Śledzenie w tarocie
#1

Ktore karty wam pokzaly ze ktos was sledzi/podglada/przeglada korespondencje/macie wirusa itp?
Mi 10 denarow. Na karcie RW mezczyzna podglada rodzine. Moze to byc senior/seniorka rodu.  Dlatego ta karta wg mnie idealnie pasuje do tego tematu.
Nastepnie moze to 2 bulawy. Karta moze wskazywac ze ktos obserwuje kazdy nasz krok. I to moze byc podyktowane zainteesowaniem na tle erotycznym(?).
No i oczywiscie karta 5 mieczy. tutaj wszystko co najgorsze. 
Jakie macie doswiadczenka w temacie?
Odpowiedz
#2

Dla mnie taką kartą jest przede wszystkim 7 mieczy. Kilkakrotnie pokazała mi osoby, na które należy uważać - nieszczere, obłudne, ze złymi intencjami. Ktoś, kto chce coś zabrać, przywłaszczyć sobie, próbuje oszukiwać, szpiegować, działać skrycie itp. Czasami, gdy robię coś w tajemnicy, w ukryciu, też w tej karcie wychodzę. 5 mieczy postrzegam bardziej jako "pyrrusowe zwycięstwo" - coś się niby udaje, ale nie ma z tego ani satysfakcji, ani korzyści.
Odpowiedz
#3

Masz racje. Zawsz emi sie te 2 kart myla. Musze jeszcze raz przejzec ten temat z porownaniem obu kart.
Odpowiedz
#4

Paź Kielichów i 8 Buław - pokazują mi śledzenie w Internecie, przeglądanie FB itp.
Odpowiedz
#5

Jeśli chodzi o pojedynczą kartę, to może być 9 buław.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#6

Cytat:Ktore karty wam pokzaly ze ktos was sledzi/podglada/przeglada korespondencje/macie wirusa itp?
Paź mieczy
Odpowiedz
#7

9 buław zdecydowanie jako odwrócona, może też i prosta. To takie śledzenie i zbieranie dowodów na kogoś, żeby w którymś momencie wybuchnąć, zrobić awanturę.

No i Diabeł wraz z odwróconą kartą - tu już chorobliwie, toksycznie wraz z takim negatywnym erotycznym nastawieniem, obsesyjnie.
Odpowiedz
#8

Nigdy nie patrzyłam na 9 Buław w ten sposób... ale teraz mi się przypomniało, że kiedyś postawiłam znajomemu kartę dnia i wyszła 9 Buław właśnie.  To był dzień w którym on miał odsłuchać nagrania z dyktafonu na który nagrał swoją żonę ...bo no wiecie,  nie ufał jej zbytnio. Jak opowiedział mi swój dzień to myślałam że ta 9 dotyczyła tego, że on się cały dzień bronił przed odsłuchaniem tego, ale dzięki temu wątkowi widzę to teraz inaczej ?
Odpowiedz
#9

Chyba chodzi o to, że ta karta może ogólnie oznaczać podejrzliwość, ostrożność.
Odpowiedz
#10

Kama ja bym dodała, że w parze z zazdrością i wtedy właśnie jest to śledzenie
Odpowiedz
#11

Ja nie kojarzę 9 buław z zazdrością. Raczej ze zranieniami, które prowadzą do nieufności i podejrzliwości.
Odpowiedz
#12

Prosta 9 bulaw jako zazdrość, ale póki co duszenie w sobie, bez awantury, takie podglądanie, śledzenie, sprawdzanie. Odwrócona to już zazdrość kipi i ktoś focha ma ewidentnie. To w sytuacji kiedy pytamy np. czy ona jest zazdrosna i ta karta mówi to ewidentnie wraz z takim podglądaniem jako prosta.

Ktoś tak to widzi jeszcze?
Odpowiedz
#13

Podałam 9 buław jako kartę śledzenia, szpiegowania itp. po prostu ze swojej praktyki. Uśmiech

Natomiast jeśli chodzi o teorię... 
Myślę że osoby wróżące bardzo często nie doceniają tej karty wrzucając ją do prostej szufladki typu "osoba zraniona" albo "karta zastoju", i skupiają się bardziej na innych kartach w rozkładzie. Moim zdaniem to jest błąd, ta karta o czymś mówi, chociaż człowiek na niej przedstawiony pozornie nie robi nic. Warto się zastanowić nad 9 buław i zadać sobie kilka pytań... bo mimo wszystko karta należy do energetycznego dworu buław. Czy jeśli zatrzymamy energię w miejscu to jest to korzystne? czy ta energia gdzieś uleci na ten moment... czy może raczej gdzieś się kumuluje i może znaleźć "niezdrowe" ujście (chociażby w szpiegowaniu)? czy zraniony człowiek stoi bezradnie... a może myśli jak się odegrać?
Warto mieć to na uwadze patrząc na niewinną 9 buław... moim zdaniem ta karta zdecydowanie "wysyła" negatywną energię, choć oczywiście nie zawsze pokazuje człowieka, który ma zamiar nas skrzywdzić - przynajmniej umyślnie, bo nieumyślnie bardzo często tak.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości