Warsztat 248 - Wakacje
#1

Witajcie, 
Otwieram kolejny warsztat. Od 14 do 16 czerwca byłem na wakacjach.

1.Gdzie byłem(co to za miejsce)?
2.Z kim byłem?

Serdecznie wszystkich zapraszam. Wyniki 3 lipca lub później zgodnie z zapotrzebowaniem  Uśmiech
Odpowiedz
#2

Cześć,
moje sugerowane odpowiedzi:

1. Królowa Kielichów + 9 mieczy + 9 kielichów
Myślę, że te dni spędziłeś na łonie natury. Okolice lasów, jezior, możliwe, że jakiś drewniany domek na tzw. zadupiu    Grayflying
Dodatkowo dodam (może spostrzeżenie będzie trafne, może i nie), że mógł być problem z dotarciem tam/wyjazdem stąd.
Możliwe zagubiona droga, błąkanie się.

2. 9 buław + As kielichów
Znajomość ciepła i serdeczna, ale mimo wszystko trzymasz jakiś bliżej nieokreślony dystans do tej osoby.
Myślę, że energia tu jest energią żeńską.
Stawiam na koleżankę, przyjaciółkę. Znajomość może być dość świeża, idąca do przodu.
Odpowiedz
#3

Dziękuje bardzo Anja,
zachęcam kolejne osoby  Uśmiech
Odpowiedz
#4

1. XIV Umiarkowanie as buław
Myślę ze nad rzeka , potokiem tudzierz jakies uzdrowisko zwiazane z woda-pijalnia wod?.Tereny nizinno pagorkowate. Mysle ze pobyt mogl byc zwiazany z jakas aktywnoscis fizyczna.

2. z kim- as mieczy 5 bulaw paz bulaw. Z grupa? Bylo was 5 osob? Moze mlode osoby?
Odpowiedz
#5

Dobrze, że pojawił się kolejny warsztat i możemy na chwilę przerwać ten sezon ogórkowyOczko

1. Gdzie byłeś?  
Wyciągnęłam: Pazia kielichów, 10 buław i 6 mieczy. No wygląda mi na to, wziąłeś ze sobą trochę rzeczy (10 buław) i byłeś nad dużą wodą. Na 2 kartach mam morze, więc to moje pierwsze skojarzenie, ale nie wykluczam też jeziora albo jakiegoś kanału, bo jest zaznaczone to przemieszczanie się między brzegami... Więc jeśli nie Bałtyk, to może np. Kanał Elbląski? 

2. Z kim byłeś?
Dziwne karty: X Koło Fortuny (wypadło), 8 mieczy i 8 denarów
Moja pierwsza myśl jest taka, że to nie był z dużym wyprzedzeniem planowany wyjazd, tylko taki bardziej spontaniczny i/lub w towarzystwie takiej osoby: otwartej, entuzjastycznej, spontanicznej. Tak jakby ta osoba była bardzo zmęczona pracą (8 denarów), miała wszystkiego dosyć i bardzo chciała się wyrwać z codziennego kieratu, ale też oderwać się od jakichś przygnębiających myśli. Ewidentnie odczuwam tutaj chęć uwolnienia się, oderwania właśnie... (Jest też możliwe, że karty pokazały Twoje nastawienie/odczucia, a nie tej osoby, z którą byłeś). Na wszystkich kartach mam kobiety i na tej podstawie sądzę, że byłeś z jakąś fajną babką, ale bardziej znajomą, koleżanką lub jakąś kobietą z rodziny. A może nawet z kilkoma kobietami, koleżankami.

Też chciałabym już wyjechać! A póki co czekam na rozstrzygnięcie Oczko
Odpowiedz
#6

Dziękuje Wildwood,
Dziękuje Kama, (mam nadzieję, że wyjedziesz na jakieś szalone wakacje)
Zapraszam kolejne osoby  Uśmiech
Odpowiedz
#7

1. Gdzie byłeś?
Królowa Mieczy, IX Pustelnik, 7 Monet
Myślę, że byłeś w górach, tereny górzyste, gdzieś gdzie jest wysoko, było tam mało ludzi, z dala od dużej miejscowości, gdzieś gdzie życie zwalnia. 

2. Z kim byłeś?
Królowa Buław, 10 Buław, 8 Mieczy
Wychodzi na to, że z jakąś kobietą, taką konkretną, ognistą duszą, jednak ta osoba mogła być dla Ciebie męcząca, nie do końca wiedziałeś co masz o niej myśleć, ta osoba mogła być inna na zewnątrz niż w środku, nie do końca szczera albo po prostu zmęczona Uśmiech
Odpowiedz
#8

Gdzie byłeś?
9 monet, I MAG, 9 mieczy

Byłeś blisko natury, na świeżym powietrzu, może jakiś domek, agroturystyka, gospodarstwo i ogólnie ładny krajobraz, dużo zieleni. Mag pokazuje, że to może być jakiś specjalistyczny obiekt - tutaj skłaniałabym się do hotelu, agroturystyki, coś prowadzonego przez kogoś, może rodzinna firma? 9 miecyz mówiłaby, że dobre wyposażenie w sieć, Internet, parking, a więc takie wakacje na łonie natury na wysokim standardzie Uśmiech

Z kim byłeś?
7 buław, VI KOCHANKOWIE, 2 buławy

Większa grupa osób, może ktoś z pracy, znajomi? Dość aktywni, energiczni, na sportowo spędzaliście czas. Również ktoś Tobie bliski - dziewczyna, ukochana.
Odpowiedz
#9

Dziękuję bardzo  Uśmiech
Zapraszam kolejne osoby
Odpowiedz
#10

Witajcie, zgodnie z obietnicą, czas na wyniki  Uśmiech

Byłem nad morzem z rodzicami. Nie wiedzieć czemu wszyscy odczytali kobietę, ale nikt nie zauważył mojego ojca.

Każdy coś zgadł, więc najpierw po kolei powiem co było trafione: 

Anja: był blisko lasek, w pewnym sensie na łonie natury, ale niekoniecznie, bo jednak w mieście. Bardzo dobrze odczytałaś, że był problem z dojazdem tam, były ogromne korki. Ciepłość i serdeczność też jest trafiona. 

Wildwood:
Wymieniałaś różne miejsca z wodą, więc skojarzenia miałaś dobre. I byliśmy dość aktywni, dużo chodzenia na piechotę. 

Kama:
Byłem nad dużą wodą, nad morzem. Ja nie wziąłem ze sobą wielu rzeczy, ale moja mama owszem. Ona by najchętniej zapakowała pół domu. W końcu mikser może się przydać w każdej sytuacji  Rotfl
Owszem, nie planowaliśmy wyjazdu dużo wcześniej. Wyczytałaś tu intencje mojej mamy. Była bardzo zmęczona pracą i bardzo mocno potrzebowała się oderwać. I trafiłaś, że z kobietą z rodziny. 

JesiennyLisc:
W pewnym sensie życie tam zwalnia, wszyscy są na wakacjach. Byłem z kobietą, która była zmęczona. 

selena889:
Byłem blisko natury. To był hotel z dobrym wyposażeniem: internet, parking.
Spędzaliśmy czas dość aktywnie i były to osoby mi bliskie. 

Czas podać zwycięzce. Najwięcej szczegółów podała Kama i jako jedyna szczegółowo powiedziała, że byłem nad morzem. Kama gratulacje  Oklaski
Czekamy na kolejny warsztat
Odpowiedz
#11

Cieszę się Uśmiech Pomyślę nad następnym warsztatem i w przyszłym tygodniu zamieszczę na forum.
Odpowiedz
#12

Gratulacje Kama Uśmiech
Odpowiedz
#13

Bardzo dziękuję za informację i gratulacje dla Kamy  Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości