Warsztat 238 - Niespodzianka
#1

Witajcie, chyba czas ożywić kącik. Dziś miałem bardzo szczęśliwy dzień i spotkały mnie 3 niespodzianki ????
Co to było? (Hmm, nie chce podpowiadać, ale te 3 niespodzianki dotyczyły tego samego)
Odpowiedz
#2

Intrygujące to Twoje pytanie, Nastku...
I świetnie, że ożywiłeś wątek warsztatowy.
Odpowiedz
#3

Dziękuję bardzo. Zapraszam do udziału ????
Odpowiedz
#4

(24-01-2021, 00:11)nastek96 napisał(a):  Witajcie, chyba czas ożywić kącik. Dziś miałem bardzo szczęśliwy dzień i spotkały mnie 3 niespodzianki ????
Co to było? (Hmm, nie chce podpowiadać, ale te 3 niespodzianki dotyczyły tego samego)
Tasowałam karty, myśląc intensywnie o Twojej "niespodziance". Z talii wypadły mi 2 karty, w pozycji prostej: Paź Mieczy i 9 Denarów. Paź Mieczy pokazuje mi zwykle inteligentne, czasem wręcz złośliwe dzieci, najczęściej z trygonu powietrza (z moim własnym dzieckiem na czele)  Oczko  , kłótnie, potyczki słowne, przekomarzania itp. lub po prostu przekazywanie wiadomości, kontakty słowne. Skoro to była niespodzianka (a nawet 3!), to obstawiam, że chodzi o jakieś wiadomości. 9 Denarów może sugerować, że te wiadomości (pozytywne, skoro to była miła niespodzianka) dotyczyły spraw materialnych lub po prostu Cię w jakiś sposób usatysfakcjonowały, wzbogaciły (?). Można tez odnieść się do postaci na karcie (a propos, 9 Denarów jest wyraźnie inspirowana nowelą "Sokół" z "Dekameronu" G. Boccaccia) - wówczas interpretowałabym to tak, że wiadomości przekazała Ci kobieta, taka raczej zadowolona z życia, ze swojej sytuacji bytowej, spełniona zawodowo, prawdopodobnie singielka (jak bohaterowie "Sokoła" - kawaler i zamożna wdowa). Przy czym te dwie interpretacje 9 Denarów (charakter wiadomości, osoba) nie muszą się wykluczać, a mogą współistnieć. 

Mam nadzieję, że za bardzo nie popłynęłam... (?)  Myśli
Odpowiedz
#5

Dziękuję bardzo Kama. Narazie nie mogę powiedzieć, czy z bardzo nie popłynęłaś, aby nie podpowiadać innym ????
Zapraszam kolejne osoby ????
Odpowiedz
#6

VII Rydwan + As buław + Rycerz monet + XIX Słońce

Karty kojarzą mi się z wakacjami, jakimś wyjazdem-ewentualnie może chodzić o pracę.
To były niespodziewane informacje dla Ciebie. Mogły Cię zaskoczyć pozytywnie.
Mogłeś otrzymać propozycję związaną z pracą, mogłeś dostać jakieś ważne zadania, coś dot. wdrożenia, działań, pomysłu.

Pozdrawiam Buziak Buziak
Odpowiedz
#7

Dziękuję bardzo ????
Zapraszam dalej
Odpowiedz
#8

Nikt nie doszedł, więc zweryfikuje ????
Otóż w sobotę miałem egzaminy w szkole i dostałem trzy 6. Do jednego nie musiałem nawet podchodzić, ponieważ dostałem 6, za to że pracowałem przez cały rok, i był prosty, a jeszcze z jednego po prostu podniesiono mi ocenę. (De facto egzamin zdałem tylko jeden, z dwóch pozostałych po prostu dostałem)
I te trzy 6 z egzaminów to ta niespodzianka ????
Kama - dobre karty Ci wyszły, ale troszkę inaczej to wyglądało niż opisałaś. Paź mieczy jako karta egzaminów i 9 monet jako karta satysfakcji, zadowolenia.
I tak o jednej ocenie poinformowała mnie kobieta, a w sumie o dwóch. Egzamin, który zdawałem był ustny.
Aggata - musiałem wyjechać na egzaminy do innego miasta, nie chodziło o pracę, ale jak wiesz o sprawy naukowe(choć w tym momencie dla mnie to są zawodowe). Jak najbardziej informacje były niespodziewane i mnie zaskoczyły.
I teraz czas na zwycięzcę. Ciężko było podjąć, bo każdy uchwycił kawałek niespodzianki, ale chyba najbliżej była Aggata.
Gratuluję Aggata ????
I muszę pochwalić Kama, bo to jej pierwszy warsztat, a poszło całkiem nieźle ????
Odpowiedz
#9

Gratuluję Aggacie. I dziękuję Ci, Nastku, za weryfikację. Szkoda tylko, że tak niewielu osobom chce się jeszcze z nami bawić... Smutny
Odpowiedz
#10

Coraz mniej nas na forum, kiedyś wyglądało to trochę inaczej. Ale jeśli są trzy osoby, to nie jest źle ????
Odpowiedz
#11

O, gratuluję nastek tak świetnych ocen! Uśmiech
Obie dziewczyny krążyły wokół tematu i były bardzo blisko, super.  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#12

Dziękuję bardzo ????
Odpowiedz
#13

Dziękuję bardzo. 
Z uwagi na to, że nie mam pomysłu może ktoś zechce poprowadzić kolejny warsztat?
Zapraszam ????????
Odpowiedz
#14

To ja chętnie, jeśli się zgodzisz Uśmiech
Odpowiedz
#15

Oczywiście, że się zgadzam  Buziak
Odpowiedz
#16

To czekamy na warsztat Kama ????
Odpowiedz
#17

(29-01-2021, 10:54)Kama napisał(a):  Szkoda tylko, że tak niewielu osobom chce się jeszcze z nami bawić... Smutny
Wiem, kurczę i strasznie żałuję.
Cholernie lubiłam te wszystkie nasze gry i zabawy  :cheese:
Mam coraz mniej czasu dla siebie i u mnie głównie to chyba tym to jest spowodowane,
nie wiem. A może i faktycznie dlatego, bo forum powoli wygasa.
Ale postaram się częściej tu wpadać, jak kiedyś  Tak

I też wezmę udział w kolejnym warsztacie  Jumpyellow
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości