Szukanie zaginionych rzeczy
#1

Niedawno zakupiłam mystical lenormand. Nauczyłam się 10 kart i o niej zapomniałam. Wczoraj miałam zamiar kontynuować naukę. Wyciągnęłam karty, przejrzałam i okazało się ze brakuje karty nr 31 czyli Słońce.
Gdzie jest karta? Czy się znajdzie?
Wszystkie techniki dozwolone.
Ma ktoś ochotę wziąć udział takiej zagadać poza konkursem?

Pytanie też jest o innym forum
Odpowiedz
#2

A na czym polega udział? Jakie są zasady?
Odpowiedz
#3

(15-04-2021, 11:41)nastek96 napisał(a):  A na czym polega udział? Jakie są zasady?
warsztat polega na znalezieniu tej karty Buźki Tylko i wyłącznie. Metoda dowolna. Nie ma zasad.
Odpowiedz
#4

A na jakim forum jest jeszcze to pytanie?

Kartę tą znajdziesz w miejscu gdzie leżą inne Twoje talie.. Znajdziesz ją spontanicznie, może wypadnie, lub wysunie się?
Odpowiedz
#5

Dziękuję wam za zainteresowanie. Ale karta się znalazła .. to karta nr 31 a 1 wygląda jak 7. wiec myślałam ze to karta 37.... Ale się zorientowalam że w talii jest tylko 36 Rotfl Przepraszam za kłopot.
Odpowiedz
#6

Czyli Lady miała rację, tam gdzie są inne karty i sama się znajdzie
Odpowiedz
#7

(15-04-2021, 11:58)Lady of Dreams napisał(a):  A na jakim forum jest jeszcze to pytanie?

Kartę tą znajdziesz w miejscu gdzie leżą inne Twoje talie.. Znajdziesz ją spontanicznie, może wypadnie, lub wysunie się?
PrzepraszaN Ale jakoś przeoczyłem Twoją odpowiedź. To dlatego ze forum nie jest dostosowane do telefonu. 
Lady Kwiatek

Na tropie rzeczy zaginionych. Możemy otworzyć taki temat i jak będzie okazją (znaczy komus coś zaginie) moezemy zadawać zagadkę.
Odpowiedz
#8

No widzisz, znalazła się sama między kartamiOczko
Super , że już wszystko w porządku.
Odpowiedz
#9

Fajny pomysł z tym wątkiem. Przyda się dla tych bardziej roztargnionych ?
Odpowiedz
#10

Też bardzo mi się podoba Uśmiech Ja często nie gubię rzeczy, ale moja córka codziennie!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości