4 mieczy
#1

Mam pytanie  Oczko
Jak widzicie 4 mieczy jeżeli chodzi o przyszłość relacji,?
Czy to jest koniec? Czy długi zastoj w relacji. Choć ja bardziej skłaniam się do tego że ktoś został zraniony i trzeba wyleczenia się z tego uczucia czyli raczej koniec.
Odpowiedz
#2

Czarnula, doskonale wiesz, ze znaczenie danej karty współgra z innymi kartami w rozkładzie...
Na temat 4 mieczy, prosze przejrzyj opracowania na naszym Forum...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

(25-02-2021, 20:28)czarnula44 napisał(a):  Mam pytanie  Oczko
Jak widzicie 4 mieczy jeżeli chodzi o przyszłość relacji,?
Czy to jest koniec? Czy długi zastoj w relacji. Choć ja bardziej skłaniam się do tego że ktoś został zraniony i trzeba wyleczenia się z tego uczucia czyli raczej koniec.
 Dla mnie to rodzaj jaskini - wycofanie się, by coś sobie poukładać w głowie, przemyśleć. Wstrzymanie się od działania, rozwijania relacji. Albo też konieczność regeneracji właśnie po zranieniach. Nie interpretowałabym tego jako ostatecznego końca, chyba że obok są inne, mocniejsze karty, które wskazują na odejście, zakończenie.
Odpowiedz
#4

Wiem że karty czyta się całościowo. 
Nie mam z tą kartą żadnych doświadczeń. 
Wiec mam dylemat czy to rozstanie czy odpoczynek od siebie jeżeli chodzi o relacje. 
Dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
#5

Sama 4 Mieczy to według mnie czas odpoczynku, okres przemyśleń, przerwa, ale nie koniec.
Odpowiedz
#6

Nic nie robienie, strach, bo myślimy głową a nie uczuciami, ale niczego ta karta nie wyjaśnia, ponieważ kiedyś możemy się obudzić i oby nie było za późno na uczucia. Czasami sąsiednie karty pokazują dlaczego ktoś nic nie robi w tej relacji, dlaczego nie może albo nie chce. 

4 miecze to ciężka karta, bo tutaj nic ma sygnału, wskazówki, nawet jeśli spotkasz go to nic się nie dowiedz, nic to nie wniesie, bardzo niedobry czas. 
Pozytywnie, jeśli można o tym mówić w tej karcie, jest to, że nie oznacza, że nie ma uczucia, ale że nic się nie stanie, nie rozwinie, czasem powód to np. fakt, że ktoś jest w innym związku. Więc wiele tu zależy od okoliczności. Dla samotnych lub zaczynajacych związek to jest jednak sygnał, że ta druga osoba nic nie zrobi i karty obok pokazują dlaczego, czy mimo wszystko jest uczucie i czy samemu warto działać.
Odpowiedz
#7

(26-02-2021, 10:28)JesiennyLisc napisał(a):  Sama 4 Mieczy to według mnie czas odpoczynku, okres przemyśleń, przerwa, ale nie koniec.

Tak, ale samej karty nie stawiamy, jest zawsze w otoczeniu innych, więc wtedy się czyta je całościowo i pokazuje dlaczego ktoś nie działa i jest zablokowany lub np. nie chce, albo potrzebuje czas żeby pomyśleć
Odpowiedz
#8

Relacja zastygnie, utknie w martwym pinkcie, bo osoby poczuja sie ta relacja zmeczeni
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości