Zmiany nicków
#1

W tym wątku można zgłaszać zmianę nicku...

Nick, to nasze imię w necie...ale czasem nick wymyślony jako " oryginalny" może nas dołować, lub podkręcać, nie zawsze w dobrym kierunku...
Dlatego większej rozwagi w wybieraniu swojego nicku...swojego imienia w necie...
Na imiona wybrane nam przez rodziców nie mieliśmy wpływu...czasem je lubimy, czasem nie...ale na nick, nasze imię w necie, mamy wpływ...
Jeśli wybierasz coś oryginalnego...poszperaj w necie, poczytaj znaczenie...dopasuj do swojej natury...wiedz o nim sporo...

Osobom, które maja już swój ulubiony nick, sugeruję  aby był przynajmniej z dużej litery...
Zachęcam też do wstawiania avatarów...puste miejsce dziwnie wygląda...takie bez twarzy, bez osobowości...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#2

Dobry wieczór,
Bardzo proszę o zmianę nicku na "Efrem11". Chciałbym wrócić do aktywności na forum i uznałem, że mój nick, jak i avatar (już zmieniłem) pozostają na wibracjach z którymi już nie rezonuję. Oczko


VonSchwarzau...teraz...Efrem11
Odpowiedz
#3

Dobry wieczór Uśmiech ,

Chcę prosić o zmianę używanego na tym forum pseudonimu na Poziomkowa Magnolia, coś pozytywnego, ale nie tak osobistego jak imię, które chcę zostawić dla siebie.
Dziękuję i pozdrawiam Uśmiech !

aleksandra_ ... teraz...Poziomkowa Magnolia
Odpowiedz
#4

Proszę zmienić mój nick z ameliee na Ameliee. 
Dziękuję.

ameliee...teraz...Ameliee. 
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości