mnie to zawsze uczucie jednostronne...


Jeśli interpretowac ten jedyny wycinek, to mozna powiedziec,że koło jako aspekt karmiczny obrazuje,że ten chłopak być może zainteresuje się jakąś inna dziewczyną, ale to buławianka, więc jedynie romans, nic trwałego..
no chyba,że wyszłaś to ty, wtedy mozna powiedzieć,że coś zacznie rozkwitać na nowo, choć.. raczej bym obstawiała tę pierwszą wersję..
Odpowiedz
#10

A jaka karta wyszla na prace ?
Ta Q bulaw to moze jego szefowa ? lubi go, wiec da mu szanse wyplynac na "szersze wody"... Cwaniak
Odpowiedz
#11

Q buław, słabo mi pasuje do szefowej, chyba,że jakaś atrakcyjna kobita chodzący sex Rotfl

na szefową to QMieczy Rotfl
Odpowiedz
#12

No i wlasnie nauczylam sie czegos waznego. Szlam w tym samym kierunku niby romans a jednoczesnie zalozenie ze Krolowa Bulaw moze byc mna w pazdzierniku. I dzieki Wam zerknelam w pkt. Dom - 10 kielichow, i Uczucia - 10 monet, wyglada na to ze jednak nie ma sie czego obawiac Oczko Dzieki za podpowiedz o zerkniecie rowniez na inne karty i powiazanie tych puzzli w calosc. Jestem w nauce krok do przodu. Dzieki Dziewczyny Buziak
Odpowiedz
#13

...bo ty sie tu romansu dopatrujesz, Pczólka, dlatego ci Q buław nie pasuje na szefową. Ale to przecież była moja interpretacja tych kart...
Odpowiedz
#14

na pierwszy rzut oka tak to wygląda Rotfl

Patrząc na całość układu zapewne by mi się rozszerzyły horyzonty myślowe, Rotfl

Nie neguję, tylko podałam też jakie ja mam zdanie.. "słabo mi pasuje "
Odpowiedz
#15

PczółkaMaja napisał(a):Dla mnie niepokojące jest tu to ..as kieli, u mnie to zawsze uczucie jednostronne...

Oczko co czlowiek, to interpretacja
ja z kolei postrzegam Asa kielichow jako szanse na udana milosc, cieple uczucia (ich rozkwit, to jest taki kwiatowy paczuszek) - i wcale nie jednostronne, raczej takie "wash & go", czyli wrecz dwa w jednym
Odpowiedz
#16

to też zależy od tego jak ktoś się umówił z kartami,prawda?Oczko
Odpowiedz
#17

Skoro juz tak sobie teoretyzujemy, to ta Q bulaw(+As kiel) moze byc rownie dobrze jakąś kobietą, która go darzy uczuciem, lub sympatią...np. jego siostra...lub ciocia...lub ...i tu można by mnożyć przykłady....
Odpowiedz
#18

teoretycznie tak, dlatego warto zobaczyć cały rozkład jak to wygląda..

bo to podobnie jak interpretujemy karty dnia, mamy przykładowo trzy w zestawieniu- i zwracam tylko uwagę na jeden aspekt
Odpowiedz
#19

PczółkaMaja napisał(a):to też zależy od tego jak ktoś się umówił z kartami,prawda?Oczko

w duzej mierze - tak mysle Uśmiech
Odpowiedz
#20

Rudalila, milosc, zaduzenie np. kolezanki z pracy, ktora sie w nim podkochuje, ok; ale nie zapominajmy ze karty dotycza Uczuc, Emocji, Nespodzianki itd. mojego Faceta a nie potencjalnej Pani, wiec ta opcje nam to chyba eliminuje ..... moim skromnym zdaniem oczywiscie Oczko
Odpowiedz
#21

Dla mnie As kielichów to również szansa na miłość. Nie rozpatrywałabym go w ujęciu jednostronnego zaangażowania.
Co do tego chodzącego seksu w Królowej Buławie to mnie zaskoczyłyście nie powiem hahaha

Asiu nie ma czego się bać. Będzie dobrze Buziak Uśmiech
Odpowiedz
#22

Asiu tak sobie pomyslalam ze zaskoczysz go nowymi zmianami jakie wprowadzisz,az chlopak bedzie mial zawrot glowy Rotfl i bedzie to dla niego ogromna niespodzianka. Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości