Warsztat 249 - Odwiedziny
#1

Witajcie. Są wakacje, więc może być coś łatwiejszego Oczko

Wczoraj odwiedziła mnie pewna osoba i w czasie tych odwiedzin przekazała mi wiadomość, która mnie bardzo poruszyła. Pytania:

1. Kim jest ta osoba dla mnie? (Kobieta czy mężczyzna, co mnie z tą osobą łączy, może jeszcze coś ciekawego na temat tego człowieka pokażą Wam karty - napiszcie o wszystkich swoich skojarzeniach, odczuciach).

2. O czym powiedział mi mój gość? Precyzyjniej: CZEGO i KOGO dotyczyła ta wiadomość?

Zachęcam Was serdecznie do udziału w ćwiczeniu Uśmiech  Odpowiedzi podam za tydzień, tj. 13.07.
Odpowiedz
#2

1. Kim jest ta osoba dla Ciebie?

XVII GWIAZDA + IX PUSTELNIK

Zaskakujące, ale może to kobieta w ciąży, ale bez partnera? Twoja bliska znajoma, siostra, kuzynka? Młoda, obdarzona urodą, wdziękiem, zakochana (lub już nie przy tym Pustelniku). Może to być kobieta w ciąży, po przejściach, może w trakcie bolesnego rozstania, pogrążona w smutku z powodu problemów osobistych, dość refleksyjna dusza. Może sama nie wiedziała, że jest w ciąży, nie planowała tego?
U mnie na karcie jest to piękna, młoda kobieta - blondynka z długimi włosami, atrakcyjna, szczupła. W tym Pustelniku jest smutna, po przejściach, może osobistych zawodach miłosnych.

2. O czym powiedział mi mój gość? Precyzyjniej: CZEGO i KOGO dotyczyła ta wiadomość?

4 puchary + 0 GŁUPIEC

Powiedziała Ci, że spodziewa się dziecka. Ale to nie było radosne, raczej nieplanowane, dla niej nagłe, być może zostanie samotna w tym macierzyństwie. Ta kobieta utknęła w martwym punkcie, rozpamiętuje przeszłość, osoba, która była jej bliska odeszła, więc stąd jej przygnębienie.
Odpowiedz
#3

Dziękuję, Seleno Uśmiech Zapraszam kolejne osoby Uśmiech
Odpowiedz
#4

1.Kim była ta osoba? 
Król Denarów, Śmierć, 8 mieczy 
To był jakiś starszy mężczyzna. Możliwe, że bardziej majętny, albo na jakimś wyższym stanowisku. Osoba mocno starsza lub w jakiś sposób schorowana, może niepełnosprawna. Myślę, że była w jakiś tarapatach, albo jest w jakiś sposób ograniczona, może.wlasnie przez tą niepełnosprawność. (Chyba że ma depresję)
Patrząc na drugie pytanie to mógł być twój szef. 

2.Czego dotyczyła wiadomość?
8 monet, Umiarkowanie, 9 mieczy
Myślę, że wiadomość dotyczyła pracy lub jakiejś osoby pracującej. Komuś stało się coś złego, w jakiś sposób życie się zawaliło przez co znalazł się w karcie 9 mieczy, boi się, jest pełen obaw, może popsuł się stan zdrowia. Inną opcją jest praca, system pracy zmienił się na bardziej niekorzystny, przez co nie będziesz miala praktycznie czasu dla siebie, mało snu i ogólnie jesteś załamana jak myślisz o nowym pomyśle.
Odpowiedz
#5

Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Dziękuję, Nastku. Zapraszam kolejne osoby  Tak
Odpowiedz
#6

Kim ta osoba jest dla Ciebie?
Rycerz Kielichów 6 denarow

Jest to mężczyzna przyjaźnie do ciebie nastwiony z którym łączy cię przyjaźń koleżeństwo może razem pracujecie.

Czego i kogo dotyczyła wiadomość?
Królowa mieczy 9 buław

Wiadomość dotyczyła kobiety która się z czymś lub kimś zmaga lub ma jakieś problemy
Odpowiedz
#7

Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Dziękuję Ci bardzo  Buziak

Zapraszam innych Uśmiech
Odpowiedz
#8

Ad.1 2 Monety- To była osoba związana z Tobą w jakiś sposób zawodowo lub  emocjonalnie. Stawiam na mężczyznę. Mogło Cię z nim w przeszłości coś łączyć. Możliwe, że jest nauczycielem, lekarzem, jest w jakiś sposób związany z tymi środowiskami. Imię lub nazwisko tej osoby ma w sobie literkę "r" a może jest na tę litere?

Ad.2 Paź Mieczy(-) 4 Puchary(-)- przekazał Ci wiadomość o śmierci kobiety, którą ceniłaś., była dla Ciebie wartościowa, w jakiś sposób inspirowała Cię, mogłaś ją za coś podziwiać.
Odpowiedz
#9

Dziękuję bardzo!  Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Może ktoś jeszcze spróbuje do wtorku?  Prosi
Odpowiedz
#10

Krol kielichow 2 bulawy as bulaw
Jakas starsza kobieta, moze siwa postanowila ruszyc z jakims nowym pomyslem? I potrzebowala drugiej osoby do tego?
2. Paz  denarow krolowa bulaw 6 kielichow 9mieczy
Moze chodzilo o jakies dziecko albo powrot tej kobiety do edukacji. Byc mzoe dziecko jej spraeia problem albo ona ma czarne mysli zwiazane z powrotem do nauki. Moze chciala zebyc jej pomogla? Moze chodzi o nauke jezykow?
Albo tej kobiecie albo dziecku pomogla w edukacji*
Odpowiedz
#11

Dziękuję Ci bardzo, Wildwood Uśmiech
Odpowiedz
#12

Może ktoś jeszcze spróbuje? We wtorek zamykamy Uśmiech
Odpowiedz
#13

A mnie już ciekawość zżera, bo tutaj różności wyszły w tych kartach, aż zaskakujące Uśmiech
Odpowiedz
#14

Pora na podsumowanie warsztatu. Przede wszystkim dziękuję raz jeszcze Wam wszystkim za udział. 5 osób w sezonie ogórkowym to naprawdę coś!  Buźki Kwiatek

Teraz odpowiedzi.

Tydzień temu odwiedził mnie 41-letni mężczyzna, który jest mi bliski emocjonalnie. Nie łączą nas sprawy zawodowe, tylko duża zażyłość na gruncie osobistym. Przyjaciel, którego wspieram. To człowiek poważnie doświadczony przez los, z wyraźnymi objawami depresji. Co ciekawe, mnie w rozkładach pokazuje się w karcie Śmierci lub w Rycerzu/Królu kielichów i kilkoro z Was właśnie te karty wyciągnęło (Nastek, Czarnula, Wildwood) Tak   Wpadł na krótko, przejazdem.

Wiadomość, którą mi przekazał, a która tak mnie poruszyła, dotyczyła jego nastoletniej córki. Okazało się niedawno, że dziewczyna przejawia zachowania autodestrukcyjne i - nie radząc sobie z trudnymi emocjami - regularnie przecina sobie skórę... Po prostu się okalecza. Oczywiście została już objęta pomocą psychologiczną, ale jego niepokój o córkę jest (co naturalne w tej sytuacji) ogromny. 

Wszyscy z Was coś uchwycili: zmartwienia, depresję, choroby, a Wildwood i Selena wskazały, że może chodzić o dzieckoUśmiech. Bardzo dobrze określiła moją relację z tym mężczyzną Lady, wskazała też, że ma literę "R" w imieniu lub nazwisku - tak, Lady, ma "R" i w imieniu, i w nazwisku  Oklaski Nie pojmuję, jak Ci się to udało określić na podstawie jednej karty 2 denarów  Bezradny Jesteś niesamowita! Uśmiech  Jednak najbliżej prawdy, i to w odpowiedzi na dwa pytania, była tym razem Czarnula i to jej przysługuje przywilej zorganizowania następnego warsztatu. 
Gratulacje, Kochana!   Oklaski Oklaski Oklaski
Czekamy na Twój warsztat!
Odpowiedz
#15

Dziękuję za warsztat i gratuluję zwycięzczyni! Buźki
Odpowiedz
#16

Gratulacje ?
Odpowiedz
#17

Dziękuję wszystkim
Cieszę się ogromnie z tego powodu
Niebawem w wolnej chwili wrzucę warsztat ?
Odpowiedz
#18

Zaczekamy i weźmiemy udział Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości