Karma, dług karmiczny
#1

Witam. Mam znajomego który był w moim otoczeniu od dziecka... chodziliśmy razem do podstawówki jako dziecko nie zwracałam na niego uwagi. Po czasie gdy staliśmy sie duzo starsi dokładniej dorosli zostaliśmy sąsiadami przypadkiem zaczelam go zauważam potem bardzo mocno mi sie zaczal podobać.. zakochałam sie dochodziło między nami do zbliżeń on mnie okłamywał zwodził nie mowil w prost o uczuciach... strasznie cierpiałam przez to ze nie moge z nim byc nigdy mi sie to wczesniej nie zdarzyło... tak silne uczucie to dziwne !!! teraz oboje w tym samym roku zostaliśmy rodzicami z innymi partnerami zanim spodziewali sie dziecka czułam ze on tez bedzie mial dziecko jak i ja !!! Czuje tez ze napewno nie wyjdzie mu z ta kobieta mimo ze mieszkają razem.. czuje to.. co jakis czas pisze do mnie nadal co u mnie slychac mimo ze dawno na zywo nie rozmawialiśmy juz z 3 lata i co jakis czas ciagle pisze jakby tez nie mogl zapomnieć o mojej osobie..  mamy oboje karmiczna 27 jako liczby ekspresji ja w nazwisku bodajże on w imieniu... 
jego imie to Patryk , moje Joanna 
jego data urodzenia to 15.03.1999 
Moja data to 04.08.1996
 
czy ktos moglby obliczyć czy mamy zwiazek karmiczny? 
 Moje cyfry z nazwiska to 11 dusza, wibracja 38=2 , ekspresja 27 
z jego nazwiska to 16 dusza, wibracja 34=7 i ekspresja 18
z jego imienia ekspresja to tez karmiczna 27 
z góry dziekuje

Aha jeszcze jedno ... on urodził sie rok i dzien predzej niz moj brat i jego tata urodził sie rok i dzien predzej niz moj tata a jego mama ma urodziny takze w sierpniu jak ja i jego siostra urodziła sie dnia którego miala urodzić sie moja  corka, a jego corka urodziła sie w maju tak jak moj brat  Dziwne...!
Odpowiedz
#2

O związkach karmicznych, o karmie, liczbach karmicznych mamy troszkę napisane w tym dziale...poczytaj...
Moze sama sobie i nam odpowiesz...czy to jest zwiazek karmiczny...
Uczymy się nawzajem...
Zachęcam do aktywności na Forum...

Czy te dane, które wpisałaś w pierwszym poście , to Twoje wyliczenia, czy wykonał to dla Ciebie numerolog...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Jasne, poczytam interesuje sie tym aczkolwiek nie wiem dokładnie po czym poznac czy to zwiazek karmiczny.. np czy to ze oboje mamy liczby ekspresji 27 to znaczy ze zwiazek karmiczny czy jakas inna bliska relacja z przeszłości ? To mnie najbardziej zastanawia i czemu nadal o śnie myslimy..

Kalkulator numerologiczny, obliczać ja tez dosyc potrafię tylko nie rozumiem gdzie ma byc podobieństwo lub ma go nie byc zeby moc mowic ze zwiazek np jest karmiczny bądź nie? Czy trzeba miec te same karmy ? Czy trzeba z daty urodzenia miec jakas taka sama cyfrę po zsumowaniu? Tego nie rozumiem.. jak hm rozumiała - nie pisalabym tego postu, a w necie odpowiedzi nie moge znalezc na to pytanie

Proszę o pomoc ! Troche poczytałam ale nadal nie rozumiem co to za zwiazek karmiczny
Odpowiedz
#4

Sypialiście ze sobą, dla niego to był tylko seks, oszukiwał Cię i okłamywał, a Ty się w nim zakochałaś.
Nie widzieliście się od 3 lat. On ma partnerkę z którą razem mieszkają i mają małe dziecko, Ty również zostałaś mamą. Tak wyglądają fakty.
A teraz wyczekujesz aż Jego związek się rozpadnie, na siłę w datach i liczbach doszukując się czegoś co Was nierozerwalnie łączy na jakimś wyższym poziomie.
Proszę Cię obudź się, bo sama się ranisz.
To co niektórzy nazywają "związkami karmicznymi" to po prostu toksyczne relacje z których ludzie nie raz latami nie potrafią się wyplątać i często tylko ranią się nawzajem... rodzaj chorego uzależnienia które nic dobrego ze sobą nie niesie. A od uzależnienia trzeba radykalnie się odciąć, zostawić je za sobą i starać się zapomnieć, zamiast zastanawiać się co i jak, i w kółko wracać myślami do przeszłości podsycając w ten sposób jego trwanie.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Magikpfk33 - ciężko mi powiedzieć, czy to związek karmiczny. Ogólnie tak jak napisała LeCaro częściowo sama się ranisz. Z tego co piszesz wynika, że ty nadal go kochasz mimo upływu lat. Najlepiej będzie jak się sama zastanowisz nad tym co czujesz i nad tym jakie może mieć intencje skoro jak zauważyłaś zwodził Cię.
Relacje karmiczne mamy często z różnymi osobami z naszego otoczenia. Nie tylko z partnerami, ale także z osobami jak ojciec, czy matka. A same związki karmiczne są często tylko po to, aby  przerobić lekcje i się rozstać.
Nwm, czy między wami jest jakaś karmiczna relacja, ale przemyśl sobie, czy ty nadal czasem czegoś do niego nie czujesz?
Odpowiedz
#6

Ja go nie kocham Uśmiech kiedys bardzo kochałam i tak wygladalo, ze sie mna bawił, ale nie chcialabym juz z nim byc mimo ze czesto mam z nim kontakt bo on pisze i czasem zastanawia mnie po prostu jego zycie, ale odcielam sie od tego. Chcialam po prostu dowiedziec sie czy jest to zwiazek karmiczny czy nie i tyle.  I nie wyczekuje na to az sie rozstaną, mam to gdzies, po prostu wiem ze tak bedzie i tyle, bo to przeczuwam!!!
Odpowiedz
#7

Nie specjalizuje się w karmie. Ale słyszałem kiedyś, że podobno związki karmiczne to takie, których wibracja równa się 7 lub 9.
Aby to obliczyć dodaj swoją drogę życia i drogę życia partnera. Zsumuj i zredukuj to. Jeżeli wyjdzie 9 lub 7 to jest prawdopodobieństwo, że to jest relacja karmiczna. Jednak pamiętaj, że jest to tylko wskazówka i aby dowiedzieć się więcej trzeba by już się przypatrywać piramidzie numerologicznej lub skorzystać z innych metod.
Odpowiedz
#8

   
Wie moze ktos o co tu chodzi? W sensie jaka karmę mamy w związku do przerobienia z dana osoba?

Ok... juz wiem.. mężczyzna ten ma PUNKT ZWROTNY RÓWNY 1 jak moja DROGA ZYCIA.
Tylko teraz... co to za zwiazek i co to za dług? Moze wie ktos albo skad dowiem sie i gdzie przeczytam co mamy do odpracowania?
Odpowiedz
#9

Skąd masz informację, że równość jego punktu zwrotnego i twojej drogi życia oznaczają, że związek jest karmiczny?
Odpowiedz
#10

Bo jest to zaliczone do długu karmicznego w tej tabeli również czytalam o tym ze zwiazek jest karmiczny jesli suma dróg zycia daje 6 lub 9 albo dx równa sie pz lub dzien urodzenia drugiej osoby
Odpowiedz
#11

Wydaje mi się, że związek karmiczny może występować jeśli suma dróg życia może wynosić 7 lub 9(nie 6).
O nie wiedziałem o tej reszcie. Ale pamiętaj, że to wskazówki. Dobrze by było, gdybyś spróbowała skorzystać z kart, albo z astrologii, aby się dowiedzieć, czy związek jest karmiczny.
Odpowiedz
#12

Masz rację, zdecyduje się jeszcze na tarota Uśmiech
Odpowiedz
#13

Ale spróbuj wpierw zinterpretować to co znalazłaś w numerologii ????
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości