Portret partnerski
#1

Prosze kto chętny niech zerknie i pomoże. Szczególnie zależy mi na tarotowym wspólnym partnerskim.

Moja doniczka 25.10.1974
Dzieciństwo 25-22=3 Cesarzowa
Wiek średni 10 Koło Fortuny
Wiek dojrzały 21 Swiat
Podświadomość 10+3= 13 Śmierc
Świadomość 31-22=9 Pustelnik
Podświadomość 13+9= 22 Głupiec
Misja 3+9=12 Wisielec
Jak wypełnić misję 10,+22=32-22=10 Koło Fortuny

Jego
6 KOCHANKOWIE
3 Cesarzowa
21 Świat
6+3=9 Pustelnik
24 -22=2 Kaplanka
9+2=11 Siła
6+2=8 Sprawiedliwość
3+11=14 Umiarkowanie

To teraz wspólna doniczka
Początek znajomości 3+6=9Pustelnik - Poznaliśmy się przez net nie było między nami kontaktu każdy osobno w swoim świecie

Rozwój znajomości 10+3=13 Śmierc brak rozwoju potrzeba transformacji tej znajomości trudności przeszkody

Okres schyłku 21+21=42-22=20 Sąd boży tutaj bym powiedziała że znajomośc ruszy odżyje coś będzie się dziać ( ale Sąd mam 2 razy i tutaj jak mam interpretować? W negatywie?)

Trudności 13+9=22 Głupiec czytamy go w negatywie brak otwartości na nowe? Niechęc wyruszenia w nowa drogę?

Wspólne plany I dążenia 9+2=11 Siła jest moc podobamy się sobie chęć zaangażowania się albo nasze plany sie niestety różnią bo Siła dwa razy

Rozwój zwiazku 22+11=32-22=11 Siła też bym powiedziała że nas ciągnie do siebie jest moc
ale znowu Siła 2 razy więc może jest na odwrót nic nie bedzie

Zadanie 12+8=20 Sąd Boży tu niewiem

Jak wypełnić zadanie 10+14=24-22=2 Kaplanka tez niewiem
Proszę o pomoc
Odpowiedz
#2

1.W twoim dzieciństwie mogła bardzo mocno odznaczyć się relacja z matką, babcią lub odwrotnie, brak tej relacji. 
2.Tutaj karta wskazuje na los. Być może wiele w twoim życiu będzie definiował przypadek. Zarówno wiele wyjątkowego szczęścia jak i pecha. Ale więcej szczęścia ?
3.Na starość szczęśliwy okres. Możesz podróżować, albo otworzysz się na rzeczy wcześniej nieznane. 
4.Lęk przed odpowiedzialnością za swoje życie. Lęk przed starością i śmiercią. Ogromny lęk przed dokonywaniem zmian w życiu. 
5.Mozesz mieć ogromne aspiracje naukowe. Możesz mieć duże potrzeby duchowe. Możesz być indywidualistką, która potrzebuje dużo przestrzeni osobistej. 
6.Jestes optymistką i entuzjastką. Twoim darem jest radość ducha
7.Powinnas skupić się na poznaniu swojego wnętrza. Musisz się nauczyć radzić sobie w sytuacji jeśli twoje życie stanie na głowie. 
8.Jako dar dostałaś umiejętność zarabiania pieniędzy i gospodarowania nimi. Szczęście do spraw materialnych. Umiejętność znalezienia środka między życiem duchowym, a materialnym. Możliwe, że dojdziesz do jakiegoś majątku w życiu mniejszego lub większego. 
No to spójrz bardzo ładnie się to ułożyło. Masz Wisielca, który ma Cię nauczyć radzić sobie w sytuacjach kiedy twoje życie się wywróci do góry nogami. W wieku średnim masz Koło, więc najprawdopodobniej w twoim życiu wydarzy się coś co te twoje życie kompletnie wywróci, a ty będziesz musiała sobie z tym poradzić. Wisielec ostrzega, aby się nie zamykać w sobie do czego możesz mieć skłonność przy Pustelniku.
Odpowiedz
#3

To teraz wspólne: od razu mówię, że niezbyt się na tym znam, a właściwie nawet uważam, że partnerskie nie mają sensu. Te karty mogą oznaczać wszystko. Poza tym z każdym facetem, który na pierwszej pozycji ma Kochanków zaczynasz związek od karty Pustelnik. 
1.Pustelnik - wasz związek zaczął się z poczucia samotności, izolacji lub z poszukiwania jakiś głębokich duchowych więzi. 
2.Śmierć - związek może przejść głębokie ciężkie przemiany, rozstania, ciężkie sytuacje, może też się skończyć. 
3.Sąd- no cóż to może być wszystko. Zarówno odrodzenie się jak i rozstanie na stałe.
4.Możecie mieć dziecinne podejście do związku lub niepoważne i bardziej się w niego bawić. Możecie ciągle poszukiwać nowych wrażeń. 
5 i 6. Może was przyciągać wzajemna fizyczność. Ale.to jest w negatywie, może za bardzo ze sobą walczycie?
7.Zadanie to Sąd, czyli stworzenie rodziny i wychowanie dzieci, lub może to być wypełnienie karmy. 
Uprzedzam, że nie znam za bardzo na partnerskich.
Odpowiedz
#4

Dziękuję pięknie za pomoc.
Nieźle mnie opisałeś brawo ? W tej śmierci faktycznie wielu rzeczy się boje ale też przechodzę transformacja robię rzeczy których nigdy nie robiłam .Tak jestem osobą radosną pogodna ale potrzebuje przestrzeni własnego miejsca w tym świecie i odrobinę samotności .Ciągnie mnie w świat.

Co do wspólnego. My nie jesteśmy w związku ostatnio coś drgneło choć niewiele. Może będziemy niewiem . Jest między nami fascynacja ale mam wrażenie że to on trzyma się w ryzach. Może szukamy bliskości i może boimy się jej nawzajem. Czas pokaże
Odpowiedz
#5

Zgadzam się z Nastkiem, że wyjście od Pustelnika jest tu normalne. Oboje chcieliście kogoś mieć i dla kogoś być.
Śmierć jako rozwój - potrzeba zmian, bo nie szło to w tę stronę jak byście chcieli.
Okres schyłku i Sąd - negatywnie to odbieram. Sąd ostatecznie to zakończy i nie widać powrotu jeśli chcemy w negatywie czytać podwójne karty.
Głupiec jako trudności to dziecinne podejście do związku, brak doświadczenia, błądzenie, może lekkie podejście, nie widzieliście jak się za to zabrać, stawialiście na zabawę, nawet niechcący ale raniąc się wzajemnie.
Wspólne plany - Siła
Rozwój związku - Siła
Negatywnie: Są chęci, jak ta kobieta na karcie, która chce ujarzmić lwa, ale w negatywie źle równoważona skieruje się przeciw Wam. W Głupcu nie dojrzeliście do tej relacji, nie wiecie jak "poruszać się", zbyt lekko, dziecinnie, może jest gwałtowność, zazdrość, Siłą obraca się przeciw Wam.
Zadanie - znów Sąd - zakończyć to, podsumować, iść dalej, rozważyć dlaczego tak się stało, wyciagnąć wnioski z błędów, nauczyć się poprzez stratę - trudna lekcja do odrobienia. Tu może być karmaa - dobrze napisał to Nastek. Karta kolejna - Kapłanka mówi o tym.
Kapłanka na pytanie jak to zrobić? Spokojnie, w ciszy, chowając emocje, nie mówiąc wszystkiego, Kapłanka jest tajemnicza, wyważona. Przyjąć z pokorą.

Ciekawe jest to, że karta Kapłanki pokazuje na odrabianie karmy, a wraz z Sądem Bożym – zrujnowanie szczęścia rodzinnego. Może spotykacie się znów i ktoś komuś kiedyś coś obiecał, byliście w związku i nie udało się?
Odpowiedz
#6

Może zrób typowy partnerski - co myśli, czuje itd. wraz z przeszłością, przyszłością itp. Jeśli wypadnie gdzieś karta karmy to będziesz miała odpowiedź i wtedy można drążyć dalej po co się spotkaliście.
Odpowiedz
#7

Z tego wynika że może być jakiś związek ale się zakończy czy nie ma o czym marzyć?
Myśmy się nigdy nie widzieli na żywo ale ta energia między nami krąży
Odpowiedz
#8

Nie patrzyłabym na to pozytywnie przy tych podwójnych kartach, ale zrób typowy partnerski z całej talii albo poproś kogoś o rozkład - tu na forum są dobre wróżki. Wiem, bo sama korzystałam Uśmiech Myślę, że to da jaśniejszy obraz sytuacji. Wiem sama po sobie, bo też mam za sobą (Choć cały czas jeszcze w głowie) jednego pana i samej sobie stawianie kart jest trudne, czasem emocje są nie do opanowania, karty wypadają roszczeniowe. Fajnie jak ktoś z boku popatrzy i zrobi rozkład na luźno i bez emocji. Typowy parterski z tym co ma w głowie, w sercu, na przyszłość. Poczytamy Uśmiech
Odpowiedz
#9

Czarnula ostatnio chyba robiła rozkład na tę relację...
Sadzę, ze potrzeba trochę czasu, co najmniej miesiąc aby zrobić ponownie taki rozkład..

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#10

Tak Krystyno
Nie bede stawiać na niego kart bo to już nie ma sensu.
Dziękuję wszystkim.?
Odpowiedz
#11

No jeśli robiła to pewnie jest tam wiele informacji i warto się nimi kierować. A kolejny rozkład rzeczywiście za jakiś czas.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości