Warsztat 240 - Urodziny
#1

Warsztat krótki i na temat  :cheese: 
20 stycznia miałam urodziny. Moje pytania:

1. Z kim je spędziłam i gdzie?
2. Co dostałam jako prezent/prezenty?


Zapraszam do udziału!
Rozwiązanie podam w następną niedzielę, tj. 28.02.
Odpowiedz
#2

Z kim - 10 kielichów, Królowa denarów - z rodzina, denarowa to solenizantka.
Gdzie - 2 kielichy, 8 mieczy - mysle ze musial to byc dom ze wzgledu naobowiazujace obostrzenia o czym mowi 8 mieczy. Ewentualnie gdzies przed domem
Co - Król buław, Sprawiedliwość, Głupiec
urzadzenie do cwiczen
Ksiazka 
waga
Buty
zwierzak

http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=94
Nazwy i numeracje kart, prosze pisać zgodnie z Regulaminem...
Odpowiedz
#3

Anju, moje talie (użyłam 2 różnych) pokazały następujące karty:

4 kielichy, Król Mieczy, 7 denarów, 10 denarów. Podczas tasowania odsłoniła się jeszcze 9 denarów.

Moje skojarzenia/odczucia są takie:
Nie było dużej imprezy, to były kameralne urodziny, przypuszczam, że w Twoim domu lub domu rodzinnym. I chyba nie tak miały wyglądać, jak wyglądały, tzn. nie do końca spełniły Twoje oczekiwania. Może planowałaś coś innego, może ktoś z ważnych gości nie dotarł. Przy Królu Mieczy pomyślałam o Twoim ojcu lub bracie (?), może był tam jakiś inny mężczyzna (przyjaciel?) niezbyt wylewny, ale taki racjonalny i konkretny w działaniu (bardzo możliwe, że ma silne związki z żywiołem powietrza). Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że dostałaś jakąś roślinę doniczkową (pewnie dlatego, że na 7 denarów przykuły moją uwagę nie monety, a korzenie, a przy 9 denarów, która mi mignęła, pomyślałam w pierwszej chwili o ogrodzie). A może po prostu kwiaty, które dostałaś, jeszcze nie były dobrze rozwinięte i na ten rozkwit trzeba było poczekać - coś w tym rodzajuOczko... Sądzę, że dostałaś od kogoś z rodziny pieniądze albo coś, co w przyszłości może zyskać na wartości (mam skojarzenie z jakąś inwestycją, lokatą, funduszem inwestycyjnym itp.)
Czekam z zaciekawieniem na weryfikacjęOczko

PS Oczywiście może się też okazać, że w odczycie Twoich urodzin pokazały się moje własne plany ogrodnicze, bo już nie mogę się doczekać wiosny i momentu inauguracji sezonu ogrodniczego u siebie na balkonieOczko
Odpowiedz
#4

(21-02-2021, 23:45)Wildwood napisał(a):  Z kim 10 kielichow Krolowa denarow z rodzina, denarowa to solenizantka.
Gdzie 2 kielichu 8 mieczy - mysle ze musial to byc dom ze wzgledu naobowiazujace obostrzenia o czym mowi 8 mieczy. Ewentualnie gdzies przed domem
Co Krol bulaw Sprawiedliwosc Glupiec
Urzadzenie do cwiczen
Ksiazka 
waga
Buty
zwierzak
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=94
Nazwy i numeracje kart, prosze pisać zgodnie z Regulaminem...
niestety nie moge edytowac tekstu.
Tam wkradl sie tez blad. Zamiast krolowej bulaw powinna byc denarow.
Odpowiedz
#5

1. Z kim je spędziłam i gdzie?
Paź denarów, 2 denary, 9 denarów, 5 mieczy
Widać młodą osobę - jedną lub dwie. Mogą to być przyjaciele. Pomimo obostrzeń udało Wam się "przechytrzyć" system, Oczko coś wykombinować - wyjazd za miasto, wycieczkę, bo widać ruch, przyrodę. Na karcie 5 mieczy widzę góry, śnieg i płonący ogień - więc może tam? Albo jakiś dom czy pensjonat za miastem?...

2. Co dostałam jako prezent/prezenty?
Królowa buław, As mieczy, 10 denarów, Król buław
Dużo energii w tych kartach, i znów ogień. Myśli Może dostałaś coś związanego z gotowaniem? Skojarzyło mi się też z wygodnym siedziskiem lub butami, bo i król i królowa tacy rozparci sobie wygodnie siedzą. Oczko Możliwe jakieś narzędzie komunikacji (np. laptop), albo bardzo żywe zwierzątko (ptak, kot). Dodatkowo jakieś przysmaki do jedzenia, kobieta na karcie 10 denarów ma ich pełen kosz. Uśmiech


Pozdrawiam serdecznie. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#6

Z kim spędziłaś urodziny? 8 monet, Arcykapłana
Z ludźmi z pracy, jakaś mądra kobieta, mama, szefowa
Gdzie? 7 buław, Gwiazda
Jakieś zawody pod gołym niebem, mecz? Zabrali Cię do obiektu sportowego? Basen, albo jakaś wycieczka na łono przyrody.
Co dostałaś? 10 buław, 10 monet
Coś co można nosić na plecach, torebkę, plecak, koszyk na wypady rodzinne, nosidełko dla dziecka. Ewentualnie jakieś kijki do nordic walking. Może coś z czego będzie korzystać cała rodzina?
Odpowiedz
#7

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi  Kwiatek
Ktoś jeszcze chętny?
Zapraszam!
Odpowiedz
#8

Kurczę, każdy z Was ma trochę racji  Rotfl


(21-02-2021, 23:45)Wildwood napisał(a):  Z kim - 10 kielichów, Królowa denarów - z rodzina, denarowa to solenizantka.
Gdzie - 2 kielichy, 8 mieczy - mysle ze musial to byc dom ze wzgledu naobowiazujace obostrzenia o czym mowi 8 mieczy. Ewentualnie gdzies przed domem
(22-02-2021, 13:44)Kama napisał(a):  Nie było dużej imprezy, to były kameralne urodziny, przypuszczam, że w Twoim domu lub domu rodzinnymI chyba nie tak miały wyglądać, jak wyglądały, tzn. nie do końca spełniły Twoje oczekiwania. Może planowałaś coś innego, może ktoś z ważnych gości nie dotarł. Przy Królu Mieczy pomyślałam o Twoim ojcu lub bracie (?), może był tam jakiś inny mężczyzna (przyjaciel?) niezbyt wylewny, ale taki racjonalny i konkretny w działaniu (bardzo możliwe, że ma silne związki z żywiołem powietrza). Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że dostałaś jakąś roślinę doniczkową (pewnie dlatego, że na 7 denarów przykuły moją uwagę nie monety, a korzenie, a przy 9 denarów, która mi mignęła, pomyślałam w pierwszej chwili o ogrodzie). A może po prostu kwiaty, które dostałaś, jeszcze nie były dobrze rozwinięte i na ten rozkwit trzeba było poczekać - coś w tym rodzajuOczko... Sądzę, że dostałaś od kogoś z rodziny pieniądze albo coś, co w przyszłości może zyskać na wartości (mam skojarzenie z jakąś inwestycją, lokatą, funduszem inwestycyjnym itp.)
Czekam z zaciekawieniem na weryfikacjęOczko
(24-02-2021, 02:58)LeCaro napisał(a):  1. Z kim je spędziłam i gdzie?
Paź denarów, 2 denary, 9 denarów, 5 mieczy
Widać młodą osobę - jedną lub dwie. Mogą to być przyjaciele. Pomimo obostrzeń udało Wam się "przechytrzyć" system, Oczko coś wykombinować - wyjazd za miasto, wycieczkę, bo widać ruch, przyrodę. Na karcie 5 mieczy widzę góry, śnieg i płonący ogień - więc może tam? Albo jakiś dom czy pensjonat za miastem?...

2. Co dostałam jako prezent/prezenty?
Królowa buław, As mieczy, 10 denarów, Król buław
Dużo energii w tych kartach, i znów ogień. Myśli Może dostałaś coś związanego z gotowaniem? Skojarzyło mi się też z wygodnym siedziskiem lub butami, bo i król i królowa tacy rozparci sobie wygodnie siedzą. Oczko Możliwe jakieś narzędzie komunikacji (np. laptop), albo bardzo żywe zwierzątko (ptak, kot). Dodatkowo jakieś przysmaki do jedzenia, kobieta na karcie 10 denarów ma ich pełen kosz. Uśmiech
(24-02-2021, 19:50)nastek96 napisał(a):  Z kim spędziłaś urodziny? 8 monet, Arcykapłana
Z ludźmi z pracy, jakaś mądra kobieta, mama, szefowa
Gdzie? 7 buław, Gwiazda
Jakieś zawody pod gołym niebem, mecz? Zabrali Cię do obiektu sportowego? Basen, albo jakaś wycieczka na łono przyrody.
Co dostałaś? 10 buław, 10 monet
Coś co można nosić na plecach, torebkę, plecak, koszyk na wypady rodzinne, nosidełko dla dziecka. Ewentualnie jakieś kijki do nordic walking. Może coś z czego będzie korzystać cała rodzina?


Urodziny spędziłam w swoim domu, z siostrą i przyjacielem  Tak
Było spokojnie, kameralnie, bez tańców  Rotfl
Faktycznie trochę myślałam, że inaczej będzie to wszystko wyglądać.
Dostałam: grę karcianą (taki jakby quiz z pytaniami z różnych dziedzin), ładną szklankę, radyjko do kuchni. 
I tak, rodzice sypnęli groszem  :cheese:

Kama, załóż proszę kolejny warsztat, podałaś najwięcej trafnych informacji  Kwiatek

Dziękuję wszystkim za udział!
Odpowiedz
#9

Wow!!! Bardzo się cieszę! Uśmiech Dzięki! Do jutra pomyślę nad pytaniami. Obiecuję, że tym razem będzie łatwiej! Uśmiech
Odpowiedz
#10

Gratuluję prezentów ????
Brawo Kama ????
Odpowiedz
#11

Kama rowniez gratuluje i czekam na pytanie kolejne Uśmiech
Odpowiedz
#12

Gratulacje, Kama!  Uśmiech Oklaski

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#13

Dziękuję serdecznie i zapraszam do udziału w kolejnym warsztacie Uśmiech
Już jest na forum.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości