Warsztat 250 - Wyjazd
#1

Mam już zaplanowane wakacje.
Gdzie pojadę? Z kim? I co mam w planach zwiedzać ?
Odpowiedz
#2

1.Gdzie jedziesz i z kim? 
Gwiazda, Umiarkowanie, Król Kielichów 
Z mężczyzną. Bardzo sympatycznym, wrażliwym, serdecznym. 
Jedziesz nad wodę: rzeka, morze, jezioro. Możesz nie. W planach jakiś obiekt artystyczny.
Gwiazda wypadła sama, chciałaś tam jechać od dawna?

2.Co masz w planach zwiedzić?
10 monet, 3 kielichy, Mag
Wydaje mi się, że to wyjazd bardziej rekreacyjny niż jakieś latanie po muzeach.
Możliwe, że chcesz odwiedzić rodzinę, albo po prostu będziesz spędzała czas na łonie natury. Będziesz odwiedzała miejsca gdzie można się świetnie bawić: kluby, puby, restauracje, potańcówki, może jakieś spa. Może jakiś punkt widokowy na jakiejś górce, skale?
Ewentualnie możesz zwiedzić jakąś operę, teatr.
Odpowiedz
#3

1. XX Sad 2 miecze Morze plaza skaly. Czyli nad morze. Co ciekawe na mojejkarcie jest flaga ktora przypomina angielska lub gruzinska. wiec te 2 kraje bym wziela pod uwage..

2. 10 mieczy i 9 mieczy. Jakies straszne depresyjne karty. Pelne bolu i cierpienia. Obstawiam ze to mezczyzns po przejsciach mpze z depresja albo zalobnik?

3. IV Kochankowie 7 mieczy VIII Sila. Mysle ze koga byc jakies miejsca zwiazane z zakochanymi. Romantyczne ogrody. Rezerwaty przyrody, zwierzeta. Wieze to i moze zamek? I posagi? Mysle ze tez nie bedziesz mogla sie zdecydowac.
Odpowiedz
#4

1. Gdzie pojedziesz i z kim?
8 Buław + Rycerz Kielichów
Pojedziesz w góry lub tam gdzie teren będzie mocno pagórkowaty.
Z mężczyzną, którego znasz przelotnie, może to spontaniczna znajomość, romans.

2. Co masz w planach zwiedzać?
Paź Buław + 10 Buław + XV Diabeł
Wesołe miasteczko, Energylandia, muzeum erotyki, pijalnie piwa regionalnego.
Będziecie dużo, dużo chodzić.

Dodatkowe informacje ode mnie to:
- możliwe, że dojazd będzie wieloma środkami komunikacji (np. pociągowe przesiadki, autobus + pociąg)
- nigdy wcześniej tam nie byłaś
- to będzie krótki, ale aktywny wyjazd, maksymalnie na kilka dni
Odpowiedz
#5

1. Gdzie pojedziesz?
2 buławy, 7 kielichów
Sądzę, że to nie będą klasyczne wczasy. Na karcie 2 buław mam globus. Kojarzy mi się to z jakimś trampingiem, wycieczką, możliwe że zagraniczną. Albo po Polsce. W czasie tego wyjazdu na pewno będziesz też nad jakąś większą wodą (morze lub jezioro).

2. Z kim pojedziesz?
XIII Śmierć, Król Buław i IV Cesarz (wypadł). Sama męska energia, więc obstawiam, że to będzie mężczyzna, raczej starszy od Ciebie, być może, że po przejściach, doświadczony przez los. Możliwe, że ojciec lub brat, ale może być przyjaciel, ktoś, kogo traktujesz poważnie. Raczej dominująca osobowość.

3. Co będziesz zwiedzać?
6 mieczy, Król Mieczy. Tu mam największy problem. Ale dużo tej powietrznej energii, więc zakładam, że raczej nie kościoły czy zamki, tylko muzea, galerie, biblioteki itp. W ogóle jakoś z północnym kierunkiem mi się ten wyjazd kojarzy. No i z wodą, z przeprawianiem się przez wodę, choć na jednej z kart mam też góry.

Jeszcze dodam, że jeśli to przyjaciel, to taki w sensie związkowym, a nie czysto koleżeńskim...Oczko
Odpowiedz
#6

Hej. Czarnulko, kiedy podsumowanie warsztatu? Uśmiech

PS Poprosimy o punkty za udział Oczko
Odpowiedz
#7

Kama, skąd wiesz kiedy Ci przyznano punkty, a kiedy nie?
Ja się w tym w ogóle nie orientuje. Nawet w sumie nwm w jakim celu są wprowadzone. Może to by bardzo wiele pomogło i nie zapominali byśmy o ich przyznawaniu.
Odpowiedz
#8

Jutro podsumowanie. ?
Odpowiedz
#9

(21-07-2021, 16:10)nastek96 napisał(a):  Kama, skąd wiesz kiedy Ci przyznano punkty, a kiedy nie?
Ja się w tym w ogóle nie orientuje. Nawet w sumie nwm w jakim celu są wprowadzone. Może to by bardzo wiele pomogło i nie zapominali byśmy o ich przyznawaniu.
Po prostu widzę je, bo korzystam z forum na laptopie. I widzę, czy ich ilość przyrasta, czy też nie. Sądzę, że za udział w warsztatach i wróżbach-zabawach wymagających rozłożenia i zinterpretowania kart powinniśmy je sobie przyznawać. Ja np. pilnuję tego, by te punkty wpisywać ludziom za każdą znaczącą aktywność. Uważam to za rodzaj motywacji, ale to też pewnie  trochę moje zawodowe zboczenieOczko
Odpowiedz
#10

Dzień dobry wszystkim którzy brali udział w warsztacie.
Pora zweryfikować.

Gdzie jade?
Zakopane czyli Góry-tutaj idealnie trafiła Anja ? Kama stawiała na tramping i też w jednej z kart widziała Góry, Wildwood skały Nastek również łono natury i punkt widokowy na skalach.

Z kim jade?
Jade z bratem synem córką i kolegą brata którego znam przelotnie (tu blisko była Anja) ?
Najbliżej tutaj była Kama bo widziała dużo męskiej energii i brat faktycznie ma problemy. ?
Wildwood widział mężczyznę po przejściach ?
Nastek widział Króla Kielichów

Co będziemy zwiedzać?
Góry a dokladnie w planach mamy Dolinę Pięciu Stawów
Wiec mamy Góry i mamy wodę ?
Woda pokazała sie Nastkowi Kamie Wildwood tez widział wodę i skałki.


Wygrywa Anja.?
Byłaś najbliżej. Napisałaś prosto z mostu że jedziemy w Góry będziemy dużo chodzić, nigdy wcześniej tam nie byłam i jest to wyjazd fakrycznie na 3 dni tylko.
Odpowiedz
#11

(21-07-2021, 15:46)Kama napisał(a):  Hej. Czarnulko, kiedy podsumowanie warsztatu? Uśmiech
PS Poprosimy o punkty za udział Oczko

Chetnie dodam punkty tylko coś z komórki nie moge wejść w te opcje.
Zobaczę w domu przez komputer
Odpowiedz
#12

Super! Gratulacje dla Anji!
Odpowiedz
#13

Oooo, super, dziękuję i już myślę nad kolejnym warsztatem!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości